Имам си аз цел незабавна - с Дюкан да отслабна - 276

  • 42 833
  • 753
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 774
овесено човече- браво, браво   bouquet
В студа се горят повече калории, дерзайте. Crazy

SmileKERM-по 1кг на 10 дена, добре сваляш. Тренирай, не се отказвай.

днес П:
закуска: тричава палачинка с кайма, кафе
обяд: печено козе месо
следобедна закуска: крем ванилия (от книгата на Дюкан), кафе
вечеря: телешки дроб (от книгата)

# 31
  • Мнения: 5 128
Здравейте и от мен, честита нова година, момичета! Нека се дарим и 2015-та с повече здраве, красота, чар и обаяние  Heart Eyes Party
Аз си признавам, че по новогодишному прегреших с не малко неща, но сега си се хващам пак в ръце и продължавам режима. Успех на всички с него!
Нещо ми бягат по тъча някои мадами - marchelllita, alinnna, ArhMih и т.н.  Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 5 459
Честита Нова година и от мен. Аз доста попрегреших с храната и питиетата, та затова се скатавам.  Embarassed

# 33
  • Мнения: 774
Кой каза, че тръгва на фитнес от 1-ви януари?  Grinning

Аз прегреших с пуканки, но поне нямат захар и много калории..

Днес ПЗ:
закуска: кафе
обяд: салата със спанак и домати, пилешка пържола
следобедна закуска: ''сладолед''
вечеря: броколи и пилешка пържола, кафе

Взимам желязо и рибено масло от днес.

# 34
  • Мнения: 57
Кой каза, че тръгва на фитнес от 1-ви януари?  Grinning

Аз прегреших с пуканки, но поне нямат захар и много калории..

Днес ПЗ:
закуска: кафе
обяд: салата със спанак и домати, пилешка пържола
следобедна закуска: ''сладолед''
вечеря: броколи и пилешка пържола, кафе

Взимам желязо и рибено масло от днес.


Може ли рецептата за "сладоледа"?  Laughing

# 35
  • Мнения: 5 128
Ихууууууу, тази сутрин като се притеглих и за моя огромна изненада не съм качила и грам, на фона на не малкото прегрешения по Нова година  newsm44 До тук за три месеца режим съм свалила общо 18,6 кг  bowuu
Рецептата за фиш-бъргера звучи разкошотийско, ще я пробвам съвсем скоро  newsm53

# 36
  • Мнения: 210
В една съседна тема прочетох (каква шпионка съм, а), че имало диета с вино. Поразрових се и наистина открих - и с бяло, и с червено. Ама то и диета със солети имаше Joy. Ох, май ми се е допило вино и очаквам някой да каже "Ааа, пий си, няма проблем, даже и ще отслабваш." Размечтах се нещо Crazy. Иначе днес чист протеинов, хем ми е ред, хем ми се пада. И ме дисциплинира...
Приятен последен почивен ден, момичета!

# 37
  • Мнения: 210
18 килограма звучат чудесно! newsm10

# 38
  • Мнения: 774
И аз съм попадала на диета с вино и пържоли. Също на диета с ориз и ябълки (!?), шоколад, сладолед, зелева супа.. няма да ги коментирам, но най-голямата заблуда за мен си остава разделното хранене.   Peace

v.r.i.-поздрави   bouquet още повече, че имаш бебе в ръцете, аз едва ли щях да имам воля за диета ако имах бебче.   bouquet

Gasiga- бъркам 4 жълтъка с подсладител стевия, прибавям 2чч изцедено кисело мляко и есенция по избор. Предпочитам зелен чай на прах заради антиоксидантите, става приятен бледо зелен цвят. Може есенция ванилия, кокос и др. С Greek yogurt става по-кремообразно и с повече протеин.

днес ПЗ:
закуска: половин авокадо и 1 варено яйце, кафе
обяд: черен дроб (от книгата), салата със спанак
след тренировка: пилешка пържола и зелен чай лате.
вечеря: омлет със спанак, крем ванилия (от книгата)


# 39
  • Мнения: 5 459
 Joy тази диетка с виното я правих миналата година. Шефът ми и жена му отслабнаха, но на мен ми идваше малко виното  Laughing

# 40
  • в колонките
  • Мнения: 510
... С Greek yogurt става по-кремообразно и с повече протеин.





      

      Не се заблуждавай с това  Greek yogurt , виж първо колко са му въглехидратите. На мен ми причинява страхотен дискомфорт, подутост. Протеинът е добавен, прахообразен е, много желатин е наблъскан в него. Всичките гръцки млека са такива, имай го в предвид,  Peace

# 41
  • Мнения: 774
Не се заблуждавай с това  Greek yogurt , виж първо колко са му въглехидратите. На мен ми причинява страхотен дискомфорт, подутост. Протеинът е добавен, прахообразен е, много желатин е наблъскан в него. Всичките гръцки млека са такива, имай го в предвид,  Peace
Confused 4g на 100g FAGE Total 0%
и без това е ужасно скъпо ..


# 42
  • в колонките
  • Мнения: 510

Confused 4g на 100g FAGE Total 0%
и без това е ужасно скъпо ..




     Аз по принцип купувах на Делта с 2 %, но от няколко месеца никакво кисело мляко не употребявам, че ме подува и ми образува  газове,  Mr. Green Може би във вторник, или сряда ще проверя за хранителният състав на кис. мляко, но ми се струва,че имаше голям % въглехидрати. Тук е около 3-4 евро/кг, поносимо скъпо е,  Wink

# 43
  • Мнения: 5 128
Здравейте, момичета, такова хубаво време навън, и на мен ми е слънчево и засмяно на душата при гледката тази сутрин на кантара - още минус 0,5 кг.  Party
За не знам кой пореден път се убеждавам, че е изключително важно меренето на кг всеки ден. От една страна действа възпитателно на волята, а от друга като си знаеш менюто от предния ден, можеш спокойно да се ориентираш коя храна приета по кое време и в какво количество как ти действа на организма. Аз цял живот съм избягвала месото, яйцата и изварата, а се оказва, че точно от тях отслабвам. Ето например вчера и онзи ден хапвах пилешка пържола, варени яйца, повечко извара, а сутрините кисело мляко с овесени трици. Резултатът си е прекрасен след това. За сравнение забелязала съм, че от телешката кайма например, дори и на обяд да я консумирам, не свалям, дори леко качвам. Та затова следете си кое действа при вас и си наблягайте на него. Успешен ден и нова седмица на всички!  Hug

# 44
  • Мнения: 210
Joy тази диетка с виното я правих миналата година. Шефът ми и жена му отслабнаха, но на мен ми идваше малко виното  Laughing
Ох, много се смях, сладурке!!! То и на мен виното все ми малее, май затова не свалям Joy
v.r.i., изварата и яйцата и аз много ги тача. Ако нещо здраво зацикля, минавам само на тях и винаги е действало.
Момичета, нещо се поддавам на "чужди и зловредни" влияния hahaha... Планът по свалянето е изпълнен, благодаря на Дюкан за това newsm20, сега само трябва да задържа - и килограмите, и лакомията. Блазни ме мисълта за разделно хранене... може би ще ми понесе... нещо като 90 дневната диета може би... ама този плодов ден, баси, наказание е за мен, хич не ги ям. А клоня към нея, защото е "подредена" някак, имам чувството, че е по-лесно така, иначе с галите много лесно ще се подхлъзна, ще прекаля... Говоря си просто...

Общи условия

Активация на акаунт