Гоце Делчев

  • 5 792
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 022
Честит празник мили дами

# 16
  • Мнения: 1 698
ЧЕСТИТ 8-ми МАРТ МИЛИ МОМИЧЕТА!!!
Цветето е красота! Красотата е жена! Жената е любов! Бъдете  щастливи и винаги обичани  bouquet
[/b][/size][/color]

# 17
  • Мнения: 224
Къде се загубихте момичета? Видяхте малко слънце и хайде по кафетата  Wink
Как е в Гоцето? Някакви клюкинки? Къде празнувахте 8-ми март, имаше ли приятни изненади от половинките?

Аз на 8-ми си изкарах страхотно. Подарък не получих, но Данчо гледаше детето докато аз празнувах с колежките, а след това с приятелки. а когато се прибрах бях приятно изненадана с вкусна вечеря и червено вино.

# 18
  • Мнения: 1 698
Днес моята Дарена празнува имен ден. Така че черпя от нейно име и за нейно здраве. Който, каквото желае моля. Popcorn  party023 Misc Baby Bottle  food002
[/size]

# 19
  • Мнения: 201
mimes, чак сега влизам в темата, не бях видяла, че твоята Дарена е имала имен ден.
 Да ти е жива и здрава, да ви радва всички в къщи!

# 20
  • Мнения: 1 698
Благодаря ти Кате-рина Hug

# 21
  • Мнения: 1 022
Ej мами къде сте се загубили, а?

# 22
  • Мнения: 1 698
Да бе, Бежи, Гоцеделчевки никакви ги няма. Срамотааааа...

# 23
  • Мнения: 254
ЗДРАВЕЙТЕ,МАМИ!
АЗ СЪМ ОТ ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ И ДО СЕГА НЕ СЪМ ПИСАЛА В ТЕМАТА.
РОДИХ НА 15.02. МОМИЧЕНЦЕ ИЛИНА И ВЕЧЕ Е НА ЕДИН МЕСЕЦ,ИМАМЕ СИ И БАТКО НА 9 ГОДИНИ. НАДЯВАМ СЕ ЛЯТОТО ДА СИ  ПИЕМ КАФЕТО ЗАЕДНО!
ЧАО ЗА СЕГА,ЧЕ МОМИЧЕТО Е ГЛАДНО И РЕВЕЕЕ

# 24
  • Мнения: 85
Здравейте,мами моят съпруг е от Гоце Делчев,много ще се радвам да се срещнем през лятото когато дойдем.Някой познавали Любка , има близначета newsm06

Последна редакция: вт, 21 мар 2006, 21:06 от rosica_77

# 25
  • Мнения: 1 698
Ееее супер, здравейте Роси и Деси. Много ще се радвам да си пишем в темичката, а лятото може наистина да си пием кафенце в центъра на Гоцето.
Ако искате може и сними да пуснете, да се запознаем  и визуано Laughing

# 26
  • Мнения: 1 022
Здрасти Данииии Кате-рина ни осведоми за твоята бебка, да ти е жива и здрава и баткото също. Аз съм от Огняново, но когато идавам натам задължително ще гостувам и на леля си от ГД, а и брат ми се гаджосва там, така, че и аз ще се включа в пиенето на кафенце.

Здрасти и на тебе Роси, не я познавам тази Любка Simple Smile, може би коренячките ще се сетят ако я познават.

Много се радвам, че отбора расте Simple Smile

# 27
  • Мнения: 224
Здравейте момичета!
Роси аз се сещам за една моя съученичка Любка, тя мисля че завърши медицина или нещо такова и близнаци има момче и момиче, ако не бъркам, в Гоцето живее близо до Попската градинка. А кой ти е мъж?

А за кафенцето на центъра може и през април да си го пием  Wink

Моята приятелка Мери е родила момченце на 18.03 и съм много щастлива.

Преди два дни моят син падна от детското легло, добре че нищо му няма. Изкарах си акъла.

# 28
  • Мнения: 1 698
Дани Л, добре че нищо му няма на синчето ти, че са много опасни тия падания. Аз постоянно я пазя и все пак се случи. Беше на земята, на *четири  крака*, и като отпусна ръчичките, като заби главичка в пода, не можах повече от 5мин да я успокоя. Не се поду, но тя така се оплаши, че хълцаше от рев сума ти време. Дано Господ ни пази дечицата.

# 29
  • Мнения: 1 698
Май в тая темичка аз съм най-редовния писар newsm78

Издирвам телефоните на мои съученички от Гоцето, сега живеят в София. Едната се казва Атлазка Панчалиева, а другата Ангелина Стоилова? Много моля, ако някоя от вас има координати, да ми ги даде Praynig Имах телефона на Атлазка, но тя си го е сменила и нямам вече новия Cry, а ми се иска да си поддържам връзка с тях.

Общи условия

Активация на акаунт