Относно аднексит и противозачатъчни

  • 1 027
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте! Преди време изкарах аднексит, дълго време пих антибиотици и ходих на физиотерапия. Имах известно подобрение, но започнаха едни много остри и силни болки в яйчниците около 20ти ден от цикъла, който отшумяваха за 2, 3 дни. Ходих два пъти на гинеколог по спешност и той ми каза че това е по-голям фоликул или кистичка и когато се пука ме боли така силно. Изписа ми Линдинет 20. И така изпих една опаковка- (през цялото време ме боляха гърдите и имах кафеникаво зацапване), но около 20тия ден пак тези болки. Останах с впечатление, че когато пия хапчетата не би трябвало да имам овулация...и още нещо този път силната болка премина, но остана едно теглене отдясно( това ми е болната страна от аднексита)...въпросът ми е дали да продължавам хапчетата или нещо пак се е възпалило?

# 1
  • Мнения: 2 496
Здравейте,

Редно е първо да приключите опаковката. Ако не се чувствате добре от Линдинет, то бихте могла да го смените с друг препарат, но това можете да направите след консултация с акушер гинеколог.
Относно болката, бих Ви препоръчала да направите преглед при специалист по време на самото оплакване, за да се види какъв точно може да е проблемът.

Поздрави,
Д-р Татяна Арабаджи
Акушер Гинеколог
Медицински комплекс "Д-р Щерев"

# 2
  • Мнения: 11
Благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт