Мартенче закрачи вече, с мама ходят надалече!

  • 49 188
  • 400
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 91
Симона, аз съм взела от буйките без вълничка, незимни. Понеже са й малко големи ги обувам с два чивта чорапки и до сега не й се е спарвало крачето, а ходи доста с тях. Това със спарването е много индивидуално и не винаги е само заради обувката. Може и крачето да е склонно на повече потене.Аз съм доволна от КК.

# 76
  • Мнения: 303
 Tanya and Alex да точно царевично много го харесва с плодовете . За частните не мога да помогна аз малката ще я пускам чак септември и там си кандидатстваш през сайта на яслата и след като те приемат занасяш необходимите документи и след една седмица малките могат да се водят на ясла. Ох искам да се минава тази зима в нас малката само мрънка нощем мрънка започвам да изпушвам  smile3511 и зъби няма само я мъчат и не мога да й помогна поне възможност за разходки искам  Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 72
Нашите обувчици също са без вълна, но явно причината не е в тях Sad КАкво мога да направя според вас?..Като я събуя все са и мокри чорапите...Преобуваме се по 10 пъти на ден.

# 78
  • Мнения: 6 092
И ние сме с буйките на Колев и Колев ,но тези зимните с вълничката.За сега ги обуваме като излизаме ,но и в къщи му ги слагам-не се спарва

# 79
  • Мнения: 10
И ние сме с тези буйки, за навън. Вкъщи - с чорапки и най-много терлички, но те пък много се хлъзгат по паркета  Confused

# 80
  • Мнения: 6 736
Как сте дами в тези студове?
Аз не издържах на любопитството и поръчах едни Атипас за малката  Laughing Утре ще дойдат и като ги поносим ще мога да кажа мнение. Вчера за пореден път се спъна в изсухления си терлик и падна и това наклони везните.
Мъжът ми вчера се прибра сополив и познайте тази сутрин кой също се събуди с пълен нос  Crossing Arms Едвам я удържахме да й изсмучем с помпичката носа, дадох й ампула вит.С, Коризалия, осцилококцинум и калциев глюконат. Надявам се да успея да пресека отрано. Сега като се наспи пак Коризалия и ще се помъча да сложа вит.С в нослето, но сама мисля, че няма да мога да я осмиря ooooh!
Замислила съм едни банички да правя днес, стискайте палци да се получат, че са по нова рецепта   chef
Поздрави Wink

# 81
  • Мнения: 780
Здравейте!
Ние тая сутрин направихме първата каскада от леглото. Така се изплаших както спя и тя като писна, а тя тая пуста кошарка да се сгъне-явно я е натиснала повече. Не взехме дървено легло, заради мобилността на кошарката, а то какво стана.  ooooh!
След 2 дни правим 10 месеца, а още нямаме нито едно зъбче...  Crossing Arms Храни се добре, а като я сложа на земята уж да ходи тя замръзва и най-много няколко крачки назад да иска да направи. Иначе в нейното легло си обикаля-на земята не иска. И това ще стане.  Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 72
Здравейте, мами Simple Smile В този студ си седим вътре и скучаем Sad На малката вече всичко и омръзва...поне по цял ден се разхожда из стаята и оглежда различни неща. Пада по 30 пъти на ден. И естествено прави бели (цветята ми останаха без листа  Laughing). Започна много да капризничи и да се тръшка като не и дам нещо да пипа.
Иначе, правихме снощи прощъпулник..хвана дебитната карта Simple Smile Много беше забавна "церемонията" Simple Smile
Изпращаме на всички топли целувки в студеното време  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 303
 simona.georg освен питка и наредени предмети какво друго се прави , много сладко е сигурно 70 см да разхождат насам натам  Grinning Marissa_ дано ви пусне хремата  малката не е боледувала от както дойде зимата дано все ни пропуска .

