"С дъх на череши..., или за нас - другите..."

  • 90 054
  • 1 801
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 14 654
Разбира се, че си чела, всички истории дотук са от гнусни по-гнусни. Какво се правите на много деликатни? Нарочно така описах нещата, дано на някоя й светне как изглежда в очите на хората и ако не се засрами, то поне да си трае.

# 1 786
  • Мнения: 638
Ти не пишеш като да си се засрамила. Пък искаш нас да засрамваш.

# 1 787
  • Мнения: 14 654
Мен не ме мисли, гаджето ми е съпруг от доста години и оттогава до днес не са ми нужни черешови тръпки с други мъже. Разбира се, че мога да говоря за морал.

# 1 788
  • Мнения: 638
Лиляна, звучиш като Миглена Ангелова в пик-а на критическата. Е, признавам ти го, биеш я по злоба. На Янечек се възхищавам, даже ще я попитам как е станало, но на ЛС, че ако се навие да ми каже, ти ще се включиш с бееееезкрайната си компетентност, ще ни кажеш колко нищо не разбираме и ще захванеш да изнасяш уроци, че после и пари ще поискаш. Тц, мерси!

# 1 789
  • Мнения: 638
Мен не ме мисли, гаджето ми е съпруг от доста години и оттогава до днес не са ми нужни черешови тръпки с други мъже. Разбира се, че мога да говоря за морал.
Много съпрузи преди пак са били съпрузи, но на други Wink

# 1 790
  • Мнения: 14 654
Надявай се твоят човек да е от тях, но мисля, че бъркаш малко туризма с емиграцията. Женен мъж не знам как се сваля, защото с такива никога не съм се занимавала и няма да се занимавам, аз съм от старомодните жени, за които бракът е свещен и да разделяш туй, що Бог е събрал, е много лошо дело. Но за всеки случай не си мисли, че като си много разкрепостена и безморална, че се и хвалиш с това, си много привлекателна за брак. На мъжете тези неща също са им ясни, затова някои винаги ще са на второ място и за малко.

# 1 791
  • Мнения: 638
Споделянето в анонимен форум не знаех, че е хвалене. Ако си достатъчно интелигентна и прочетеш първият ми пост и последният, сама ще се сетиш за някои неща, но щом продължаваш да ги коментираш, и да се сетиш и да не се, ще е безпредметно да обяснявам. Момичето е задало темата, аз съм споделила. Казала е, че не е място за съдене, но явно вие сте безгрешни. Пишете по едно житие и сте готови за канонизация. Лилето, ако каже, че е девица няма да го подложа на съмнение.

# 1 792
  • София
  • Мнения: 431
Дали по стечение на обстоятелствата, или по друга причина, и аз имах възможността да вкуся от тези "дъхави" череши. Това, което са написали другите, го изпитах и аз - опиянение, пеперуди, отслабване, енергичност, нищо че почти не спиш и не ядеш, тичане един към друг, тръпка, всичко най-прекрасно. Докато, разбира се, не изтрезнееш. А няма начин да не изтрезнееш.
Може би на любовниците, които са свободни, им е по-лесно, защото те не се замислят в какво се забъркват, те вероятно не могат и да го осъзнаят напълно, защото те поне вкъщи няма нужда да мълчат/лъжат, ако им бъде зададен неудобен въпрос. Помислете си, една такава "връзка" означава да не можеш да си оставиш дори телефона без надзор.
Когато настъпи моето изтрезняване, всъщност остана едно чувство на погнуса от моята "нова" същност, която беше толкова изпадала, че намираше всякакви оправдания за гнусните си постъпки. А тези постъпки няма как да са елегантни и възвишени, когато се основават на лъжи, криеница, тайни смс-и, разговори и т.н., колкото и да са тактични и никого ненараняващи.
Да, интересно е, като всяко ново и забранено нещо, но до време. Но освен това е унизително за онези, които неволно са въвлечени в тази игра, а именно законните половинки на главните герои. Унизително и за хората, които твърдят, че са достойни и почтени личности, да кроят тайни схеми как и кога да осъществят това "общуване на високо ниво".
Аз лично го разбрах по трудния начин.
По повод доводите, че някои хора имат нужда от такива емоции, за да се чувстват по-щастливи и в хармония със себе си, мога да кажа, че аз също имам огроооомна нужда от нови, положителни и разтърсващи емоции, за да се чувствам жива. Сивото, еднообразно ежедневие ме убива. Но и гузната ми съвест, съчетана с отвращение към самата мен, също ме убива Simple Smile.  Краткотрайното щастие беше уникално, но прекалено краткотрайно. Освен това имам известни съмнения, въпреки че това никога не е показвано или казвано директно, относно "красотата" на начина, по който мъжете възприемат жените в ролята на любовницата.
Какъв е моят избор оттук нататук - ново хоби, което да ми носи нужната доза емоции, например някакъв вид спорт, танци, излети, въобще физическо изтощение да има. Тогава мозъкът ми е по-малко склонен да се занимава с глупости. По възможност екскурзии на нови и непознати места, курсове, общуване с нови хора, но на нива, приемливо за моя и обществения морал. 
Така че момичета, от скромния си опит мога да кажа, че е по-добре човек да се опита да запази достойството си и да прояви уважение както към себе си, така и към човека до себе си (това за омъжените). Никой не заслужава горчивината на "презрелите и вкиснали череши, на които отдавна им е минал сезонът".
И въпреки всичко се надявам аз да не се оказвам никога от другата страна - на "мамената съпруга", особено пък що се отнася до паралелни връзки и други подобни, свързани със системни лъжи. Ще се почувствам предадена от най-близкия си човек.

