Модни консултации - 11

  • 80 240
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 447
Не разбрах черен панталон или кожен? Rolling Eyes

Киса, аз предпочитам затворени обувки на босо, без чорапи. Представям си някак гледката, след като се съблече панталона и оттам ми минава мерака за каквито и да било чорапи, освен ако не са с жартиери Joy Това при условие, че говорим за обувки. Просто мразя дамските, тънички чорапки и чорапогащи. Все пак, ако се накага, май съм за беж.

ani d, май пита за трикотажна пола до под коляното, с ботуш до коляното и яке, максимум до средата на ханша или такова, което да покрива полата. Peace

# 16
  • Мнения: 1 338
ani_d, изглеждаш чудеснооо! И наистина и аз бих те номинирала като missNoir в онзи конкурс - и двете съчетания ми допадат.

Оставям ги телесен цвят,поне аз.

И аз, винаги - пробвала съм с черен и ... не ми е по вкуса ...

goddes, не се скръндзи, дай поне някаква снимка на изброениете дрехи, че губя интерес иначе  Mr. Green

# 17
  • Мнения: X
Хей Simple Smile Чета ви редовно, много сте полезни  Heart Eyes

Дайте някаква идея облекло за Коледно парти с уловката, че имам 5-6 месечно бременно коремче  Heart Eyes Обстановката в ресторант, но никак не бих го нарекла луксозен, даже малко тип механа. Идеята ми е все пак да е нещо по неофициално дето ще мога да си нося по натам през бременността или пък да е нещо официално, но да не е само за бременността  Laughing Може да си ми дребнави сметките, ама не ми се харчат пари за нещо което ще бъде облечено един път в живота ми.  Rolling Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 612
goddess, като написа кожени и повече ми допадна. За коженото скини съм, както го описа с обувките, перлите и т.н.

# 19
  • Мнения: 992
Киса, полата която си показала е страхотна. Аз имам две такива- и двете са пролетно-летни.
Задължително ги нося с потниче или блузка, но не отгоре. Пуу не знам как да се изразя.
Ето така:


Понякога си слагам и колан. Не точно този от снимката, но подобен.
Даже като се замисля почти винаги слагам колан на талията.
http://svejo.net/1410311-lastichen-kolan-s-tsvete-siv

# 20
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 759
Чакам да получа ето тази прелест,много ми хареса,обаче отсега се питам с какво да го нося  newsm78

Скрит текст:

Разгледах в нета,обаче този вариант,в който отгоре си облечен,а с голи крака нещо не ми допада  Thinking

Скрит текст:

Май клоня към варианта с подаваща се туника,скини дънки/клин и ботуши ( аз съм си зиморничава).Други варианти да предложите  newsm78

# 21
  • Мнения: X
morgana07
харесва ми как си се ориентирала да го носиш.Дори и аз бих го носила така.Някак си не си представям рано сутрин 3 градуса на вън и да излезеш с голи крака Simple Smile.Та дори и на 8 градуса с големи крака...

ani_d перфектна си Simple Smile Гледайки снимките съм сигурна ,че си била една от най красивите да не кажа даже и най красивата   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 304
Момичета, да помоля да  помогнете за ето тази блузка дали е подходяща за коледен банкет с колеги в хотел-ресторант обстановка, и с какво бих могла да съчетая ,дали пола или панталон newsm78

или бежавата която преде две страници назад бях показала е по-добре и по-подходяща newsm78  bouquet

# 23
  • Мнения: X
DELI22 аз ако избирах бих заложила на бежовата.Допада ми много повече и се откроява повече Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 401
"За" копринената риза съм и панталона.
И много перли, ако ти допада или нещо друго...



аууу това първото как ми хареса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: X
Фотосесията е отложихме за трети януари.А мен ми се реве и не мога да си намеря място.Трябваше да е вчера.Даже днес си записах час и ще ходя да ме боядисват.Обадиха ми се от училище да отида да взема каката със съмнение за шарка.Така като гледам си е шарка.Днес сутринта имаше една пъпчица на корема.Сега има на гърдите на гърба , плюс две на лицето.Това означава ,че и беба може да има и аз ...Не съм я карала.Уби ми се всичкото настроение  Cry

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Не се ядосвай. Знам, че е лесно от страни да се каже, но не се ядосвай за отложената фотосесия, няма смисъл от такива нерви.

Предполагам, че и двете момиченца ще я изкарат леко.
Дано на теб ти се рамине.
-------------------------------------------------

DELI22, светлата  Peace

# 27
  • Мнения: 1 401
Фотосесията е отложихме за трети януари.А мен ми се реве и не мога да си намеря място.Трябваше да е вчера.Даже днес си записах час и ще ходя да ме боядисват.Обадиха ми се от училище да отида да взема каката със съмнение за шарка.Така като гледам си е шарка.Днес сутринта имаше една пъпчица на корема.Сега има на гърдите на гърба , плюс две на лицето.Това означава ,че и беба може да има и аз ...Не съм я карала.Уби ми се всичкото настроение  Cry
И Анджелина Джоли се е разболяла от шарка. Случва се и на звездите  Peace Пожелавам скоростно оздравяване   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 304
Благодаря ви момичета, на бежавата ще заложа, създава  светлина,празнично настроение,фееричност, и с изправена на къдрици извита коса като снежанка почти Laughing Laughing Grinning

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Mother of PrincesS,
от опит, рокля с такава кройка е подходяща.
http://www.hm.com/bg/product/71848?article=71848-A&piaDept=S … ype=Large_picture

После ще имаш да я носиш, носиш, доизносиш. Особено, ако не ти се прибере бързо коремът. Дано си късметлийка и той да се скрие за 1 месец, пак ще можеш спокойно да си обличаш роклята.

Ако не ти е все още голям коремът, можеш да пробваш и гащеризон, но зависи къде ще ти се падне колана му и как ще ти стои.
http://www.hm.com/bg/product/86333?article=86333-A

Още една рокля, която ми се струва подходяща, но при условие, че растеш само на корем.
http://www.hm.com/bg/product/07769?article=07769-G

Последна редакция: пн, 15 дек 2014, 14:25 от missNoir

Общи условия

Активация на акаунт