Дядо Коледа да знай, че за нас ще идва пак през МАЙ! - Тема 9

  • 26 722
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 673
Aphrodivna, благодаря мила. Hug То това важи за всички ни да не се преуморяваме. Само дето, когато имаш още дечица, тях не ги интересува уморен ли си, лошо ли ти е. Искат си своето. Малката я заболя ухо пак и само плаче. Сложих и отипакс и го затоплих, заспа. Стресна се и като ревна мама... Аз я гушкам питам я какво и е, тя не знам просто плача, аз съм виновна. От вчера е така. Вече какво ли не ми минава през ума, уж не съм суеверна, но това е много нетипично за нея и взехме да се чудим дали не е хванала очи в къщи... Зная, че звучи глупаво...
Наоплаквах ви се извинете ме.  bouquet

# 31
  • Мнения: 108
запис   madnoel

# 32
  • Мнения: 6
Да се запиша и аз в кюпа най- сетне Crazy
Здравейте! Надявам се, че приемате нови попълнения Simple Smile
Терминът ми трябваше да е за началото на юни, но впоследствие лекарят ми каза, че е за 30.05. Втора бременност ми е, на 25 години съм, имам момиченце, което сега ще стане на 1 годинка.

# 33
  • Мнения: 45
Темата е толкова красива!
Чудесно е, че непрестанно се присъединяват нови май- чета Hug
Аз пиех фолиевата киселина до 19 седмица, така ми каза АГ. Витамини не съм пила до момента, не ми е препоръчвал. Имах нисък хемуглубин в началото и ми предписа два броя сироп легофер.
Гърдите при някои жени са с различен размер, мисля, че не е ненормално, а по- рядко срещано. Но и АГ да види на консултация.
И аз няма да правя традиционните коледни сладки, не съм готова за такива интензивни аромати.
Тези от вас, които ще пътуват, мислите ли да пиете магнезий или но- шпа за всеки случай, или без лекарства ?

# 34
  • Мнения: 304
Black Lady, не е лесно особено когато дечицата са болнички и кисели, разбирам те.
По повод другото - измиваш й очичките със светена вода и й даваш да пийне една глътка. Майка също все се плашеше за мен като бях малка. И до сега винаги нося червен конец на ръката.
Дано оздравявате бързичко!!

# 35
  • Мнения: 43
Много хубава тема!  Simple Smile Добре дошли на новите попълнения  Hug
За фолиевата киселина, аз все още пия...до свършване на опаковката. Моят лекар ми каза до 19та г.с., сега съм в 18та, така че след това вече няма да пия. Започнах паралелно Биозин Мама, за период от 3 месеца, действал добре, особено сега в зимния период и вирусите. Дано наистина предпазва от тях, че много ме е страх по време на бременност.

# 36
  • Мнения: 960
maichka13  и аз го пия като вече съм почти 21 седмица ,хубави витамини ,е аз грипа го минах преди това .
Дейзии добре дошла леко бременеене с нас .
Мами ще ви споделя късмета ми от фейса Е това се вика пророк Grinning
лека и спокойна от мен остават още 4 дена до Коледа  Hug Hug Hug Hug

# 37
  • Мнения: 385
Утре съм на жк.Дано вече се види пола на бебенце.

# 38
  • Мнения: 960
Здравейте дами слънчево и прекрасно утро от мен .Сутринта нещо се събудих  с леки болки може би от запичането.Не остана време и тая година замина  Hug Hug Praynig Praynig

# 39
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Тайга, от тук нататък фолиевата се пие, тъй като помага за усвояването на желязото, което, както знаем често е проблем при бременност  Peace

Аз май ще си имам футболистка на Лудогорец, вчера ме скъса от ритници   Blush

# 40
  • Мнения: 960
Хах ще си прави ме отбор perunika и моята е мн рита представям си като порасне ще ми разказва играта .Май искаш да кажеш че фолиевата се  спира поне почти никой вече не пие след 18 седмица до ри аз дето имам толкова много и мислих до края да я пия ама АГ кажа да  спираме .Аз пак сия взимам ама по естествен път от храни  . Hug Hug Hug

# 41
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Фолиевата се пие заради предотвратяване на дефекти на невралната тръба, както и  помага на клетките да се размножават. Необходима е за образуването на плацентата и за изграждането на костния мозък на ембриона.
Не исках да кажа, че се спира, а точно обратното. На по-късен етап не е лошо да се пие, защото помага да се усвоява желязото,

# 42
  • Мнения: 960
Е ама и аз знам така ама на почти всички са я спря ли тука заради АГ.АЗ за това си я взимам поне естествено дори сега си намерих и чай с Фолиева киселина  newsm44 newsm44 newsm44

# 43
  • Мнения: 1 748
Някои от витамините я съдържат, затова се спира. Мислете бе, момичета. Laughing Аз още пия, както казах.
Темата става все по-рехава, диалог няма, само отделни монолози.

# 44
  • Мнения: 1 347
Момичета,не съм успяла още да изчета пропуснатото,за това моля да ме извините ако сте коментирали това назад,но имам нужда от помощ.Някоя от вас ходила ли е на ФМ при доц.Томова.И ако да може ли да ми сподели мнение.Или за др.Врагалева.Може да ми пишете и на лични да не пълним темата .Хубав и спокоен ден.

Общи условия

Активация на акаунт