90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 278

  • 30 692
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 780
Тинки Hug Весела Коледа


# 16
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
БУБОНТА - слушам и изпълнявам, за това ви обичам, да ми се карате когато бъркам. До тук общо 5 ябълки, на три пъти, 1,5 литра вода, три кафета и два чая. Направо ще ми се спука мехура, ама не мога през пет минути да заключвам магазина. Още половин час и работния ми маратон приключва. Предполагам че ще дремна поне два часа като се прибера, ако малката принцеса реши да ме остави да го направя.
 Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 41
Искам да е 02 януарииии и  да започвам! Нямам търпение вечеееееее!!!! smile3515
На всички се радвам тук!!!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Привет и от мен  Peace

Видях и прочетох стари постове на една моя любимка с един вълшебен ориз  Heart Eyes
Преди време пишехме заедно в темата .Савинка   bouquet
Аз 2дни омазах пейзажа и съм с кило отгоре ....Чудя се от кога да я мятам пак ,но сигурно ще е от 1ви ,искам и да си намеря фитнес и да започна да тренирам ,но само с искане не ставало.
По късно пак ще пиша .

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Лоренка , радвам се да те видя.  Hug

# 20
  • Мнения: 432
Банда, надявам се канатарът да е бил добър с всички ви, ако някой е прекалил вчера. То като цяло днес се продължава и всеки само поства снимки с отрупани маси. Аз си сгтових само за мен юфка с лютеница, гъби и лук и малко зелена салата, доста добре се наядох. Довечера мисля да ям някакво месо и пак от зелената салата и така почивката си продължава по план. В неделя ще направя плодов ден само на банани и аз, за да видя как ще ми се отрази, че ми е интересно. Приятно доизкарване на празниците!  Hug

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Честита Коледа отбор слабеещи Да сте живи, здрави, слаби, красиви,но и наядени все пак Mr. Green Аз вчера се омацах порядъчно (в почивка съм, ама все пак смесих доста, макар и в неголеми количества) и днес доста умувах дъл да се кача (на кантаря), дъл да си спестя сутрешния хорър, но накрая стъпих, че да си знам наказанието... и то пък взе, че нямаше такова Много съм доволна, но не мисля да прегрешавам пак (много) по случай намалението hahaha Малко по малко се подготвям психически за старта на новата врътка, като този път и дарлинга има желание да се включи, но предвиждам доста бързо отказване от негова страна, като го знам Twisted Evil Имаше предложение да почнем от 10-ти, за което аз съм ОК. Пете, можем заедно да се мятаме с теб и Вава и ако има още някой желаещ (Заната разбрах че вече се мята Laughing) Peace

# 22
  • Мнения: 1 140
Брадичке, щом казваш 10-ти, така да е. Тъкмо дотогава ще съм натрупала повечко кила за сваляне, да не се хабя излишно  Joy
Дотук успешно съм на 3 круши, интересното е, че не ми се яде изобщо.  newsm78

# 23
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
И аз ще се присъединя горе-долу със сходен старт - ще почна на 11-и, че тогава ми се пада края на почивката. А и нали казват, че неделята носела късмет, та идеално ми се връзва.  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 629
Здравейте, аз започвам от днес:

з- две кивита
о- 4 яйца, салата домати и краставици и сирене
в- пиле на грил, салата зеле

П.С. знам, че не е хубаво да се смесват, и че вечерята трябва да е половината на обяда. Наясно съм.

 Blush

# 25
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Приключих плодовия с общо осем едри ябълки, 2_2.5 л вода, пет кафета и пет чая. Да видим кантрчо какво ще каже утре

# 26
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
   Да се запиша, а после ще се включа и с кафето. Моите поражения от тези дни са 0, доволна!
   Тинки, мерси за новата тема  newsm51 smile3525 smile3525 newsm51

  Мале, Курдов, 5!!! кафета, ако изпия толкова и ще треперя пет дни! А когато бях млада пиех по две кафеварки /кубинки/ на ден.

# 27
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Dai4eto - добре дошла ,но започваш с фалстарт. Яйца и сирене, не може в едно хранене . Прочети си първа страничка и пиши предварително какво смяташ да хапваш , за да поправяме навреме -постфактум нищо не може да се направи .
Курдов - днес си отличник, ма тез кафета не са ли ти множко  Laughing
Аз приключих своя плодов ,даже скочих в  пижамата, за да не джиткам из къщата и нещо да ме изкуши  Laughing

Последна редакция: пт, 26 дек 2014, 19:34 от bobybonta

# 28
  • Мнения: 1 629
bobybonta Знам, че не може, написала съм го със ситни букви. Наясно съм с режима.  Blush

# 29
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
С най - добри чувства - хубаво е , че знаеш, хубаво е и че си  наясно , но реагирах , не защото искам да се заяждам, а за да не се подведе някое ново момиче , неориентирано още , и като си хареса твоето меню например , ще се чуди защо не сваля и какво се случва Simple Smile Peace

Общи условия

Активация на акаунт