Зимна феерия настана, АПРИЛЧЕ танцува в корема на мама - тема 9

  • 29 521
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 285
Момичета, пускайте новата тема. Мисля, без да съм напълно сигурна,  че заглавието може да смени после. Не съм си пуснала компютъра в момента, а от таблета ми е трудно да действам...

# 766
  • Мнения: 479
Аз мога да се опитам да я пусна новата тема, ако никой не е започнал. Само кажете с какво заглавие, че хич не ме бива в това. Embarassed

# 767
  • Варна
  • Мнения: 107
За близнаци може едното кошче на предната седалка, а другото на задната и майката седи отзад и има възможност да излиза нормално. Разбира се ако родителите нямат резерви към предната седалка.
Аз очаквах забавяне от НОИ, но днес пише, че ми е изплатен. Болничния ми беше до 27.12 вкл. Занесен е НОИ на 16.12 за втори път, като  преди това беше върнат че липсваше едно номерче.
Вземете си ПИК - спестява много чуденки.
Предлагам име за темата:
    Студ на вън вилнее, а априлчето в коремчето на мама дивее. Това измислих в бързината Simple Smile

# 768
  • Мнения: 1 391
lovdidi първият ми болничен беше от 03.10.14г , от фирмата го подадоха към НОИ чак на 13.11.2014.
Още има надежда да ти го изплатят, но при първия удобен случай си изкарай ПИК наистина много чудене ще ти спести.

# 769
  • София
  • Мнения: 334
Не може болничния да е от 2.12 и да бъде занесен на 5.12. Носят се следващия месец за предходния.

# 770
  • Мнения: 479
Момичета като за първи път май се справих.
Ето новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=819214.new#new

Приемам забележки и корекции.  Hug

# 771
  • Мнения: 191
Дейзи, две бебешки кошници в случай на близнаци, могат да се монтират на крайна и средна седалка. Отделно, ако майката поиска или се наложи (ако например шофира) да седне отпред, се монтират огледала, с които могат да се виждат бебетата, постнах ги по-рано... Ще споделиш ли какви столчета си взела, които са подходящи за новородени и се монтират напред според упътването?
Ада, не съм взела столчета още, но точно си уредихме от приятели да ни дадат две столчета. Такива които се монтират по посока на движението (поне според настоящите собственици). Знам само, че едното е на Hauck, но понеже е купувано преди 3 години, не знам дали още го има по сайтовете за да пусна линк.
Аз иначе им бях харесала едни столчета на Кенгуру за новородени, които се монтират обратно на движението, ама като всичките ми познати наговориха куп глупости за "обратните столчета" .....

Общи условия

Активация на акаунт