# 1 793
  • Мнения: 1 972
Дали по стечение на обстоятелствата, или по друга причина, и аз имах възможността да вкуся от тези "дъхави" череши. Това, което са написали другите, го изпитах и аз - опиянение, пеперуди, отслабване, енергичност, нищо че почти не спиш и не ядеш, тичане един към друг, тръпка, всичко най-прекрасно. Докато, разбира се, не изтрезнееш. А няма начин да не изтрезнееш.
Може би на любовниците, които са свободни, им е по-лесно, защото те не се замислят в какво се забъркват, те вероятно не могат и да го осъзнаят напълно, защото те поне вкъщи няма нужда да мълчат/лъжат, ако им бъде зададен неудобен въпрос. Помислете си, една такава "връзка" означава да не можеш да си оставиш дори телефона без надзор.
Когато настъпи моето изтрезняване, всъщност остана едно чувство на погнуса от моята "нова" същност, която беше толкова изпадала, че намираше всякакви оправдания за гнусните си постъпки. А тези постъпки няма как да са елегантни и възвишени, когато се основават на лъжи, криеница, тайни смс-и, разговори и т.н., колкото и да са тактични и никого ненараняващи.
Да, интересно е, като всяко ново и забранено нещо, но до време. Но освен това е унизително за онези, които неволно са въвлечени в тази игра, а именно законните половинки на главните герои. Унизително и за хората, които твърдят, че са достойни и почтени личности, да кроят тайни схеми как и кога да осъществят това "общуване на високо ниво".
Аз лично го разбрах по трудния начин.
По повод доводите, че някои хора имат нужда от такива емоции, за да се чувстват по-щастливи и в хармония със себе си, мога да кажа, че аз също имам огроооомна нужда от нови, положителни и разтърсващи емоции, за да се чувствам жива. Сивото, еднообразно ежедневие ме убива. Но и гузната ми съвест, съчетана с отвращение към самата мен, също ме убива Simple Smile.  Краткотрайното щастие беше уникално, но прекалено краткотрайно. Освен това имам известни съмнения, въпреки че това никога не е показвано или казвано директно, относно "красотата" на начина, по който мъжете възприемат жените в ролята на любовницата.
Какъв е моят избор оттук нататук - ново хоби, което да ми носи нужната доза емоции, например някакъв вид спорт, танци, излети, въобще физическо изтощение да има. Тогава мозъкът ми е по-малко склонен да се занимава с глупости. По възможност екскурзии на нови и непознати места, курсове, общуване с нови хора, но на нива, приемливо за моя и обществения морал. 
Така че момичета, от скромния си опит мога да кажа, че е по-добре човек да се опита да запази достойството си и да прояви уважение както към себе си, така и към човека до себе си (това за омъжените). Никой не заслужава горчивината на "презрелите и вкиснали череши, на които отдавна им е минал сезонът".
И въпреки всичко се надявам аз да не се оказвам никога от другата страна - на "мамената съпруга", особено пък що се отнася до паралелни връзки и други подобни, свързани със системни лъжи. Ще се почувствам предадена от най-близкия си човек.

  bouquet хареса ми !!! Много точно казано без да го раздаваш "учителка".... Не съдя никой и никога няма да го направя!

# 1 794
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Колко се изкривиха нещата  Thinking ...значИ. newsm78

Вместо да се хвалим с добри , обични партньори , любими се хвалим с изневери , любовници , забежки  Rolling Eyes и прочее .

Нещо съм кривогледа или ?!

Ок , случва  се изневяра , сеХ , любовник  Grinning но защо това вече е повод за хвалба , гордост ?!  Rolling Eyes Не разбирам .
Ок сподели , случило ти се е , изживял си тръпка , гот е било  Grinning но защо ,  каква е тази нужда да се хвалиш с това  Rolling Eyes  да говориш за това с такъв патос , радост , компот от череши . Разбира се не трябва да си посипвате главите с пепел , ама все пак ......
Фу не знам ..........




Нещо за разведрявне  Grinning



Скрит текст:
Женская верность: третий раз замужем, а любовник один и тот же.

Женска вярност : трети път се жени , а любовникът един и същи.






