Носене на бебето в слинг и ергономична раница - 4

  • 86 492
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 737
Elora_D, аз съм прибрала висящите части с тези ластичета, но явно наистина не е както трябва, защото все пак остава място за движение.
Ако намериш клипчето ще е супер  Hug

# 421
  • Мнения: X
Аз не си спомням да съм имала такъв проблем с Боба-та, но мина и доста време вече, може да съм забравила.  newsm78

# 422
  • Мнения: 737
Аз не си спомням да съм имала такъв проблем с Боба-та, но мина и доста време вече, може да съм забравила.  newsm78
И аз в началото го нямах този проблем. Но вече я нося повече от половин година и явно коланите са се поочупили на "старите" места и като ги преместя на нови, те се връщат в изходна позиция.

# 423
  • Мнения: X
Аз доста време я носих, почти година. Не е нормално да се получава така според мен...

# 424
  • Мнения: 108
Пускам линка за филмчето. То е за Ергобейби раница, но ми правеше впечатление сложната "плетка" при слагане на ластика. Не мога за определя обаче дали е приложимо за Боба Sad
Скрит текст:

# 425
  • Мнения: 6 998
Аз доста време я носих, почти година. Не е нормално да се получава така според мен...
Не е. Ние я носим от над година, първо на по-тясно за мен, напоследък на по-широко за ММ, но не се връща на тясното Peace

# 426
  • Мнения: 737
Не е нормално наистина, но не си го измислям.
Случва се и на колана на кръста и на презрамките. Може да е заради това, че новото място е сравнително близко до старото и лесно се приплъзгва.
Случва се, когато свалям и слагам детето по време на разходката, когато ремъците са отпуснати вероятно, а не стегнати.

Elora_D
, мерси за клипчето  Hug Схванах я идеята. Ще го пробвам точно на колана.

# 427
  • Мнения: X
Никой не твърди, че си измисляш.  Peace

# 428
  • София
  • Мнения: 34
Момичета кое е по добре за бебе на месец?Това http://www.bambino.bg/cangaroo-kenguru-cangaroo-diana-3514kg-p-11862.html  или това http://www.bambino.bg/cangaroo-kenguru-cangaroo-kinetik-pro-bejo … seca-p-11857.html.Благодаря предварително.

# 429
  • Мнения: X
Второто не е добро нито за бебе на месец, нито за по-голямо бебе. За първото - не знам дали е подходящо за толкова малки бебета.

# 430
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

Дината може и да стане, но зависи от габаритите на бебето. Peace Второто - категорично НЕ!

# 431
  • Мнения: 143
Здравейте,моето бебче е на два месеца и много искам да му взема раничка.Опитах се да прочета тази и предната тема и разбирам,че доста от вас са наясно кое е добро и кое не е.Ще я купя от roshavo,но не мога да направя разлика коя е хубава и коя не! Коя ще ми върши работа и за по натам,тъй като искам да я ползвам повече време.Тула или боба и кой модел точно?Много ви благодаря!

# 432
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това е много индивидуално. Най-добре се обади в Рошаво и се уговорете за евентуална среща за проба.  Peace
Boba има в комплекта възглавничка за новородено и стремена за по-голямо дете. Tula няма допълнителни аксесоари в комплекта - вложката за новородено се купува отделно и като цяло не е много удобна. особено през лятото.  Rolling Eyes

Принципно за първите 3-4 месеца по-удачен вариант е да се използва някакъв слинг, отколкото раница. Дава по-добра опора за едно новородено.  Peace

# 433
  • Мнения: X
Ако си решила твърдо да купуваш раница отсега, между двете бих ти препоръчала Боба, защото по-скоро ще можете да я използвате и приставката за новородени е по-добре измислена, отколкото тази на Тула.

# 434
  • София
  • Мнения: 88
И аз вече съм в клуба с бебе на 28 дни и Caboo Simple Smile
Още се разнасяме из къщи, свикваме и двамата - той обикновено се успива. Правилно ли разбирам, че щом е така и след като не плаче, не се дърпа и кротува, значи му е удобно?
И още един въпрос, докато е толкова мъничък още има ли някакви ограничения във времето, което може да прекарва в слинга? Хич не ми се иска да го вадя като спи...

Общи условия

Активация на акаунт