# 84
  • Мнения: 6 092
Как сте дами в тези студове?
Аз не издържах на любопитството и поръчах едни Атипас за малката  Laughing Утре ще дойдат и като ги поносим ще мога да кажа мнение. Вчера за пореден път се спъна в изсухления си терлик и падна и това наклони везните.
Мъжът ми вчера се прибра сополив и познайте тази сутрин кой също се събуди с пълен нос  Crossing Arms Едвам я удържахме да й изсмучем с помпичката носа, дадох й ампула вит.С, Коризалия, осцилококцинум и калциев глюконат. Надявам се да успея да пресека отрано. Сега като се наспи пак Коризалия и ще се помъча да сложа вит.С в нослето, но сама мисля, че няма да мога да я осмиря ooooh!
Замислила съм едни банички да правя днес, стискайте палци да се получат, че са по нова рецепта   chef
Поздрави Wink

Ще ти кажа едни много ефикасни капки за нослето,които помогнаха за 2 дни на бебчето ми-Коларгол-приготвят се в Аптеката newsm10

# 85
  • Мнения: 6 736
Елпида, благодаря, но малката е алергична към Коларгол. Засега е добре Simple Smile

# 86
  • Мнения: 72
simona.georg освен питка и наредени предмети какво друго се прави , много сладко е сигурно 70 см да разхождат насам натам  Grinning Marissa_ дано ви пусне хремата  малката не е боледувала от както дойде зимата дано все ни пропуска .

Наредихме предметите на бял продълговат чаршаф, търкулнахме питката и пуснахме малката да тръгне след нея.  Grinning КАто стигна до предметите се наведе и си грабна дебитната карта  Grinning Даже стана и ни я показа Simple Smile После ММ взе питката и започна да чупи парчета и тичайки (да е пъргава и да не се спъва), раздаде на гостите Simple Smile Много весело стана  Laughing Топва се в мед .. да й е сладък живота. С нас беше един приятел - германец...Много му беше весело и интересно Simple Smile

# 87
  • Мнения: 373
Radeva-87 ако намериш този аспиратор за почистване на нослето ще ти свърши страхотна работа. Изпращам ти снимка.

http://shop.babesinarms.ca/catalog/4653555/nosefrida-nasal-aspirator


има го он лайн тук:http://www.pakostnik.com/bg/zdrave-i-bezopasnost/aspiratori-za-nos?manufacturer=126

Последна редакция: пт, 09 яну 2015, 08:33 от Tanya and Alex

# 88
  • Мнения: 6 736
Radeva-87 ако намериш този аспиратор за почистване на нослето ще ти свърши страхотна работа. Изпращам ти снимка.

http://shop.babesinarms.ca/catalog/4653555/nosefrida-nasal-aspirator


има го он лайн тук:http://www.pakostnik.com/bg/zdrave-i-bezopasnost/aspiratori-za-nos?manufacturer=126
Благодаря  Hug Това сополи при малко дете е голям ад. Кошмарна нощ имахме. Дави се, плака, почти не е спала. Водихме я на лекар сутринта. Всичко е ок, просто е хремава. Хомеопатия и едни капки ни изписа. Дано не се влачи много, че хремите са упорити. Сега заспа милото. Сложила съм я на една висока възглавница и диша леко. Без възглавница се дави. Стоя до нея и я наблюдавам.  Cry

# 89
  • Мнения: 1
Здравейте,мами,
Честита Нова Година! Да са ни здрави,усмихнати и щастливи отрочетата!!
Чета за напредъка на вашите деца! Браво. Нашият Марти си хапва пюренца и каши.От нашата храна му давам по малко.За кърма е винаги готов,особенно когато му се спи или когато е кисел.
Има вече 7 зъбчета. В моторно -двигателното развитие хич не се е забързал. Седи стабилно,търкаля се навсякъде,ама не може да лази и да се изправя. Само се клатушка напред-назад  ,в опит да лази. Даже малко взех да се притеснявам. Иначе е 67 см и 8.500 кг.
Чета че някои майки се притесняват как ще кърмят и ще ходят  на работа. Аз с моята дъщеря така се кърмихме до година и половина. Пуснах я на ясла на 1 годинка. Още в колата вечерта ми налиташе да суче. Страшна работа. Аз все си мислех, че нямам много мляко,ама като реших да я отбивам бая зор видях. Подгответе се психически,че като си я вземете от ясла ще е като ваденка залепена за вас.
Всичко хубаво!

Общи условия

Активация на акаунт