Ти какво сготви? Снимай, покажи?! 123-та тема

  • 218 690
  • 811
  •   1
Отговори
# 795
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Венета, ще те послушам, добра идея даваш.... Wink

Ния^^, радвам се, че ме разбра правилно. Wink

... и дайте по същество. Simple Smile

Последна редакция: пн, 16 фев 2015, 15:30 от Venetta

# 796
  • Мнения: 22
У нас от последните дни - Kрем супа от картофи и тиква и любимата ми закуска напоследък - Суров крем от банан, орехи и чиа

# 797
  • Мнения: 36 209
Разбирам съществуването на спора за конкретния вид на темата, но личните нападки не са допустими от никое правило на форума. Моля, въздържайте се от оценки и заядливи коментари един към друг и

... и дайте по същество.

# 798
  • Мнения: 30
За следобедна закуска на малчо днес : банички

# 799
  • Мнения: 36 209
Моля да спрете!
Ще трия без да обяснявам повече. Ако някой има възражения, може да ми пише на лс.

# 800
  • Мнения: 32
Здравейте,ето и мойто предложение:
http://prikachi.com/images.php?f=images/527/7926527N.jpg&sendlinks=1

# 801
  • Мнения: 1 265
Моля да спрете!
Ще трия без да обяснявам повече. Ако някой има възражения, може да ми пише на лс.


 smile3501 smile3525 newsm10

# 802
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
От мен бял боб с пушено свинско месо. Хлебчетата са пълнозърнести.

# 803
  • Мнения: 2 786

Грах яхния със свински късчета



Свински джолан с кисело зеле, от милинките остана тесто ...направих малка питка от него.



Солените мъфини на снежко

# 804
  • Мнения: 2 152
от мене - днес без коментари. Ще се въздържа, защото се оказа, че мъжете в темата сме Цирей - а сме трима Бонго, Акркадаша Мидко и моя милост. Явно пречим, дразним - и т.н.
След миналовечершната история с една Фафло-Кифла и днешните изстъпления на една истерична мОма се зарекох да си помълча известно време - ще си пущам снимките, ще си Ви гледам и ще си мълча известно време. Имам си моите проблеми, дето Ич не са малки, за да се вълнувам от бурята в чаша с вода ... Тази нощ ще си избода очите и ще си направя една моя статистика и ще Ви я обявя ...
Нека не се възприема като предизвикателство този пост, дори и от Мъжемразките във форума. Засега е последно излияние ...

Правих домашно сирене (много го обичам сиреНето, де) и кат не знам какво си купувам, предпочитам да си направя



излиза ми около 6 лв/кг и съм предоволен

правих и едни пурички с домашна извара и варен картоф



и едни патешки маншони конфи, на които без да искам затрих снимките и които правих в мултитенджурата и станаха фантастични

# 805
  • Мнения: 3 410
Мъже, моля ви да устискате още малко мъжемразките и интригантките да се изморят и да не напускате темата Peace За мен вашите хапливи коментари са щипка емоция без която ще умрем от скука Simple Smile

# 806
  • Мнения: 3 637
супа топчета


лозови сърми,сега се варат и зелевите  Grinning


залци


на мене в тази тема,винаги ми е било уютно и приятно  Heart Eyes

# 807
  • Варна
  • Мнения: 241
Ориз с маслини


Ламингтън


Батето, за къде си се запътил? Simple Smile Виж какво прекрасно сирене си направил. Ще се радвам да споделиш технологията в блога си Simple Smile

# 808
  • Мнения: 22 867

Батето, и аз, като Hope♥ да питам, къде ще ходиш? Я издай тайната на сиренето, хич не съм му голяма любителка, но твоето изглежда  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  chef

У нас баница, кормос биското и локумки.


# 809
  • Мнения: 7 779
не си пренавивайте пружините и ще ви олекне.
от тема , в която си показвахте снимките и спамихте по един или друг начин се превърна в тема-чистилница. както вие спамите , така и аз искам и мога да го правя. и не виждам причина щом вие го правите да не го правят и други. просто е.
в една друга тема се разбра ,че да "благодариш за нова тема"  е нарушение. а да честитиш нещо не е.  явно критериите са различни и всеки ги тълкува както му е изгодно. така е и тук. намалеят ли доносниците темата ще си бъде в нейното русло. сигурен съм ,че и преди е имало недоволни , но е нямало доносници. там е проблема.  дали ще пише Иван, Петкан или Драган е все едно. вие не може да забраните на никой.
ето ви една снимка за да не е спам все пак. знам че няма да ви хареса , но такива са правилата.

крем-супа от нещо си



Общи условия

Активация на акаунт