Пазаруване от Enzo.bg - 5 тема

  • 125 881
  • 764
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!   bouquet

Пазарувам всичко, козметика за лице, за коса, грим, парфюми, досега всичко е било изрядно, оригинално и в срок на годност. Не съм имала проблеми.

Бих се радвала някой да сподели обосновани съмнения относно качеството на парфюми, със снимки и факти, защото вече ми се струват по-скоро като митове и легенди отколкото истина за сайта.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Аз съм разочарована от сайта ,но не от продуктите им, защото изобщо не достигнаха до мен.  Laughing
Избрах си 3 НАЛИЧНИ неща и ги поръчах. На следващия ден 2 пъти ми се звъни от Частен номер (предположих,че са те за потвърждение, дали?! Rolling Eyes) ,но нямах възможност да вдигна и няма как да върна обаждане . Отварям си пощата  и там писмо от г-жа Сохорова ,която ме уведомява ,че единия продукт липсва ,дали искам другите два. На момента отговарям,че искам другите и поръчката им си остава. След няколко дни получавам мейл от същата,че ме питала,но не съм отговорила ,което не е вярно. Потвърдих ,че искам поръчката,тя я прие. И след 2-3 дни ми пише,че и другия продукт бил изчерпан,да останела ли поръчката. Вече ме досмеша и и казах,че маската останала за 2 лв. не я искам,тя беше за пълнеж и проба.  Mr. Green Посъветвах я да си оправят НАЛИЧНОСТИТЕ, защото и двата продукта си стояха още така и е меко казано непрофесионално от тяхна страна.
Та загубиха ме мен като клиент де!  Whistling

# 17
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз съм разочарована от сайта ,но не от продуктите им, защото изобщо не достигнаха до мен.  Laughing
Избрах си 3 НАЛИЧНИ неща и ги поръчах. На следващия ден 2 пъти ми се звъни от Частен номер (предположих,че са те за потвърждение, дали?! Rolling Eyes) ,но нямах възможност да вдигна и няма как да върна обаждане . Отварям си пощата  и там писмо от г-жа Сохорова ,която ме уведомява ,че единия продукт липсва ,дали искам другите два. На момента отговарям,че искам другите и поръчката им си остава. След няколко дни получавам мейл от същата,че ме питала,но не съм отговорила ,което не е вярно. Потвърдих ,че искам поръчката,тя я прие. И след 2-3 дни ми пише,че и другия продукт бил изчерпан,да останела ли поръчката. Вече ме досмеша и и казах,че маската останала за 2 лв. не я искам,тя беше за пълнеж и проба.  Mr. Green Посъветвах я да си оправят НАЛИЧНОСТИТЕ, защото и двата продукта си стояха още така и е меко казано непрофесионално от тяхна страна.
Та загубиха ме мен като клиент де!  Whistling

Жалко, че така се е получило при теб. Иначе са точни и коректни, всичко е в срок на годност, оригинално и качествено. Поръчвала съм и скъпа бяла козметика и по бюджетна - всичко е ок. Поръчвала съм и парфюми - оригинални са. Редовно си поръчвам козметика за коса, както и декоративна козметика.

# 18
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Поръчвам козметика и парфюми.
Доволна съм.

# 19
  • Мнения: 413
  bouquet Поръчвала съм, шампоани , парфюми , и мъжки и женски , маски за коса - нямам оплаквания за неналични и забавяне на доставки  Peace

# 20
  • Мнения: 417
"В момента, в който пратката постъпи на територията на България, може да следите статуса й на сайта на куриерската фирма.  " -това ми беше изписано на имейла(не днес),че поръчката била приета...Ама те от чужбина ли ги карат?И как да я следя тая пратка като нямам тракинг номер/код? Grinning newsm78 Thinking
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Ето какво съобщение получих преди малко:
''Благодарим Ви за покупката от www.enzo.bg.
Вашата поръчка номер Х е изпратена чрез фирма SPEEDY.
Номерът на товарителницата е Х
Доставката ще бъде осъществена в срок от 3 до 5 работни дни, тъй като всички продукти се изпращат от Чехия.''

С нетърпение очаквам да пристигнат,веднага след като ги пробвам,ще дам отзиви. Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 дек 2014, 20:22 от cooxixx

# 21
  • Мнения: 2 045
Запис... поръчвам главно продукти за коса, досега всичко е било ОК!  Peace
Чудесно отношение, не съм срещнала проблем досега! Веднъж имах забавена пратка, но хората постоянно ме държаха в течение.

Относно парфюмите, няколко пресни впечатления...

Приятелка си подари за Коледа парфюми от сайта. Днес се видяхме и тъй като имам и двата, които си купи, и ми беше любопитно...

Lady Gaga Femme - в момента 100 мл. е на  37 лв. , докато 50 е 71.  Shocked
http://www.enzo.bg/lady-gaga/fame-parfjumna-voda-za-zheni/  Shocked #Crazy

Тя си е купила 100 мл. разфасовка...

Опаковка, цвят на парфюма, аромат - всичко  изглежда наред, 1:1 оригинала. Трайност - 0 ... Имам ароматът откакто излезе и съм купила 2 опаковки от него - веднъж от тук /Бз/, веднъж от Лондон - трайноста му е: пръскам на дрехата и усещам поне седмица /ако не я изпера  Mr. Green /.. На кожата ми също е много траен - на китката ми се усеща и след къпане / а не съм от тези, на които всичко им е трайно/...

Приятелката ми ми каза, че много и допадал, но не бил траен - естествено, казах и, че е до кожа и т.н. Напръсках се - вярвате ли ми, 1 час по-късно нямаше и следа + имаше лека спиртна нотка... 
Досега и аз съм слушала митове, тук, там някой ми е казал, че е недоволен, но искрено аз да се докосна до това, днес ми беше за първи път. Няма човек, който може да ме обеди, че ароматът е оригинален, защото разликата с този, който имам аз е от небето до земята.
Самото разгръщане - такова просто няма...  Sick

На Версаче Bright Crystal пък ми беше много, много леко различен от този, който имам. Може и да е внушение, не знам, за него нищо не мога да кажа... Но поне не е нетраен като горния. 

За снимки да направя се сетих, обаче обяснете, как да хвана на снимка аромата на парфюма :mgreen:

# 22
  • Мнения: X
Имам същия парфюм и няма отмирисване... На мен лично не ми хареса и дори ме дразнеше, когато го усещах.  Grinning

# 23
  • Мнения: 2 045
Имам същия парфюм и няма отмирисване... На мен лично не ми хареса и дори ме дразнеше, когато го усещах.  Grinning
но от Ензо ли е  Mr. Green

# 24
  • Мнения: X
Е от Енцо де, иначе защо ще пиша  Grinning 

# 25
  • Мнения: 2 045
Е от Енцо де, иначе защо ще пиша  Grinning 
Mr. Green странно... аз си помислих да не е само в 100 мл.-тровите, но сега погледнах коментарите, че и хората там пишат колко е нетраен...  newsm78 Интересна работа... ако нямах 2 опаковки от него бих се замислила, ама...

# 26
  • Мнения: X
Не знам... Като си спомня тежкия натрапчив аромат направо ми се  Sick
Иначе и моя е този от 100мл.

# 27
  • Мнения: 1 140
По- миналия петък поръчах за първи път от там- една пудра и коректор, които бяха изненадващо евтини. Пристигна вторник на другата седмица, а се очакваше седмица по- късно. Продуктите са в срок на годност иии съм доволна Simple Smile

# 28
  • Мнения: 715
странно... аз си помислих да не е само в 100 мл.-тровите, но сега погледнах коментарите, че и хората там пишат колко е нетраен...  newsm78

Стана ми любопитно и погледнах - коментарите са общо за всички разфасовки. Та не се разбира кой за какво пише.

# 29
  • Мнения: 2 045
странно... аз си помислих да не е само в 100 мл.-тровите, но сега погледнах коментарите, че и хората там пишат колко е нетраен...  newsm78

Стана ми любопитно и погледнах - коментарите са общо за всички разфасовки. Та не се разбира кой за какво пише.
да, това ми е ясно, имах в предвид точно това, че не е само 100 мл. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт