"С дъх на череши..., или за нас - другите..."

  • 90 053
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 2 650
Имала съм. Няколко. Ще кажа за последната. Беше по-скоро авантюра - за месец, в чужд град, и двамата от различни градове. Просто влязох в стая пълна с мъже и видях него. И това беше! Прекарах страхотен месец - сексуално и емоционално. Просто има такива мъже. Невероятни. Мъжкари. Красавци. Джентълмени. С идеали. Карат те да се чувстваш като принцеса. И се влюбват. Отричат, но ти го знаеш - личи им. Влюбеният мъж те гледа с различен поглед, търси те с поглед, търси крайчеца на дланта ти, за да те докосне тайно, а когато се сепнеш и я дръпнеш, той я грябва в своята и не му пука, че сте сред 20 познати и още сума непознати... Не, че не му пука по принцип, пука му много. Но е влюбен, и не мисли, и забравя, и става безразсъден. Ти не стъпваш, а летиш, забравяш да се храниш, да пиеш, да спиш, имаш всичката енергия на земята. Единственото, което искаш е него - енергията му, тялото му, мислите му, духа му, присъствието, вниманието, ласките, всичко! И си мислиш, че е за кратко. "Не съм от тук и съм за малко."
Грях ми на душата, но признавам, ако живеехме в един и същи град, щях да го разведа. А такива мъже са най-добрите приятели, братя, колеги, невероятни бащи и мечтани любовници, но Господ да те пази такъв да ти е съпруг!
Чери, благодаря ти за темата. Бях забравила колко щастлива бях, макар и за кратко. Не вярвах, че ще ми се случи втори път в този живот да го изпитам, но било ми писано още веднъж да съм птица!

Най ми харесва в такова влюбване е възможността да отслабнеш Sunglasses От кога си чакам "принца" за едни 5 кила ама не би..... Laughing


Така е,  псевдо-принцовете хич не се съобразяват - все ресторанти, ресторанти,  бонбони, после пак ресторанти, ресторанти, шоколади...ма отврат! Трябва си  секс ( оп, любов в чиста форма)и  нищо друго. Красиви ,слаби и гладни...за още Sunglasses Ако пък гладът продължи повече от месец - охо - Така ще е хем главозамайващо, хем трепетно във всеки смисъл Thinking

# 1 771
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Главен 'орган' за човека това е ЗАДНИКЪТ , във всичко взима участие – в мързела , в ученето , във възпитанието , взимането на важни решения и в търсене на приключения.


 Mr. Green

# 1 772
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лилянке, не завиждай, че някои все още не сме хванали паяжини  smile3534
Като няма да с друго с какво да се похвалиш, само с ...кане. Не ми е интересно, даже ми е гнусно.

# 1 773
  • Мнения: 2 650
Главен 'орган' за човека това е ЗАДНИКЪТ , във всичко взима участие – в мързела , в ученето , във възпитанието , взимането на важни решения и в търсене на приключения.


 Mr. Green

А някои даже се и женят за него Thinking

# 1 774
  • Мнения: 638
 Хваля се с преживявания, които ако ти се случваха веднъж на високосна, щеше да си една идея по-малко зла.  hahaha Темата е за такива неща. Като ти е гнусна, що дириш тука?

# 1 775
  • Мнения: 14 654
Лили, надявам се през ваканцията девойката да си хареса някой друг. В пети клас една ваканция може да промени всичко.
Джуди, ти може да не си хванала паяжини, ама с това, което си хванала, с него ще си останеш. Ако си толкова самоуверена, разведи го, ама май почват оправданията с разстоянието от романи Арлекин, защото не си много сигурна, че ще успееш. Някой й бил казал... и на мен ми казаха, че 2012 светът ще свърши, но не стана тъй.

# 1 776
  • Мнения: 14 654
Не е ходила на врачка, просто вярва, че тя и мистър командировка са измислили секса и ако не ни разкаже колко е яко, ние дори няма да сме чували що е секс.

# 1 777
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ох  , извинете ме за цитатите
ама ще спомена 'разхайтеният' Буковски  Hug


„Хората без морал често се смятаха за по-свободни, но най-често просто бяха лишени от способността да чувстват и да обичат. Така прегръщаха свободния секс. Мъртви, които чукат други мъртви. В тяхната игра нямаше риск или хумор – бяха трупове, които чукат други трупове.“

# 1 778
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
judie  Grinning


Може някой ден ако!  намериш 'твоят' човек и той така да разпуска в командировките  Wink








# 1 779
  • Мнения: X
Teмата вече е с дъх на гащи.

# 1 780
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Teмата вече е с дъх на гащи.
Аз го написах преди няколко страници по-завоалирано, но не ме разбраха.

# 1 781
  • Мнения: 14 654
Да имаш някакъв морал не е срамно и не е захлупено, както някои от вас биха се изразили. Срамно е да си нахлупите мъзгясалите гащи на главите и да викате "вижте ме!", но пък вие това го наричате разкрепостено и без задръжки.

# 1 782
  • Мнения: 1 972
Да имаш някакъв морал не е срамно и не е захлупено, както някои от вас биха се изразили. Срамно е да си нахлупите мъзгясалите гащи на главите и да викате "вижте ме!", но пък вие това го наричате разкрепостено и без задръжки.

 Sick По-отвратителен пост не бях чела....

# 1 783
  • Мнения: 638
Да имаш някакъв морал не е срамно и не е захлупено, както някои от вас биха се изразили. Срамно е да си нахлупите мъзгясалите гащи на главите и да викате "вижте ме!", но пък вие това го наричате разкрепостено и без задръжки.

 Sick По-отвратителен пост не бях чела....
Две страници по-назад се похвали как е откраднала гаджето на познато момиче, сега чете морал... Псевдоморал.

# 1 784
  • Мнения: 1 416
Главен 'орган' за човека това е ЗАДНИКЪТ , във всичко взима участие – в мързела , в ученето , във възпитанието , взимането на важни решения и в търсене на приключения.


 Mr. Green
Да! А понякога става гъз глава затрива Twisted Evil

И какво сега се оказа - че Янечек и тя е била от "другите" навремето.
Приятелка, съпруга... няма много голямо значение, още повече, че някои хора с години си живеят със статут на "гаджета", без да се женят, и вече отдавна почти не се прави разлика между женени и сериозни отношения/живеещи на семейни начала.


Цитатът от Буковски е точно на място.

Общи условия

Активация на акаунт