Търся електронна книга - тема 14

  • 132 373
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 821
Имах си Adobe Reader,а после инсталирах Adobe Digital Editions 4.0 и вече стана каквото стана.От Хеликон чета,но от Читанка инфо не мога.

Десен бутон на файла, който искаш да отвориш (този от Читанката), избираш "open with"->от допълнителното меню избираш с коя програма да го отвориш, някоя различна от Adobe.

# 46
  • Габрово
  • Мнения: 582
Каквото и да задавах,не ставаше.Но снощи деинсталирах и инсталирах наново и вече всичко е наред.Благодаря на всички!
Приятен ден!

# 47
  • Мнения: 275
  bouquet И аз благодаря за новата тема и да попитам за "Кафка на плажа" ?

Имам в epub
Би ли ми я пратила , ако е на бг
zveti_kab@abv.bg
Благодаря предварително! 😊😊😊

Тази е на руски, както уточнихме по назад в темата...
Ако следиш MailBooks, до няколко дни ще я има и на български...

# 48
  • Мнения: 55
  bouquet И аз благодаря за новата тема и да попитам за "Кафка на плажа" ?

Имам в epub
Би ли ми я пратила , ако е на бг
zveti_kab@abv.bg
Благодаря предварително! 😊😊😊

Тази е на руски, както уточнихме по назад в темата...
Ако следиш MailBooks, до няколко дни ще я има и на български...

Благодаря! Ще чакам с удоволствие!!!

# 49
  • world wide
  • Мнения: 139
Здравейте.Търся Войните на Посейдон книга 3-Освобождението на Атлантида и книга 4-Разкриването на Атлантида. Благодаря!
Скрит текст:

# 50
  • Мнения: 19 012
Дона Тарт - Щиглецът

Джон Грийн  - Вината в нашите звезди


 Hug

# 51
  • Мнения: 5
Здравейте, някой има ли книгата на Михаел Пайнкофер - "Сянката на Тот"?

# 52
  • Мнения: 65
Здравейте. Търся "Щиглецът" от Дона Тарт  и "Вечерята" и "Вилa с басейн" от Херман Кох в различен от .пдф, за предпочитане - .епуб.
Скрит текст:

# 53
  • Мнения: 702
Момичета някоя от вас да има вече Усукани на Ема Чейс,прочетох първата книга и естествено сега ми се иска да прочета и втората част Simple Smile.
Много харесвам книтиге на Джоджо Мойс и искам да помоля ако някой има Последното писмо от любимия да ми я прати.
Скрит текст:
Също искам да попитам има ли развитие в превеждането на трета част на След на Ана Тод,едно момиче беше пуснало и трите части в предната тема,но третата беше в етап на завършване.

# 54
  • Мнения: 19
Момичета някоя от вас да има вече Усукани на Ема Чейс,прочетох първата книга и естествено сега ми се иска да прочета и втората част Simple Smile.
Много харесвам книтиге на Джоджо Мойс и искам да помоля ако някой има Последното писмо от любимия да ми я прати.
Скрит текст:
Също искам да попитам има ли развитие в превеждането на трета част на След на Ана Тод,едно момиче беше пуснало и трите части в предната тема,но третата беше в етап на завършване.
Следи тук за фен превода
http://after-fanfic.alle.bg/after-3/

Последна редакция: нд, 21 дек 2014, 18:32 от isavova

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 794
Здравейте, дали някой има "Трилогия на XX век" на Кен Фолет в електронен формат /за предпочитане не ПДФ/, или пък някой да знае от къде мога да я купя? Търсих във всички извести ми източници на е-книги, но нищо не открих, реших да я купя на хартия и току-що се връщам от книжарницата където изпаднах в ужас от вида на книгата. Тя наистина тежи 1,600 кг. и е три пръста дебела /всяка от трите/, нито е удобна за четене нито за носене. Ще бъда благодарна за всяка помощ която получа.
Весели празници на всички.

Скрит текст:

# 56
  • Мнения: 702
Момичета някоя от вас да има вече Усукани на Ема Чейс,прочетох първата книга и естествено сега ми се иска да прочета и втората част Simple Smile.
Много харесвам книтиге на Джоджо Мойс и искам да помоля ако някой има Последното писмо от любимия да ми я прати.
Скрит текст:
Също искам да попитам има ли развитие в превеждането на трета част на След на Ана Тод,едно момиче беше пуснало и трите части в предната тема,но третата беше в етап на завършване.
Следи тук за фен превода
http://after-fanfic.alle.bg/after-3/
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Здравейте, отдавна търся:

   "Японският любовник" Рани Маника.

"Какво помни тялото" Шона  Болдуин

"От името на мъртвата принцеса"  Кенизе Мурад

, Ще съм благодарна ако някой я сподели. 
 di_t@abv.bg   

# 58
  • Мнения: 42
Здравейте, търся третата книга от поредицата Трил на Аманда Хокинг - Въздигната. От местната библиотека купили само първите две части и сега стоя на сухо:) Ако някой я има ще се радвам да я сподели
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 5
Здравей някой има ли книгата "Разкритието на древния ръкопис" на Карън Мари Монинг, email ми е willy_nilly_@abv.bg 
 Благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт