Питания и съвети за бебеправене

  • 8 582
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 779
вие завиждате ли и ,че при нея е влажно ?  Joy

# 16
  • Мнения: 5 513
Възможно е да е истинска темата,като гледам авторката само за влажност говори... newsm78
Годините да се четат 14,а не 24,защото наистина не е истина.

# 17
  • Мнения: 25 739
вие завиждате ли и ,че при нея е влажно ?  Joy
Бонго, то не е завиждане.
Влажна та пръска...и не може да хване... Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 8 131
И "дългото и късото време за бебеправене"?!? WTF

Продължителността на половия акт. Wink
Бе аз се сетих. Просто звучи несериозно...

# 19
  • Мнения: 5 513
вие завиждате ли и ,че при нея е влажно ?  Joy
Бонго, то не е завиждане.
Влажна та пръска...и не може да хване... Joy
Какво ти влажно,жената локвички чак прави.

# 20
  • Мнения: 7 779
вие завиждате ли и ,че при нея е влажно ?  Joy
Бонго, то не е завиждане.
Влажна та пръска...и не може да хване... Joy
според теб с тази влага би ли се справил влагоуловител ?  ти как мислиш  newsm78

# 21
  • Мнения: 25 739
Мисля, че, ние сме невежи тук събрани...не разбираме от скуиртове и други секс изживявания...

Иначе за влаогоуловителите, да хубави машинки са,много морят мухъла  Mr. Green.

# 22
  • Мнения: 39
здр-те момичета имам следния въпрос минаха ми 10дена от ову-то през тия 10 дни имах от време на време виене на свят около обяд;понякога  главоболие;гадене и необичаен апетит и нешо странно по време на секс болки в матката и през деня предръпване в яйчниците може ли да съм забременяла

# 23
  • Мнения: 6 833
Може и да си забременяла, може и да не си. Няма как да разбереш, ако не си направиш тест - на този етап трябва кръвен, за уринарен е много рано.
А симптомите, които описваш, са характерни за доста по-късен етап на бременността, ако въобще се появят  Wink

# 24
  • Мнения: 9 701
здр-те момичета имам следния въпрос минаха ми 10дена от ову-то през тия 10 дни имах от време на време виене на свят около обяд;понякога  главоболие;гадене и необичаен апетит и нешо странно по време на секс болки в матката и през деня предръпване в яйчниците може ли да съм забременяла

Sure check се хабят напразно да рекламират тестовете си.

# 25
  • Мнения: 6 365
На този етап по-вероятно е симптомите да са от преяждане.

Не че една жена не може да усети ранна бременност, ама няма да ти казвам как, защото ще си самовнушиш. С втората бременност ще го усетиш, ама сега нямаш база за сравнение. Направи си тест след закъснението.

# 26
  • Мнения: 23
Ами като нищо! Най-добре не се чуди, ами вземи тест за бременност от аптеката.

# 27
  • Мнения: 39
благодаря ви на всички мисля да изчакам 5 дни поне 1 ден да закъснее и ще направя тест коя марка ми препоръчвате

# 28
  • Мнения: 23
Emel, по принцип гаранция за точност на менструацията няма. Във всеки етап на живота ти може да се случи да избързаш или закъснееш. Марка тест не мога да ти препоръчам - според мен всичките са "от един дол дренки". Ако си толкова притеснена или заинтересована, иди при гинеколога си. Ако бремеността не е желана, съветвам те да не чакаш дори и ден повече!

# 29
  • Мнения: 6 833
Щом следи О, едва ли бременността не е желана Rolling Eyes
А тест от аптеката нищо не може да отчете на 10ти ден от О.

Общи условия

Активация на акаунт