ЯНУАРСКА РАЗДУМКА

  • 52 587
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Тук сме. Поне аз, де.
Вчера ходихме да купим на Кари затворени обувки, та и аз се сдобих с едни мокасини и сандали.
Голяма буря тази сутрин.
Ние си караме по старо му, нищо интересно около нас. Раницата за училище още я няма. Колежката ми, която я поръча, писа на продавача и той задейства някаква застраховка. Очакваме да ни върнат парите поради изгубена пратка. Ако пък на по-късен етап дойде все пак не знам какво се прави.

# 661
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Ще пазарувам за  Ивко , но той расте с часове.
Трябва да направя списък , но първо да преценя размери и номера.
Ще се наложи да посетим и зъболекар има два счупени зъба, поне толкова
успях да видя.
Добре,  че не почва училище, въпреки че ще му е трудно на новото място.

# 662
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Другата седмица в Лидл ще има дрехи като за нашите - дънки пуловери, блузи, чорапи. Аз техните неща ги харесвам, а и са на добри цени.  Peace Другото любимо е H&M - до 23.08 са с безплатна доставка на онлайн магазина.

# 663
  • София
  • Мнения: 1 115
Здравейте.Тази седмица мие мн натоварено.И психически и физически.Мончето остана на Орешак.И нашата раница я няма.Много неща трябва да купувам.
Тоби внимавай като седиш в къщи да не изпаднеш в някоя депресия.Когато ти се пише сподели какво се случи.За съжаление в рамките на месец си 4 случай около мене.
Ели дано намериш друга работа

# 664
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Това с депресията още не стои на дневен ред.Не излизам заради кръвното супер ниско е и постоянно ми причернява или пък ми се привиждат звезди.Това се надявам да отшуми пък и лекарството ще е до 31.08.
Накратко - в четвъртък ми се обадиха за резултата - 100% Даун,обадих се на моят лекар видя изследванията  и в петък ме приеха в болницата.Предизвикаха раждане което продължи 24 часа няма да описвам подробности.и след два дни ме изписаха.Всички бяха мили и добри .Спестиха ми подробности а и аз не питах много, бях изключила.
Може би много биха си казали че  не биха постъпили като мен но не пожелавам на никого подобно нещо.
За сега е важно че след кюртажа съм добре и нямам никакви болки или оплаквания.
Това е.На Ивко му е трудно да приеме че няма да има бебе , не очаквах че ще плаче толкова много....
Вече сме по- спокойни и двамата, в крайна сметка добре че е той иначе не знам.

# 665
  • Мнения: 857
Тоби, аз бих постъпила точно като теб!  Hug
 С малкото се бием за лаптопа хахахаха и не мога да пиша.

# 666
  • Мнения: 857
Ще следя лидл и аз, много ги харесвам, но тук нещата свършват за нула време и ако не отидеш сутрин няма шанс да си купиш нищо.
Ох моето малкото говори на английски  ooooh!. Това от таблета дето слуша песни .... хахаха. Казва половината азбука  и някои числа  #Crazy, а на български не ще хахахха . Ще има "Ду ю хев сополки?" хахаха. Казва бай бай, вместо чао, абе ужасТ.
Мони ще си търся работа от догодина. Тази година определено не ми е да рискувам.
За зъболекар не ми говорете, че просто само там ходим  ooooh!.

# 667
  • София
  • Мнения: 1 115
Тоби и аз бих постъпила като тебе.
 Hug
Днеска мама има рожден ден .За подарък е във вита със скъсан минискус.Операцията не е сложна.Но при нея е много сложна,заради кръвта.
Притеснено ми е .
Дано всичко мине ок.

# 668
  • София
  • Мнения: 3 249
 smile3535

# 669
  • София
  • Мнения: 2 613
Привет, момичета,
Завърнах се най-после в офиса. Още не мога да превключа на работен режим, но както и да е. Почивката беше супер- в Геракини беше тихо и спокойно, хотелчетата са само на по два, три етажа, плажа- с много малко хора, водата топла и кристална. Вятър почти нямаше, което означаваше, че Йоето се гмурка и плува почти до 8ч. вечерта, без да се притеснявам, че ще настине. Градчето- приятно, хотелчето- прилично, най ни хареса градината с палми и маслинови дръвчета Heart Eyes. И така, успяхме да се откъснем от всичко, релаксирахме и аз успях да си почина и да се заредя с положителни емоции, което за мен беше много важно, защото иначе се чувствах вече много изцедена. Йоето е щастлива, че си отплува и нагмурка, а Стани, че няма хора и бутаница.
После на Орешака, там дъжд, като за аклиматизация, се получи не много добре, защото там от 30 и няколко градуса, там- 15-16 градуса Mr. Green. Накрая вчера тръгваме да се прибираме и на колата изпищя лампичката за маслото, оказа се, че смесва масло и антифриз и затова, Станиславочо доля на два пъти масло и успяхме да се приберем до София, днес ще я кара на ремонт. Но пак добре, че отидохме до Гърция и се върнахме безаварийно, че иначе ако пък беше станало там, още по-зле. И така покрай нас.
Тоби, съжалявам за това, което се е наложило да преживееш. Прегръдки от мен Hug.
Мони, какво стана с операцията на майка ти, а на кръвта какво й е?
Люби, видях ти новата прическа, честито! Супер си Hug  bouquet
Засега толкова около мен, скоро ще пиша пак.

