NAN AR запича или разхлабва?

  • 1 442
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 609
 Общо взето това ми е въпросът. От самото начало кърмя и давам добавка НАН АР. Количеството на добавката е различно. От седмица обаче се запича и не ака три дни. Предния път се изака сам на 4тия ден .Бях яла разхлабващи храни не знам дали това е помогналоо. Едната педиатърка казва да сменя добавката, защото запичало , другата казва, че млякото действалоо разхлабващо....

# 1
  • Мнения: 794
И аз го ползвах. Определено запича,  а и нали е по-гъсто с цел да няма регургитация.

Общи условия

Активация на акаунт