Лидл ::55::

  • 86 473
  • 781
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 128
Глобуси при нас имаше около 10 бройки и от двата вида...ако мацката не намери в София, да свирка да й кажа в кой град има.. Peace



Моля, дайте инфо за глобусите.... Praynig Накарах ММ от Люлин да идем до Ботевградско шосе да търсим и накрая пак нямаше... имало вчера 2 бр, ама ги купили. #2gunfire  А ми трябва за подарък до Коледа
Вчера имаше глобуси в Асеновград, поискай да ти доставят.

# 376
  • 1st floor
  • Мнения: 9 157

Насипния боб, който в момента е намален, ли хвалехте преди, че бързо и хубаво увира?  Simple Smile
Да, така е.След накисване увира много добре за няма и час!
Благодаря! Ще взема днес, ако е останал.

На мен пресата много ми прилича на предишната лидълска с отчаяните съпруги. А тя е много добра. Който се чуди, да взима и ако не е доволен, да връща...И аз мисля да пробвам машата, че прическата ми е все едно спя в някой трафпост! Mr. Green

От тиганите на Ернесто имам грил тиган (с черно незалепващо покритие, не е керамичен) и обикновен керамичен бял. Само тях ползвам, с нищо не ги заменям. Тефала и пр. си стоят в шкафа.

# 377
  • Мнения: 5 173
Къде е този мултикукър? Гледах брошурата, ама такова нещо не виждам.

# 378
  • Мнения: 2 453
Къде е този мултикукър? Гледах брошурата, ама такова нещо не виждам.

Няма го в брошурата, незнайно защо.
Питай в магазина.

# 379
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 106
Явно е бил в предишни промоции мулти кукъра - аз днес го гледах в магазина .
Другата седмица е слоу кукър - на него му се чудя - за здравословно приготвяне на храна - някой има ли ?
Доволен ли е ?
Аз днес взех май от почти всичко на промоция - кори , картофи ,салата Снежанка , бисквити , Коледни торбички и ... дано успея да ги скрия за няколко дни от децата  Grinning

# 380
  • Мнения: 295

 Може и личи да е -но не беше с червен цвят на кората -а по -скоро жълтеникаво кафяво зелено / нещо такова ми се мотае / . Досега зяпах екзотични плодове из гугъл и не можах нищо да намеря близко . Но може и аз да греша / непременно като ида ще го видя пак/
 

Физалис е растението....жълто плодче в шушулка Simple Smile

# 381
  • Мнения: X
Мултикукъра не го е имало в брошури досега и не е останал от никакви предишни промоции / Лидл ми е почти квартален магазин и почти всеки ден съм там Grinning /
 Бг -баба  физалис -а го има от предишна седмица ,а и много добре ми е познато самото растение  и това не е такова . Тези дни като ида до магазина ще го огледам . Не е във шушулка и е с грапава повърхност прилича на личи ,но не е -а физалис не прилича -ама хич на личи.
 Да си задам за пореден път въпроса
 Някой ползвал ли е препарата за варовик / нов в асортимента / постоянен / в розова опаковка със спрей накрайник ?
 
 

# 382
  • Мнения: 341
Доволна съм от корите им за баница Duetti препечени на сач, изпълват цялата тава и не спада след печене.

# 383
  • Мнения: 1 416
Отново да кажа за каната за чай, тъй като разбрах, че имало още в магазините. Сега я пробвах с шипки, водата се оцвети за няколко включвания, стана като бира и се разнесе аромата на шипки. Много съм доволна  Hug  Благодаря на съфорумката, която ми я препоръча   bouquet
Малко отклонение, гледах в брошурата на Кауфланд одеяло с ръкави на 20лв от понеделник. Все още не е късно за подарък  Laughing

# 384
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Момичета,тези безшевни клинове отговарят ли си на номерата?Вчера ги гледах,но ми се сториха умалени (аз нося М).

# 385
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета, видях че на промоция утре ще пускат четка за почистване на лице http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=16592 , преди време също я бяха пускали, някой от тук да си я е купувал? Интересно ми е, когато дойде време за сменяне на четката как ще стане ???  Shocked Thinking

# 386
  • Мнения: X
Има 2 резервни четки ,а може да има опция да си поръчаш допълнително / както при хлебопекарната може да си поръчаш казанче и бъркалки -/
 Иди и отвори кутията и прочети какво пише в книжката - може да го има като опция.
 

# 387
  • Мнения: 383
Момичета, видях че на промоция утре ще пускат четка за почистване на лице http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=16592 , преди време също я бяха пускали, някой от тук да си я е купувал? Интересно ми е, когато дойде време за сменяне на четката как ще стане ???  Shocked Thinking
Аз също си я взех. В кутията има общо 3 четки, доколкото помня. Аз я ползвам горе-долу 1 път на седмица и засега няма признаци да се захабява. Не съм сигурна обаче доколко е полезна за кожата. На моята кожа нещо й се случва напоследък (дехидратирана със зачервявания) и се чудя дали не е от четката..

# 388
  • София
  • Мнения: 1 056
Момичета, видях че на промоция утре ще пускат четка за почистване на лице http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=16592 , преди време също я бяха пускали, някой от тук да си я е купувал? Интересно ми е, когато дойде време за сменяне на четката как ще стане ???  Shocked Thinking
Аз също си я взех. В кутията има общо 3 четки, доколкото помня. Аз я ползвам горе-долу 1 път на седмица и засега няма признаци да се захабява. Не съм сигурна обаче доколко е полезна за кожата. На моята кожа нещо й се случва напоследък (дехидратирана със зачервявания) и се чудя дали не е от четката..

Тези четки като цяло, без значение от марка, в самото начало на използването му влияят странно на кожата, като пъпки и др. проблеми, така че да може да е от четката.  Мерси за отговора! От кога искам такава четка, а за тази цена направо е супер !

# 389
  • София
  • Мнения: 1 056
Има 2 резервни четки ,а може да има опция да си поръчаш допълнително / както при хлебопекарната може да си поръчаш казанче и бъркалки -/
 Иди и отвори кутията и прочети какво пише в книжката - може да го има като опция.
 
Утре ще проверя, незнаех, че има опция за поръчване на допълнителни части при покупка на такива уреди от лидл, това ме интересуваше. Чакам с нетърпение да отида утре в лидл  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт