Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 86 064
  • 764
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 296
Абе няма вирус,но определено не е от пейпал...тръгнах да попълвам ,но първо си влязох в профила и видях че не иска никакъв ъпдейт на профила.... пък странно линка си е пейпал... Rolling Eyes

В никакъв случай не попълвайте нищо! Аз го направих и.....чужди покупки с картата ми #Cussing out! Чак след това разбрах, че е измама - след кореспонденция с истинския ПейПал, в момента моята банка е в диспут с английския сайт ( на подобна разплащателна система като ПейПал-а) и чакаме резултат.

# 106
  • DE
  • Мнения: 9 068
Аз не разбрах само как да докладвам   newsm78 Добре, че следя коментарите от както се появиха писмата и не попълних нищо.

Последна редакция: пн, 09 фев 2015, 00:15 от дането

# 107
  • София
  • Мнения: 3 171
Аз не разбрах само как да докладвам   newsm78 Добре, че следя коментарите от както се появиха писмата и не попълних нищо.
Препращаш писмото на spoof@paypal.com

# 108
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Абе няма вирус,но определено не е от пейпал...тръгнах да попълвам ,но първо си влязох в профила и видях че не иска никакъв ъпдейт на профила.... пък странно линка си е пейпал... Rolling Eyes

В никакъв случай не попълвайте нищо! Аз го направих и.....чужди покупки с картата ми #Cussing out! Чак след това разбрах, че е измама - след кореспонденция с истинския ПейПал, в момента моята банка е в диспут с английския сайт ( на подобна разплащателна система като ПейПал-а) и чакаме резултат.
егати и мошенгиите  #2gunfire

# 109
  • DE
  • Мнения: 9 068
vanian, благодаря.

# 110
  • sliven
  • Мнения: 113
Здравейте
Имам проблем  с един купувач и се налага да върна част от парите. Няма отворен спор от другата страна.
Как е правилно да направя връщането на част от парите?
Благодаря

# 111
  • Мнения: 643
Абе няма вирус,но определено не е от пейпал...тръгнах да попълвам ,но първо си влязох в профила и видях че не иска никакъв ъпдейт на профила.... пък странно линка си е пейпал... Rolling Eyes

В никакъв случай не попълвайте нищо! Аз го направих и.....чужди покупки с картата ми #Cussing out! Чак след това разбрах, че е измама - след кореспонденция с истинския ПейПал, в момента моята банка е в диспут с английския сайт ( на подобна разплащателна система като ПейПал-а) и чакаме резултат.
егати и мошенгиите  #2gunfire
Ами аз попълних  Cry без това, което не разбрах... но не ми го приеха... дали е станала белята?  Sad

# 112
  • Мнения: 39
Ами аз попълних  Cry без това, което не разбрах... но не ми го приеха... дали е станала белята?  Sad

Влез в официалната страница на ПП и си смени паролата

# 113
  • Мнения: 8
Здравейте!
Ще се радвам да ми помогнете. Направих си регистрация както е обяснено на първа страница, но ... кога трябва да сменя курса?! Непосредствено преди плащане или мога и още сега?
Благодаря!

# 114
  • София
  • Мнения: 3 171
Sweet butterfly  Ако си попълнила данни за картата - обади се в банката и я блокирай. Смени си и паролата в ПП.

# 115
  • гр. София
  • Мнения: 4 787
Здравейте!
Ще се радвам да ми помогнете. Направих си регистрация както е обяснено на първа страница, но ... кога трябва да сменя курса?! Непосредствено преди плащане или мога и още сега?
Благодаря!

Тъй като и аз сега си правих акаунт в ПП според може и още сега - на първа страница е копнато обяснение от Ристо Туристо къде да влезеш, какво да избереш и т.н.
От банката ми пратиха 2 sms, че са ми дръпнати 1$ и след това за още 1.50 евро като в sms за дръпнатото евро имам изпратен и код, който въведох. Това ли е кода за верифициране на картата? Пред него не пише EXPUISE, а само PP*XXXXCODE, като XXXX са четирите цифри. Трябва ли да чакам друг код или не? В случая верифициране и потвърждаване едно и също ли е?

ПП. Току-що видях, че това е кода - върнали са ми в акаунта 1,50 евро.  Peace

# 116
  • Мнения: 1 810
Здравейте,

извинявам се предварително, четох, четох, като стане дума за пари и блокирам.  Embarassed

Та, налага ми се да купя нещо от ибей. Разбрах, че трябва да имам ПП. Така, смятам да следвам стъпките, описани тук. Но искам да попитам как да се уреди това захранване, или както там се нарича, по банков път.

Имам дебитна карта към Пощенска банка. Дали е достатъчно, или трябва да ходя другаде. Моля ви, подходете като към абсолютен профан. Благодаря предварително.   bouquet

Или още по-добре, ако има някакви посредници за пазаруване, да ме насочите. Пращам линк на желаните продукти и накрая плащам. Дано да има подобни добри хора, като за такива като мен  Laughing

# 117
  • Мнения: 19 333
Момичета, може ли да ми кажете дали има значение къде е сметката на пейпал получателя за таксата, която ще платя за превода?

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 17
Момичета, искам да си сменя паролата за пайпал тъй като имам някои притеснения, но нещо не мога да се ориентирам в кое меню трябва да влезна, за да го направя.

# 119
  • Мнения: 5 790
Логваш се. После кликаш - Profile - Password/Security questions.

Общи условия

Активация на акаунт