Лидл ::55::

  • 86 471
  • 781
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 30 053
Какво ще рече, че влияят странно на кожата тези четки?  newsm78

# 391
  • София
  • Мнения: 208
А мултикукъра да знаете къде в София мога да го намеря? И дали мога да им звънна на общият телефон, който е в сайта и да ги питам т.е те дали имат подобна информация и предоставят ли я?

# 392
  • Мнения: 2 453
А мултикукъра да знаете къде в София мога да го намеря? И дали мога да им звънна на общият телефон, който е в сайта и да ги питам т.е те дали имат подобна информация и предоставят ли я?


Напред някой писа, че е звънял да пита дали в точно определен магазин има дадена стока и е получил информация. Според мен ще те упътят къде да търсиш.

# 393
  • София
  • Мнения: 1 056
Какво ще рече, че влияят странно на кожата тези четки?  newsm78
Кожата докато свикне на четката минава определен период, през този период може да излязат повечко пъпчици, които така или иначе ще излязат, но от самата четка излизат по-бързо. През този период много хора се отказват да използват четката и си мислят, че пъпчасват от него, но не е така. Утре живот и здраве, като си я купя, ще споделя  вече и личен опит  Laughing Sunglasses

# 394
  • Мнения: 42
 Момичета, някой има ли впечатления от мъжките ризи? Дали ги има още някъде в София...

# 395
  • Мнения: X
Момичета, някой има ли впечатления от мъжките ризи? Дали ги има още някъде в София...
Не съм в София ,но имаше някакви ризи и то намалени и ми беше странно ,че бяха част от промоционалните ,а не на другите щандове при стоки останали от други промоции.

# 396
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Да похваля кнедлите със сливов пълнеж. Лично на нас много ни харесаха, чак ме е яд, че не си взех още един пакет.
Ще погледна и сешоара утре, че моят нещо не духа топло. Малко дървен ми се вижда. Дано на живо не е така.
Месото за готвене нещо не ми допадна.  Жилаво ми е, а го варих и после пекох във фурната...

# 397
  • софия
  • Мнения: 25 944
А мултикукъра да знаете къде в София мога да го намеря? И дали мога да им звънна на общият телефон, който е в сайта и да ги питам т.е те дали имат подобна информация и предоставят ли я?


Напред някой писа, че е звънял да пита дали в точно определен магазин има дадена стока и е получил информация. Според мен ще те упътят къде да търсиш.
Зависи колко си настоятелен. Аз съм твърде възпитана и дори и като споменах магазин ме отрязаха. Майка е по-настоятелна и ги беше строила.
Не разчитай на телефона, а на момичетата в темата.

# 398
  • Мнения: X
Звънче и аз се опитах да споря /не да се карам / -ама така гневно ме отрязаха -още не успях да си задам правилно въпроса .
 Жената беше гневна още не чула за какво иде реч и си изпя заучените фрази .
 Почуствах се зле от това ,че съм я обезпокоила и съм имала наглостта да питам Grinning

# 399
  • Мнения: 42
По принцип ризите бяха в промоцията от 15.12, но пишеше на сайта, че ще ги има до януари. Ще се обадя утре на националния телефон, дано да ги намеря в София!

# 400
  • Мнения: 4 864
От кога бяха женските ръчни часовници?

И още едно питане- във вашите магазини има ли още диска на Лили Иванова?

# 401
  • Сливен
  • Мнения: 4 083
В Сливен в петък имаше от дисковете,магазина до автогарата.

# 402
  • София
  • Мнения: 13 280
От кога бяха женските ръчни часовници?

И още едно питане- във вашите магазини има ли още диска на Лили Иванова?

Да, бяха на поставка непосредствено преди касите. Забелязах ги докато чаках на опашката.

От екзотичните плодове имаше карамбол, физалис и личи. yulmana, сигурно плодът е бил личи. Wink

# 403
  • Мнения: 442
Имам четката за лице от предната промоция. Имам въпрос към тези които я имат. Моята работи около десет секунди и прекъсва. Така ли трябва да е или моята нещо не е наред?

# 404
  • Мнения: X
Таня сигурно е личи ,просто цвета на кората беше по -скоро жълтеникав и никакъв розов или червен оттенък - какъвто виждам на повечето снимки в гугъл .
 

Общи условия

Активация на акаунт