Привет на бъдещите и настоящи мами от Велико Търново

  • 17 183
  • 274
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 037
И аз с удоволствие бих дошла,но ми се случиха малко неприятности преди 40 дни и сега трябва да лежа и да не се натоварвам.Не че ще е натоварващо да изям някоя тортичка и изпия едно кафенце,но мъжа ми е като орлица над мен-и дума да не става да излизам без него.В края на февруари ми се отлепи плацентата и прокървих много сериозно.Лежах в болницата 16 дни и след това с хиляди уговорки ме пуснаха да продължа същия режим вкъщи.Така,че аз ще присъствам най-вероятно на следващата среща.Приятно бърборене!

# 151
  • Мнения: 353
Ох,много съжалявам,Диди за тези неприятни моменти!
Ти нямаше ли проблем в началото на бременността?Аз също имах отлепване(10 г.с.)и му одарих едно лежане чак до 5-я месец-Хаджирадев бая ме беше посплашил и много се пазех.
Полежавай и не се натоварвай,4е малко останало,пък после ще разхождаме бебоците!

# 152
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
отивам да разузная за тая бебешка борса.. не съм чувала,пък и вече нали сме на 3 г. без два дена и  мислим предимно за ЛЮБОВ в момента  remybussi

# 153
  • Мнения: 1 037
kozlyo,правилно си спомняш-имах,прокървих в 7,8г.с. някъде,но много леко.И мен сега ме наплашиха много,затова изпълнявам чинно,иначе въобще не ме свърта на едно място.Важното е,че сега всичко е под контрол.След срещата да разкажете как е минала.

# 154
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
АЗ ТРЪГВАМ! newsm68  ДА НЕ ЗАБРАВИТЕ ДА ДОЙДЕТЕ!    newsm08 1stroller   food010  wavey

# 155
  • София
  • Мнения: 794
Ама да пуснете снимките да ги видиме и ние. Ох как ви завиждам Simple Smile Simple Smile Simple Smile Ние може би тази събота и неделя ще идваме до Търново, но както винаги ще го решиме в петък вечер Simple Smile Simple Smile Simple Smile Ех, изпуснах ви за малко Simple Smile

# 156
  • Мнения: 353
Хей,мами,разкажете как мина срещата?Запознахте ли се всички майки и бебоци? #Milti

# 157
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Срещата се състоя smile3501 -запознахме се  friendship  четири мами,един  newsm30  6 месечен бебок и една   4470 сладка кака-на две годинки и половина!Пихме по едно кафенце,поприказвахме си и се разбрахме пак да се видим,ако някой свири "сбор".Имаше и снимки. smile3509

# 158
  • Мнения: 1 770
Изключително много съжалявам, че не можах да дойда  Cry В последния момент, сряда вечерта ми дойде М но страшно силно, та трябваше да стоя в хотела. (Извинявайте за подробностите, но нали сме си само мами тука....) Пътувахме вчера следобяд към София, че се оказа, че са допуснали дъщеря ми на втори кръг на едно прослушване тук, което започва след малко. Пък и мъжът ми го подюриха клиенти, та така по спешност, със спиране на всяка бензиностанция поради моя милост, се прибрахме в София.
Но все пак много се радвам, че сте се срещнали! Айде следващия път като идвам, ще трябва вече да се отбележа и аз, може би това ще е август.
Отново съжалявам, че не успях, а така ми се искаше.....
Айде, пуснете снимки да ви видим!

# 159
  • София
  • Мнения: 794
ЩЕ ПУСНЕТЕ ЛИ СНИМКИИИИИИИИИИ Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Ние днес пътуваме, но в другата посока, както каза мъжа ще вземеме и една лодка ако не може да стигнеме по нормалния начин да доплуваме до Видин Simple Smile нали ще го залива Дунава

# 160
  • Мнения: 211
Ще има снимки,но моля за търпение.....имам във фотоапарата още към 6-7 пози,които ще ги направим най-вероятно на Великден,така че в началото на месец Май ще ги пусна,става ли?

# 161
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Майчета,какво ще кажете пак да се видим, но след обяд,да кажем към17.30 - 18.00ч в парк където могат да играят 1swing  по-големите деца,а часа  ще е по-удобен за работещите да се присъединят към нас?Сега се поразвали времето,но след неделя ще е добре  Nature Sunny !Някакви предложения? Thinking

# 162
  • Мнения: 704
Аз съм ЗА. Можем да го направим и събота или неделя -
напр. в парк Марно поле - до поликлиниката, или в парка на Триъгълника - до кафето. Лично на нас ни е удобно сутрин - около 10.00 или след 5 следобед.

# 163
  • Мнения: 211
Може да се видим тази събота/нали го дават да е слънчево.Искате ли?Сутринта след 10 часа да се видим в кафето на Триъгълника,там където е пързалката с 2те люлки и пясъчника.То аз пак ще съм все в движение,но ако доведете децата може и да се заиграят моето Вики.
Днес да се похваля ходихме на преглед при докторката и за пръв път не плакахме!

# 164
  • Мнения: 704
Дори, ние ще дойдем - с татито и щерката. Тъкмо ще запознаем децата.
Надявам се, че няма да изникне нещо извънредно.

Общи условия

Активация на акаунт