# 670
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Прическата трябваше да бъде ето такава:


Много се ядосах, защото помъкнах таблета за да покажа какво точно искам. Накрая получих..къс бретон. Като клъцна и се опулих. Била съм на бретон и долу-горе ми отива, но сега не исках това. Постоянно го побутвам и поддръжката е сложна. Ще ходя с фиби докато порасне. Чудя се да сменям ли салона или само да не си записвам час при тази фризьорка.  newsm78 Този ме устройва, че е до нас, а и долу-горе съм доволна с изключение на 1-2 изцепки. Оплаках се.
Днес купих на Кари дънки, блузи, чорапи и водни бои от Лидл. Мислех, че са от четвъртък - тогава са раниците и несесерите. Не знам как ще ги носи като я познавам..но трябва да свиква. Униформата е задължителна ( риза или тениска), а отдолу може с дънки или клин, но черен или тъмносин.
Довечера с нея имаме среща за игра с една от приятелките и от градината. Майката беше предложила преди време и днес се обадих. Много се вълнува, така и липсват..Дали ще се сприятели с децата в училище? Става все по-затворена към нови контакти. Иначе е отворка и не млъква.
Рали, радвам се, че сте си изкарали добре. То и тук така стана - от 40 градуса - порой и 15 градуса. От вчера се нормализира. Даже си извадих долнище на пижама.  Mr. Green
Доника, какъв е тоя подскачащ слон? Не е като да не сме ти виждали скорошни снимки по бански.  Naughty Много добре изглеждаш.  Hug
Мони, дано майка ти бързо да се възстанови.

# 671
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Дпбро утро момичета!
Мони какво стана с мама?
Люби,прическата е супер ама знам какво е да не е това което очакваш.
Аз трябва да се боядисам и лакирам но още ми липсва желание....
От два дни ме оставят сама в къщи и разбира се ме проверяват на всеки час.
Имам стеща с гинеколога в петък., направих и консултация с един  прекрасен професор от генетичната лаборатория
Казах че приключвам с децата ама не.Поне ще направим генетични изследвания за да не
ни изненада нещо .
За да не мисля за глупости - махнахме старите тапети в апартамента и от др седмица започва шпакловане и боядисване.
С мм избираме цветове онлайн - накрая няма да е това което искаме но може и да се получи.
Пфуу имам проблем с дрехите няма какво да облека имам такива с размер ес и ел а трябват м.
Пишете каквото и да е че много ни замря темата.

# 672
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро!
Аз имам да се оплаквам. Колата е за ремонт, дето казах, че смесва масло и антифриз, от 600 лв. нагоре ще излезе този ремонт, като не се знае горницата колко ще е. Отделно имахме да доплащаме 600 лв. за парното, дойде и изравнителната сметка и тя толкова и със Стани изхълцахме Crazy. И сега ще теглим още един паралелен на нашия основния кредит, за да покрием тези разходи, защото иначе няма как. Сумата, която се събира като извънредна не е малка, а и ние покрай почивката и ремонта лятото по принцип си бяхме малко на червено. Мислехме да рефинансираме основния кредит, миналата година така направихме, но сега не ни се иска, защото така губим лихвите на тези 14 вноски, дето сме покрили досега. Първоначално много се притесних, днес ми поолекна, в крайна сметка, все пак става въпрос само за пари. Все си мисля, че на всички хора като нас, тук в България, дето работят на заплати и не са някакви магнати, могат да се случат такива ситуации... Tired.
Вчера се чуваме с Йоето по телефона, и тя ми казва; "Мамо, пикселите на телевизора си работят, но цветовете нещо изчезнаха и сега работи черно-бяло". Откъде е чула думата пиксели, пък и да я свърже с телевизора, не знам Heart Eyes.
Тоби, харесва ми това, което пишеш Hug. Само така, гледаш напред. Много ми хареса идеята, че ще правите ремонт на апартамента. Това ще те ангажира като внимание и време. Много ми стана миличко за Ивко, като писа за него. Нацелувай го от мен, препрасно дете си имаш Heart Eyes.
Люби, много ще съм ти благодарна, когато Кари започне учебната година, да споделяш около нея. Всичко, което ти хрумне- домашни, тя как се чувства, изобщо всичко, свързано с това. Йоето тази година си е в ДГ предучилищна, но от сега усещам как за този първи клас треска ще ме тресе, защото всичко ще се промени и много са ми страховете...така се чувствах и преди да тръгне на градина.
Мони, майка ти как е  Hug

# 673
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Привет!
Нямам кой знае какво да напиша, но и аз не искам да замира темата.

С мм избираме цветове онлайн - накрая няма да е това което искаме но може и да се получи.
А защо онлайн? По магазините няма това, което искате ли?

Люби, много ще съм ти благодарна, когато Кари започне учебната година, да споделяш около нея. Всичко, което ти хрумне- домашни, тя как се чувства, изобщо всичко, свързано с това. Йоето тази година си е в ДГ предучилищна, но от сега усещам как за този първи клас треска ще ме тресе, защото всичко ще се промени и много са ми страховете...така се чувствах и преди да тръгне на градина.
Оо, бъди сигурна! Даже се притеснявам да не ви досадя. Ама вие ще си казвате като се олея. Вече сме си достатъчно близки.  Hug
Рали, и мен много ме е яд като изскочи нещо такова. А мислили ли сте за смяна на колата? По принцип питам, не заради този ремонт. Просто съм останала с впечатление, че често излизат ремонти и то все за много пари.  newsm78
От моя телефон ни вест, ни кост. Вече повече от месец е на доктор. Чудя се дали да не взема на изплащане? По принцип си е набутвация, но и аз не мога да извадя цялата сума в момента.

# 674
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Люби, Иво го няма и избираме цветовете онлайн- та за това.
Праща ми снимки аз после в магазина да търся подобно нещо и не знам как ще се получи.
Ралче съжалявам за колата.
И пишете каквото и да е никой не досажда    bouquet



Общи условия

Активация на акаунт