Имам си аз цел незабавна - с Дюкан да отслабна - 276

  • 42 835
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 128
Teriyaki, както винаги ни помагаш с много полезна информация, благодаря  Hug

Светли празници, момичета, бъдете здрави, обичани и усмихнати!

# 16
  • Мнения: 210
Весела коледа, момичета - да сте здрави, щастливи и в хармония със себе си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!

# 17
  • Мнения: 2 812
Мразя диетите  Sad, но някой ден трябва и аз да се навия да стартирам, че нещата вече излизат извън контрол ooooh! .

Записвам се да ви следя и да науча кои са полезните неща. По принцип не обичам да пия вода, а сега като чета, излиза  #Crazy , че това е едно от основните неща. Весела Коледа!

# 18
  • Мнения: 774
щастливи и в хармония със себе си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes!
Heart Eyes

v.r.i.- Hug

Да ви напомня, че режима ни е високо протеинов и без алкохол. Naughty Laughing Аз лично скокнах на ПЗ, за да ми е по-лесно да изкарам критичния период.  Mr. Green

Мразя диетите  Sad, но някой ден трябва и аз да се навия да стартирам, че нещата вече излизат извън контрол ooooh! .
Вместо да отлагаш, започни да изключваш вредните храни от менюто си една по една, включи някакво движение. Ако спортуваш, няма как да не ти се пие вода. Wink Яж супи ако обичаш, пий чай.
Отслабването не е равно на гладуване при Дюкан. Просто ограничение за известен период от време, после следва подържане.

Днес се мерих въпреки, че не ми беше време заради МЦ. Свалила съм и се радвам, но за в бъдеще си обещавам да ям повече, за да свалям мазнини по-бързо. Малко инфо:
 
Десет знака, че не ядете достатъчно

1. Чувтвате се стресирани през цялото време.
2. Нямате енергия.
3. Заспивате трудно и се будите безпричинно.
4. Натрапчиви мисли за храна.
5. Трудно събуждане.
6. Студени ръце и стъпала.
7. Липса на апетит.
8. Ако си запишете храната за деня се оказва, че ядете колкото малко дете.
9. Ниска телесна температура.
10. Ядете стриктно само нискокалорични и ''диетични'' храни.

# 19
  • Мнения: 2 812
Вместо да отлагаш, започни да изключваш вредните храни от менюто си една по една, включи някакво движение. Ако спортуваш, няма как да не ти се пие вода. Wink Яж супи ако обичаш, пий чай.
Отслабването не е равно на гладуване при Дюкан. Просто ограничение за известен период от време, после следва подържане.

Ям супи и много обичам и често пия чай. Имам кростренажор и трябва да започна тренировки. Но май ще трябва и с водата да се спогодим, да спра да ям сладко, което между другото рядко ям.

# 20
  • Мнения: 774
П@нди-Кростренажора доста поти. Можеш да започнеш с 1мин бързо, 1мин бавно на първа степен като за начало. Но и храната е много важна. Ако не дитета, то поне калорийния прием си сметни за да добиеш представа колко ядеш и да решиш какво да изключиш.

Открих едни високо-протеинови ''фиш бъргери'' в списание за фитнес. Ще пусна рецептата в темата с дюкански храни.

днес ПЗ:
закуска: тричава палачинка с канела, черно кафе
обяд: салата и фиш бъргер, черно кафе
следобедна закуска: таратор
вечеря: зелева салата и фиш бъргер

# 21
  • Мнения: 5 128
Здравейте, сладурки Party
Измислихте ли вече менюто за Нова година? Аз ще си имам гости и ще се постарая максимално да съобразя вкусотиите с режима, но си признавам, че на баницата ще ми е трудно да устоя  Blush
Teriyaki, чакаме рецептата за бъргерите   chef
За отчета: още минус един кг  bowuu

# 22
  • Мнения: 774
За отчета: още минус един кг  bowuu
Браво   bouquet

Няма да готвя аз, ще си почивам. Празниците се очертават гала-вечеря с протеиново доминране. Дано поне метаболизмите да се раздвижат, ако трябва да се каже нещо положително по въпроса.  Mr. Green




# 23
  • Мнения: 172
Здравейте Simple Smile Не съм ви посещавала почти година, но пък имам какво да споделя Simple Smile Правих диетата от февруари до юли и резултатите са налице - от начални почти 97 кг, сега са 69 Simple Smile Признавам си- не съм я спазвала много точно, т.е. не съм купувала обезмаслени продукти, понеже вярвам, че са бъкани с всякакви Е-та  Grinning Много вода, никакъв алкохол (като изключим една бира още в начало) и по-лекичко с жълтъците беше при мен, но определено си заслужаваше Simple Smile Успех на всички!!

