Сладкарничка за книги - тема 25

  • 26 937
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Мижж, бегай, нали така ти поръчахххх. Никой да не те настига, помниш ли?!  Simple Smile

 Аз днес както писах, грабнах чантата, другото и беж - към пощата. Пратих на Вени и Маришка каквото им дължа, защото покой нямах. Не искам да почвам новата година със задължения. Тъй че, чакайте си коледните чорапчета, Вени и Маришка!  Hug Hug
 А вчера пращах нещо, днес е получено. Чааак в Монтана. Браво на пощите, за по-малко от ден е пристигнало. Да видим другите дали са получили. Мариетка - да. Heart Eyes

Исе, силно те прегръщам!  Hug Не искам да се чувстваш зле, толкова ми стана мъчно...Когато ти  е възможно се обаждай.
Скрит текст:
А тези лекарства не могат ли да се сменят. Може да не ти понасят и да те скапват, то това не може да се трае.

# 31
  • Мнения: X
Дев, искрено ти желая всичко да е наред. Praynig Няма да се предаваш.

Ние тази вечер сме на кюфтета и картофена салата. Има и кекс за десерт.

# 32
  • Мнения: 10 703
Уф, още го няма....  Crossing Arms
Ако сега тръгна, сто на сто няма да стигна до 19 ч.  Tired
Ама каквото, такова.... чакам  Tired

За вечеря ще правя принцеси или спагетки с кайма   chef

# 33
  • Мнения: 1 601
Оххх , Деееевв , миличка , ела да те гушна и успокоя . Няма да се даваш на черни мисли и болежки , прави се че не ти пука за тях , игнорираш да мислиш само за това . Всичко идва от мислите ни , пиши честичко , дано по скоро да имаш отново компютър . Големи гушки от мен  Hug

Мижче , направо тръпна с теб , много е необяснимо , но стоя напрегната и те чакам  Laughing Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 10 703
Леле, леле, Мариетка.... как можа да направиш това?  Heart Eyes
Направо нямам думи, момичета!!!
Наистина, не ми идват думи ,с които да изразя чувствата си и целия водопад от емоции, който колетът на Мариетка ми донесе .... Всичко е прекрасно... Мариетка, мила, направо не знам какво да кажа............
Толкова съм развълнувана и треперя цялата , че трябва да се съвзема малко и пак ще се включа и със снимки....

# 35
  • Мнения: 5 405
Оооооо, Миж, честито. Най-сетне Grinning

А от другарче Мария.Ч никой ли няма да се похвали Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 6 210
Миж, пий един валериан или едно уиски и ела да разказваш, моля теееееееее  Hug!

# 37
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Миж, пий ................ и ела да разказваш, моля теееееееее  Hug!

  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 601
Хайде , Мижче , ужасно сме любопитни всички  Mr. Green  Колко страхотно звучиш , направо.... супер , супер  Hug

# 39
  • Мнения: 10 703
Идвам сегинка... точа снимките и си сипах едно малко за успокоение, щото валериан нямам   Laughing
Вие се смеете, ама аз наистина много се развълнувах  Blush
Тази Мариетка....боже, какъв Човек е!   Hug

# 40
  • София
  • Мнения: 6 210
Вие се смеете, ама аз наистина много се развълнувах  Blush
Аз се смея, но усетих колко си развълнувана  Grinning Hug.

Нели, бе, не ме стряскай така! Помислих си, че имам правописна грешка и щях да се оправдавам с някой римлянин  hahaha.

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Кънкьорката пристига bowuu.
Миж, споко бе, ще рече човек, че златно кюлче съм ти турнала hahaha...изчезваме в клуба, тази нощ ще ви чета.
Само искам отново да ти се извиня за тъгата, която ти носех дни наред, обясних ти защо Cry...то пък едно обяснение стана...ама бързах, пък малкия пишеше домашно до мен и ме питаше и...абе, извинявай Embarassed...

# 42
  • Мнения: 476
Дев, мило мое другарче, изпращам ти много, много положителни мисли Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 1 829
Миж де забегна, седя на балкона вече час и чакам ли чакам.

И другите зачезнахте, вярно че е петък ама не ме изоставяйте. ММ още е на работа и съседите от първия етаж ги няма и съм сам сама в цялата къща за първи път. От малка не обичам да седя сама вечер ...

# 44
  • Мнения: 1 601
Аз съм тук , другарче Лофче , чакаме чинно Мижче Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт