Привет на бъдещите и настоящи мами от Велико Търново

  • 17 211
  • 274
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 704
Здравейте,бихте ли ми казали Хаджирадев ...

Изчети тема от начало, мисля, че има няколко мнения за въпросния "лекар", включително и моето.

# 241
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 742
Д-р Хджирадев води консултациите в медицински център Аура /в поликлиникато но входа е в улицата от към полицията/ във вторник и четвъртък от 16,00 докато има хора и в събота от 9,00 докато има хора. Хубаво е да си запазиш час предварително поне 2 седмици, но ако отидеш без час няма да те върне, но доста ще почакаш  Confused Мже и по телефона. Тел. номер на Аура е 600161.

# 242
  • Мнения: 40
Аз вече съм писала за ХАджирадев,чела съм, но сега ме интересува дали някоя е ходила или ходи на консултации при него и къде преглежда.Мненията ги четох, естествено от едната в другата крайност, но така е за всеки лекар от различни пациенти.Все пак благодаря!

# 243
  • Мнения: 40
Благодаря ти много,Valka !Това ми беше необходимо:)Всичко хубаво на всички!

# 244
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 742
Днес е неделя и пак валя  Sad Дано да се оправи времето идната седмица та да си направим срещичка в парка  Wink

# 245
  • Мнения: 353
Къде се изгубихте,Търновски мами?
Няма ли да организирате някоя среща пак? Wink

# 246
  • Мнения: 371
Тук сме си! Wink Кога мислите да си направим среща? Аз съм нова (не съм идвала до сега), но ако ме приемете ще ми бъде страшно приятно Hug

# 247
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 742
Хайде казвайте - къде, кога?
Ние ходим на разходки всеки ден, но стиганахме най-далеко до сладкарница Неделя, че да има врема да се върнем за кърменето. Но иначе на Триъгълника най ме устройва, например в парка или на Теоната или на едно кафенце - ново, точно до нея.

# 248
  • Мнения: 211
Кажете кога да се видим-ние живеем точно над Теоната,така че парка и заведението са ни наблизо.

# 249
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 742
Предлагам днес - събота към 5 часа.
Ние така или иначе ще излезем на разходка, стига да не вали, въпроса е да се разберем за мястото.

# 250
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Здравейте майчета  love001!Времето го дават да е слънчево -свирете сбор де!На Триъгълника май е най удобно-но кога и час-мислете newsm78,пишете smile3521

# 251
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
Хайде да се срещаме вече  Laughing
Аз мога да се включа обаче ако срещата е уикенд-а ,през седмицата евентуално след 6

# 252
  • Мнения: 211
Ние сме малко болни и като оздравеем ще се обадим за среща.

# 253
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Доре,бързо да оздравявате newsm10 4470

# 254
  • София
  • Мнения: 794
Ние събота и неделя ще сме в Търново (в петак пътуваме натам) и ако е хубаво времето ще се радвам да се видя с някоя от вас, че все сами се разхождаме с малкия. Ако искате пишете за час и място. По- точно за събота, че неделя се връщаме и незнам още по кое време ще тръгнем. А малкия ще го оставим за една седмица там и да ви питам за кухнята, как стоят нещата с детската кухня в Търново. Дали ще може да му взимаме храна докато е там. Тук в София трябва да си записан и то няколко месеца предварително, но съм чувала, че по градовете не е така. Кажете какво знаете, как седят нещата там... а и от къде се взима храната...
Ще съм благодарна заинформацията

Общи условия

Активация на акаунт