Търся електронна книга - тема 14

  • 132 396
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 425
"Огън" ("Blaze") на Стивън Кинг дали е възможно да се намери?  book

# 31
  • Мнения: 17
търся Петър Дънов - Вяра, Надежда и Любов? Благодаря предвателно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 569
Търся Където тегне мрак на Майкъл Ридпат в епуб.

# 33
  • Мнения: 4
Здравейте, Търся книгите на Робърт Галбрейт
Копринената буба и Зовът на кукувицата.

Ако някой ги има моля да ми ги изпрати.


Благодаря предварително.

# 34
  • MJF
  • Мнения: 334
Четвъртата книга от поредицата на Силвия Дей - Обсебена от теб Simple Smile

http://78.83.28.60/oot.pdf

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Благодаря за темата!  bouquet

Аз пак да питам дали не се появи на бг 4-тата книжка от "Кръвни връзки"?

Скрит текст:

# 36
  • София
  • Мнения: 3 581
Благодаря за темата!  bouquet

Аз пак да питам дали не се появи на бг 4-тата книжка от "Кръвни връзки"?

Скрит текст:

Тук я има http://data-bg.net/details.php?id=13496

# 37
  • Габрово
  • Мнения: 582
Здравейте!
Имам проблем и не зная как да се справя.Извинете ме,че пиша тук,но може някой да се е сблъсквал със същата трудност и да ми помогне.От 1 година имам електронен четец и до съвсем скоро си свалях книги и си ги прехвърлях на него.Купих си книга от книжарница "Хеликон" и инсталирах програма,за да мога да я чета.След време когато свалих книга от "Читанка инфо" се оказа,че тя е с иконата на Adobe Reader и не мога да я отворя,нито да я чета и на лаптопа си ,и на четеца.Моля ,ако някой знае какво се прави случая ,да ми пише.Благодаря и се извинявам,че задавам въпроса си тук!
Лека вечер на всички!

# 38
  • Мнения: 275
Здравейте!
Имам проблем и не зная как да се справя.Извинете ме,че пиша тук,но може някой да се е сблъсквал със същата трудност и да ми помогне.От 1 година имам електронен четец и до съвсем скоро си свалях книги и си ги прехвърлях на него.Купих си книга от книжарница "Хеликон" и инсталирах програма,за да мога да я чета.След време когато свалих книга от "Читанка инфо" се оказа,че тя е с иконата на Adobe Reader и не мога да я отворя,нито да я чета и на лаптопа си ,и на четеца.Моля ,ако някой знае какво се прави случая ,да ми пише.Благодаря и се извинявам,че задавам въпроса си тук!
Лека вечер на всички!


Adobe Reader чете формат PDF, а изходните формати на Читанка са Fb2, Epub и TXT...
Трябва ти програма за тези формати... За Windows  и Андроид операционни с-ми,
добро решение е CoolReader... има и други програми...
Не знам как са се затрили програмите, с които си чела преди да инсталираш Адобе-то...
Adobe Reader не би трябвало да е в "конфликт" с другите програми за четене...
Можеш да я деинсталираш примерно...

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 20:45 от ventcis

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 582
ventcis,благодаря за отговора.Аз също нямам представа какво е станало и преди си имах Adobe и нямах проблеми.Ще пробвам да деинсталирам.

# 40
  • Мнения: 275
ventcis,благодаря за отговора.Аз също нямам представа какво е станало и преди си имах Adobe и нямах проблеми.Ще пробвам да деинсталирам.


Щом си купувала ел. книга вероятно си инсталирала Adobe Digital Editions...
Тази програма чете Epub и PDF формати... Да не би да я бъркаш с Adobe Reader...

Последна редакция: пт, 19 дек 2014, 21:27 от ventcis

# 41
  • Габрово
  • Мнения: 582
Имах си Adobe Reader,а после инсталирах Adobe Digital Editions 4.0 и вече стана каквото стана.От Хеликон чета,но от Читанка инфо не мога.

# 42
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Имах си Adobe Reader,а после инсталирах Adobe Digital Editions 4.0 и вече стана каквото стана.От Хеликон чета,но от Читанка инфо не мога.

Всичко, изтеглено като epub от Читанка, без проблем отварям с Adobe Digital Editions.

# 43
  • Мнения: 136
Имах си Adobe Reader,а после инсталирах Adobe Digital Editions 4.0 и вече стана каквото стана.От Хеликон чета,но от Читанка инфо не мога.

Всичко, изтеглено като epub от Читанка, без проблем отварям с Adobe Digital Editions.

Зависи, може проблема да е в четеца или програмата да дава бъг. Моя например от както качих програмата се рестартира по средата на някоя книга, без да ми запаметява до къде съм стигнала, и то без значение от къде съм свалила книгата. Слава богу поне че не го прави постоянно или пък на всяка книга.... Crazy Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 55
  bouquet И аз благодаря за новата тема и да попитам за "Кафка на плажа" ?

Имам в epub
Би ли ми я пратила , ако е на бг
zveti_kab@abv.bg
Благодаря предварително! 😊😊😊

Общи условия

Активация на акаунт