# 24
  • Мнения: 210
v.r.i., евалата, мацка, много ти се радвам, честно!
Wanda, благодаря за включването, бившите успешни дюканки всички ги обичаме – и мотивацията ще ни вдигнат, и съвет ще дадат   bouquet...
Teriyaki, постът ти за бавния метаболизъм много ми хареса, щях да ти кажа още преди дни, ама доста усилено работех върху едни пълни трапези Crazy . Но пък съм абсолютно сигурна, че ям достатъчно Joy. А сега сериозно - цял живот съм имала студени ходила и ръце, откакто съм на Дюкан за първи път да са топли, даже близките ми забелязват.
Моята гала беше на Коледа, ядох от всичко, пийнах и две чаши вино. Сутринта с бая притеснение стъпих на кантара, за щастие всичко беше в нормални граници. Спаси ме това, че послушах доктора и не си сипах втори път. Но мисля сега за Нова Година да го карам на ПЗ, да не си насилвам късмета и да не вдъхвам напразни надежди на прасето в мен Naughty.
На новото момиче с кростренажора - взимай го на рамо и идвай при нас Laughing.

# 25
  • Мнения: 774
Правих диетата от февруари до юли и резултатите са налице - от начални почти 97 кг, сега са 69 Simple Smile
Grinning  bouquet

овесено човече- и аз така, от малка студени крака и ръце, даже измръзване имах една зима, беше ужасно. Според мен беше от нередовното хранене, когато тялото гладува. Дюкан ми дейстава много възпитаващо. Peace

Относно галите, само да припомня, че една лъжица захар ще спре топенето на мазнините. В сладкишите има толкова много захар, внимавайте.

Сутринта се огледах и забелязах, че мазнините по гърба ми са изчезнали. Паласките на кръста вече ги няма. Много съм хапи.  Grinning
Нямам търпение и корема да изчезне, има още доста мазнини в долната част. Ръцете ми са си все така дебели и грозни, въпреки многото упражнения.

Искам да попитам нещо. Нали казват, че когато имаш калориен дефицит, няма как да качваш мускули. Защо тогава е хубаво да се правят силови тренировки заедно с кардиото с цел горене на мазнини? Стягане и качване различни неща ли са?  newsm78

# 26
  • Мнения: 442
Моя много близка приятелка се подложи на този режим на хранене, но си развали изцяло стомаха. Появиха се проблеми с храномислането след като започна да се храни пак нормално, наистина имаше ефект от диетата, но след това си върна килограмите. Така че не знам дали си заслужава, може би зависи от организма.
Не се заяждам, сладурке, ама това звучи много несериозно, просто пуснато в пространството - "тя беше на Дюкан и се разболя". Извадено от контекста, от цялата история на диетата и, е просто малоумно. Peace Не знам как яденето на месо и зеленчуци ще повреди нечий стомах. Как и е повредило на стомаха?! newsm78

В никакъв случай не казвам, че диетата е вредна или че заради нея приятелката ми се е разболяла. Не се е. Мога да коментарим само това, което тя ми споделя. По време на самия режим е започнала по-трудно да ходи до тоалетна. Може би защото и попринцип има малко по-бавен метаболизиъм и като е сменила изцяло режима на хранене се е засилил запекът. Пак казвам, имаше ефект от диетата, но не дълготраен. Просто споделям какви са най-близките ми впечатления, не съм тръгнала да отричам и да агитирам хората да не се подлагат на нея. Даже напротив. Но съм съгласна, че се иска воля.

# 27
  • Мнения: 210
stefanie m, не съм те разбрала правилно, извинявай Peace!

# 28
  • Мнения: 61
Завейте и честита Нова година, да сте весели и щастливи през цялата година.
Аз да дам отчет (цикълът ми дойде), за 35 дни диета 4кг, много бавно, дори спрях да тренирам, защото се демотивирах. Ще гледам до края на месеца да издържа, за да видим дали ще ми покаже това, което калкулаторът каза.
Целувки за всички/

# 29
  • Мнения: 210
Много студено бееее, то си му е време, ама все се надявах да ни разминат тези двуцифрени минуси cold
Иначе хубаво ми започва новата година - трайно свален килограм, и то в трета. От две седмици ям почти всичко позволено, изключая ориз. Дано да се задържат така нещата.

Общи условия

Активация на акаунт