Прави напук - как да противодействам?

  • 14 949
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 897


Има ли някакъв начин това момче да се откаже да иска всичко за него и да тормози майка си!?

Нещо не разбрах!  Какво иска да е за него?! Получава доколкото разбрах само мляко с биберон, памперс и някакви детски. Боже, Боже, луди хора. Майката кога ще се включи в отглеждането и възпитанието на тези деца, защото в така представената ситуация тормозената не е тя.

Детето иска внимание, което очевадно му липсва. Естествено, че ще иска всичко.
Тези деца не ходят ли на градина?

Koй ги гледа тези деца?

Тук трябва да се намеси някоя институция, която се занимава с децата. Те са силно неглижирани.

Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 38 798
Прилича ми на ситуация с гледачка в чужбина...

# 92
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Аз съм близо до потреса, ако описаното е истина нямам думи... Тези деца се отглеждат като Тарзан имам чувството - тика им се млякото и да се оправят. Друго не ядат ли? С тях говори ли се, общува ли се? Защо някой би решил да има деца, че и две, ако не иска да се занимава с тях, не иска да ги поглежда дори и ако моеж да си цокат млякото до пълнолетие и да не се отлепят от телевизора?

# 93
  • Мнения: 54 700
Прилича ми на ситуация с гледачка в чужбина...

И на мен. Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 9 656
Горките деца имат нужда от любов, внимание, грижи, храна... Поведението им е напълно естествена реакция предвид явното неглижиране спрямо тях.

# 95
  • Мнения: 438
jordana23bg, Вие сигурно сте детегледачката. Това, което става с момчето е абсолютно нормално, впредвид ежедневието, което описвате. Това дете има нужда от нежност, грижа, от някой да обяснява и да показва, от четене на приказки, от пеене на песнички и тн. Трябва да потърсите помощ, да промените подхода, иначе ще се влошат нещата. Нужно е и малкото време, което майката има да прекарва с тях в гушкане и отговоряне на въпросите им, а не на печката. Сигурно е трудна ситуация, но търсете помощ, много зле се отразява това на децата.

# 96
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
jordana23bg, Вие сигурно сте детегледачката.

честно казано си мисля, че една детегледачка трябва да предложи закуска и да ограничава престоя пред ТВ.
надява се това, което е описано, да е лошо скалъпена история. горките деца! Confused

# 97
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Защо решихте, че става дума за детегледачка? Ако е гледачка ще пита ли как момчето да не досажда на майката?

# 98
  • София
  • Мнения: 9 656
Защо решихте, че става дума за детегледачка? Ако е гледачка ще пита ли как момчето да не досажда на майката?

Да, и аз го мислех това. Звучи като да е самата майка или нейната майка ... Все пак няма значение кой точно го е писал. Важното е, ако е истина, спешно да се вземат мерки за промяна на ситуацията.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт