Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 86 011
  • 764
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 220
Тъй като и аз сега си правих акаунт в ПП според може и още сега - на първа страница е копнато обяснение от Ристо Туристо къде да влезеш, какво да избереш и т.н.
От банката ми пратиха 2 sms, че са ми дръпнати 1$ и след това за още 1.50 евро като в sms за дръпнатото евро имам изпратен и код, който въведох. Това ли е кода за верифициране на картата? Пред него не пише EXPUISE, а само PP*XXXXCODE, като XXXX са четирите цифри. Трябва ли да чакам друг код или не? В случая верифициране и потвърждаване едно и също ли е?

ПП. Току-що видях, че това е кода - върнали са ми в акаунта 1,50 евро.  Peace

Аз се регистрирах на 9,02 и също ми дръпнаха две суми, но още нищо не съм получила за код- след колко време пристигна твоя? Проверявам непрекъснато, но нищо няма още.

# 121
  • Мнения: 5 790
3-4-5 работни дни.

# 122
  • Мнения: 2 280
.

Последна редакция: ср, 11 фев 2015, 21:22 от -True Blue-

# 123
  • гр. София
  • Мнения: 4 774
Тони. моят код пристигна веднага, тъй като имам SMS известяване за дръпнати суми от сметката ми.  Peace Ако нямаш, доколкото разбрах пристига в извлечението ти /on-line или хартиено/ след няколко дни.

# 124
  • Мнения: 220
Благодаря ви, аз обаче опитах и платих дребни суми дори без този код  newsm78.
Снощи реших да пробвам и нямаше проблем, явно и без него може щом е под 100 евро.

# 125
  • Пазарджик
  • Мнения: 28
И аз го направих в началото на месеца ,изобщо не се замислих дали е измама тъй като отдавна не съм пазарувала и помислих ,че наистина трябва да ъпдейтна информация ,но при второто получаване се усъмних .Проблема е ,че не помня коя карта подадох ,за да мога да следя за липси ,мога ли някъде да проверя според вас ?Единственото ,което направих е да сменя паролата и да премахна досега съществуващата ми карта там , но в истинския сайт мисля .

# 126
  • Мнения: 5 790
Благодаря ви, аз обаче опитах и платих дребни суми дори без този код  newsm78.
Снощи реших да пробвам и нямаше проблем, явно и без него може щом е под 100 евро.

То че може - може.
Но когато изхарчиш 100 евро от картата, вече няма да може.

# 127
  • Мнения: 1 091
Здравейте! Вчера си направих поръчка от един немски сайт и платих нещата чрез Пейпал.Когато влезнах в профила ми да вися колко са изтеглили от картата ми, сметките ми нещо не излезнаха.Сумата, която дължа беше към 231 € и съответно са изтеглили 469 лв. от картата ми.Както и да ги обръщам в лева, парите не излизат.Да не би да имат някакви такси при тегленето и да не съм прочела? Благодаря предварително!

# 128
  • София
  • Мнения: 3 168
Здравейте! Вчера си направих поръчка от един немски сайт и платих нещата чрез Пейпал.Когато влезнах в профила ми да вися колко са изтеглили от картата ми, сметките ми нещо не излезнаха.Сумата, която дължа беше към 231 € и съответно са изтеглили 469 лв. от картата ми.Както и да ги обръщам в лева, парите не излизат.Да не би да имат някакви такси при тегленето и да не съм прочела? Благодаря предварително!
Предполагам, че не сте си сменили в ПП да теглят по курса на банката Ви. Курса на ПП винаги е бил висок. Погледнете на 1-ва страница има обяснение.

# 129
  • Мнения: 1 536
Здравейте,имам  нужда от помощ  Confused
За нищо на света не мога да променя курса на валутата.
Никой от вариантите  дадени на първа страница не се получава при мен. Възможно ли е пейпал да не дава възможност за промяна  вече?
Променяла съм в предишният ми пейпал от друга държава ,сега не става и това си е. #Cussing out
Купих няколко неща,за да пробвам и в процес на плащане,не става.Рових се къде ли не в менютата,може би нещо е променено,но нищо не намирам
Какво да направя?

# 130
  • Мнения: 1 536
Стигам до тук -  


после съм тук  -
 
 
И до там.
Двете връзки на втората снимка не са  активни а save-cancel  ме връщат на предишната страница.
При плащане също не съществува никаква възможност за промяна на курса. Има за промяна на картата  с която плащам през пейпал.
Да допълня,че пейпала е с немска банкова сметка. Ако има значение..

# 131
  • Мнения: 125
Αθήναι, вторият скрийншот показва, че в ПП нямаш въведен източник на средства.
При мен тук са описани банковите карти и срещу всяка от тях има линк Conversion options.

На теб от къде ти идват парите, когато плащаш с ПП? Само от баланса ли?

# 132
  • Мнения: 1 536
Αθήναι, вторият скрийншот показва, че в ПП нямаш въведен източник на средства.
При мен тук са описани банковите карти и срещу всяка от тях има линк Conversion options.

На теб от къде ти идват парите, когато плащаш с ПП? Само от баланса ли?
 
Не,имам банкова сметка верифицираna в пейпал  повече от година. Нямам проблем с никакви плащания но курса на пейпал е отвратителен. Днес имам две покупки за около 20 долара ,почти толкова в евро ми излязоха.  Confused Confused
Виждам си сметката в менюто на  пейпал акаунта ,но ми позволява единствено да я изтрия или да добавя нова сметка/карта.

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 21:07 от Αθήναι

# 133
  • Мнения: 125
Αθήναι, вторият скрийншот показва, че в ПП нямаш въведен източник на средства.
При мен тук са описани банковите карти и срещу всяка от тях има линк Conversion options.

На теб от къде ти идват парите, когато плащаш с ПП? Само от баланса ли?
 
Не,имам банкова сметка верифицираna в пейпал  повече от година. Нямам проблем с никакви плащания но курса на пейпал е отвратителен. Днес имам две покупки за около 20 долара ,почти толкова в евро ми излязоха.  Confused Confused
Виждам си сметката в менюто на  пейпал акаунта ,но ми позволява единствено да я изтрия или да добавя нова сметка/карта.

Явно при банкова сметка нямаш право на избор на превалутиране.
Добави си една карта, настрой я да е по курса на банката ти и плащай с нея, когато пазаруваш във валута различна от евро.

Последна редакция: вт, 17 фев 2015, 23:44 от Aia'

# 134
  • Мнения: 1 536
Нямам друга карта за съжаление 
Благодаря,  Aia'    Hug

Общи условия

Активация на акаунт