Искам да кажа ... (15)_15.12-21.12

  • 35 640
  • 811
  •   1
Отговори
# 780
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Умирам за такива неща, а и имам много книги. Умирам от кеф книгите да се прочетат от колкото може повече хора, а не да събират прах по рафтовете.
Кажи ми как да се включа.

# 781
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ето го форумът: knigi.vremeto.org/news.php
Трябва да пишеш на мейл, който ще вземеш от там и да се представиш с няколко думи.
Ще ти изпратят правилата и скоро чакай одобрение.

# 782
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Лиляна, благодаря, отивам да разуча.

# 783
  • София
  • Мнения: 23 138
Та внезапно ми хрумна-искам ел. четец. И понеже не съм запомнила какви модели и с какви екстри си препоръчвахте, моля да ме посъветвате. Praynig
Киндъл пейпъруайт. С подсветка е, тъч скрийн. Не мога да си представя да се върна на предишния ми, който е без подсветка.

След малко почва Армагедон. Ще го гледам за 15-ти път сигурно и ще рева, то е ясно.  Crazy

# 784
  • Пловдив
  • Мнения: 23 950
След малко почва Армагедон. Ще го гледам за 15-ти път сигурно и ще рева, то е ясно.  Crazy
Любимата ми сцена е когато руснака удря оборудването в совалката и вика "американ, ръшан, всьо мейд ин тайван!"

# 785
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Лиляна, прочетох правилата - видя ми се сложно и затормозяващо - може би, както повечето нови неща. Ще  се върна пак да прочета. Аз досега си разменях книги с момичета от нашия Литературен клуб и е много приятно: правиш си среща, разменяш книгите, после обратно. Ако са от друг град, дават ти адрес на лични, изпращаш, после ти я връщат. Е, няма гаранции наистина, но досега не съм срещала некоректност.
Благодаря ти за информацията.

# 786
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нищо сложно няма. Но все пак трябва да следиш къде си се записал и да си следиш твоите си книги.
Както си решиш обаче, не настоявам.

# 787
  • Мнения: 4 785
За четците доста пъти съм писала относно подсветката - аз наистина не мога без нея, ужасно удобна ми е, Замисляме се за втори четец и може би ще е Киндъл пейпъруайт, защото искам със сигурност подсветка, ако имате възможност взимайте такъв  Peace (сегашният е Кобо Глолайт, много го харесвам, но тук е малко по-скъп, затова се ориентирам към Киндъла)

# 788
  • Мнения: 13 077
Светълчо, браво, че успяваш да спазваш обещанието към теб самата, аз понякога правя точно това, което не трябва спрямо децата, много се старая, но не винаги се получава. Не бих казала, че съм най- добрата майка,като ви чета понякога си казвам, че твърде малко внимание им обръщам улисана в работа и злободневни проблеми. Това съм си поствила за цел за идната година- да прекарвам повече време с децата, че много бързо лети времето и скоро те няма да имат нужда от мен и ще ми тежи.

Стейси, аз не мога да се нарадвам на Киндъла, Пейпъруайт е с подсветка, много лесен за употреба и няма нищо общо с четенето на таблет, ама нищичко.

# 789
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Стейси, от няколко години съм с PocketBook. Удивително здрава машинка, с разни екстри. Почти няма формат, който да не чете. Доволна съм, че сайта им се поддържа и винаги имат новите версии на фърмуера за изтегляне и обновяване. А и помагат със съвети, ако има нужда от помощ. За България в София им е сервизния център.

# 790
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Жаки, успях наистина, но ги бях поставила на първо място в живота си - всичко друго, особено пък кариера, беше след тях. Понеже аз нямах хубаво семейство като дете - нашите се разделиха, когато бях в прогимназията, това беше единственото, което исках от живота - щастливо семейство. Исках деца (аз съм едно дете и това много ми тежеше, чувствах се ощетена, че чувството да имам брат или сестра ще остане неизпитано от мен), исках мъж и дом. И се постарах  много, да. Имам ги, да са ми живи и здрави. Но цената беше професионалната реализация. Платих я. Не съжалявам. Понякога се питам не можех ли да имам и двете. Някои могат. Но не всеки има силите и енергията. Аз просто избрах, не се пънах за двете. Оставих мъжа ми той да прави кариера. Joy Joy

За четците: аз имам Кобо, но не мога да се откажа от истинските книги. Ел.четец не ми доставя удоволствие, за съжаление, така си седи.

# 791
  • Мнения: 4 785
svetal4o27, ако е с подсветка, продай ми го... или пък - Коледа е  Mr. Green

Аз утре трябва да се огледам за кошници с разни неща вътре - бонбони, шампанско и пр. (готови, че ми трябват няколко), защото съм обещала на мъжа ми да се погрижа, а не съм се огледала изобщо, ако имате предложения казвайте, аз видях че в Метро има, освен да отида да проверя утре.

# 792
  • Мнения: 5 940
svetal4o27 , искам да кажа, че много ми е приятно да те чета Hug

# 793
  • Мнения: 2 674
Аз съм фен на хартиените книжки, но определяно много удобно с един клик да си направиш справка в някоя електронна книга. Спор няма.

# 794
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Мър, в Пикадили видях най-разни кошници.

За четеца - подарък ми е от ММ и няма как, той все ме пита не ми ли харесва, а пък аз казвам, че още имам книги да дочитам и после ще се занимая с него - да го разуча, да свикна и т.н. Той ми качи една камара книги с надеждата, че ще започна, ама все отлагам. Сега на Панаира пак си купих 8 книги, той се позасмя, че скоро няма да стигна до четеца. А аз се чувствам гузна, ама никак не съм по техниката, да си призная...а и толкова обичам истинските книги...

Общи условия

Активация на акаунт