Alba Y thumbsup

Последна редакция: ср, 24 дек 2014, 02:41 от Desss

# 1 795
  • Мнения: 1 416
Скрит текст:
Попитали американеца,италианеца и българина коя обичат повече: жената или любовницата ?
Американеца казал:
- Ее.. как тук е Америка ние имаме американска мечта - жена , деца естествено че жената !
Италианеца казал:
- Как тука е Италия аморе, любов, вино естестветвено, че любовницата
А българина казал:
- Аз си ги ебем и двете ама най- си обичам мама
С тази разлика, според мен, че при италианеца е "мама", а при българина - "себе си и собствения си гъзец".

# 1 796
  • Мнения: X
Дали по стечение на обстоятелствата, или по друга причина, и аз имах възможността да вкуся от тези "дъхави" череши. Това, което са написали другите, го изпитах и аз - опиянение, пеперуди, отслабване, енергичност, нищо че почти не спиш и не ядеш, тичане един към друг, тръпка, всичко най-прекрасно. Докато, разбира се, не изтрезнееш. А няма начин да не изтрезнееш.
Може би на любовниците, които са свободни, им е по-лесно, защото те не се замислят в какво се забъркват, те вероятно не могат и да го осъзнаят напълно, защото те поне вкъщи няма нужда да мълчат/лъжат, ако им бъде зададен неудобен въпрос. Помислете си, една такава "връзка" означава да не можеш да си оставиш дори телефона без надзор.
Когато настъпи моето изтрезняване, всъщност остана едно чувство на погнуса от моята "нова" същност, която беше толкова изпадала, че намираше всякакви оправдания за гнусните си постъпки. А тези постъпки няма как да са елегантни и възвишени, когато се основават на лъжи, криеница, тайни смс-и, разговори и т.н., колкото и да са тактични и никого ненараняващи.
Да, интересно е, като всяко ново и забранено нещо, но до време. Но освен това е унизително за онези, които неволно са въвлечени в тази игра, а именно законните половинки на главните герои. Унизително и за хората, които твърдят, че са достойни и почтени личности, да кроят тайни схеми как и кога да осъществят това "общуване на високо ниво".
Аз лично го разбрах по трудния начин.
По повод доводите, че някои хора имат нужда от такива емоции, за да се чувстват по-щастливи и в хармония със себе си, мога да кажа, че аз също имам огроооомна нужда от нови, положителни и разтърсващи емоции, за да се чувствам жива. Сивото, еднообразно ежедневие ме убива. Но и гузната ми съвест, съчетана с отвращение към самата мен, също ме убива Simple Smile.  Краткотрайното щастие беше уникално, но прекалено краткотрайно. Освен това имам известни съмнения, въпреки че това никога не е показвано или казвано директно, относно "красотата" на начина, по който мъжете възприемат жените в ролята на любовницата.
Какъв е моят избор оттук нататук - ново хоби, което да ми носи нужната доза емоции, например някакъв вид спорт, танци, излети, въобще физическо изтощение да има. Тогава мозъкът ми е по-малко склонен да се занимава с глупости. По възможност екскурзии на нови и непознати места, курсове, общуване с нови хора, но на нива, приемливо за моя и обществения морал. 
Така че момичета, от скромния си опит мога да кажа, че е по-добре човек да се опита да запази достойството си и да прояви уважение както към себе си, така и към човека до себе си (това за омъжените). Никой не заслужава горчивината на "презрелите и вкиснали череши, на които отдавна им е минал сезонът".
И въпреки всичко се надявам аз да не се оказвам никога от другата страна - на "мамената съпруга", особено пък що се отнася до паралелни връзки и други подобни, свързани със системни лъжи. Ще се почувствам предадена от най-близкия си човек.

 PeaceМного ми хареса това, което си написала. Да разочароваш сам себе си е по-лошо отколкото да разочароваш целия свят.

# 1 797
  • Мнения: 1 749
Скрит текст:
Нищо не свършва без калиевия перманганат!


Ако мъжът има любовница трябва да си го топи в перманганат при преминаване от жената към любовницата и обратно!


Концентрацията на разтвора търпи уточняване.
А потребителката Skin, ако не се лъжа, назад писа, че не я впечатлявало, че мъжът й онождал първо любовницата, вечерта - нея.
От разкрепостените и негнусливите със здрава връзка била. Mr. Green
Некъв проблем с мен и моя мъж ли имаш?
Не, никъв, сетих се, че почти стигнахме до перманганата. Flutter
Що? У ваше село презервативи не се ли продават?

# 1 798
  • Мнения: 4 120
Мен не ме мисли, гаджето ми е съпруг от доста години и оттогава до днес не са ми нужни черешови тръпки с други мъже. Разбира се, че мога да говоря за морал.
Много съпрузи преди пак са били съпрузи, но на други Wink
Peace

# 1 799
  • Мнения: 4 120
 Четейки тази тема на човек да му се приииска да е любовница, или да си хване такава. Съпругите си изпуснаха нервите, станаха вулгарни, то мъзгясали гащи ли не бяха, ла*на ли не бяха, воня ли не беше. Толкова неудовлетвореност и негативизъм струи от тези постове. Само Човечето запази добрия тон, от нейните постове, дори да е в опозиция на автора винаги личи, че живее в хармония.

Общи условия

Активация на акаунт