Сняг и студ навън сковава,но мамите от ИБ с радост посрещаме Годината Нова!

  • 21 398
  • 681
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Ей, помните ли ме  Blush Blush
Много сте изписали, браво на вас  Hug
Честита нова година, мили момичета!
Да сте живи, здрави, вие и семействата ви, да е много спорна година, лишена от злоба и неприятности и преситена от щастие и любов!  Hug Hug

# 76
  • shumen
  • Мнения: 18 270
Как да не те помним Бютка.
Честита Нова година,момичета.Да сте живи и здрави всички.
На мен ми се падна парата от баницата,а и късмета ми беше такъв и да се надяваме,че ще си намеря и започна нова работа през тази година.На малкия късмета също беше много пари,ама не знам откъде.
Аз снощи и днеска размислих и ще искам още едно мнение от УНГ за детето.Имам чуеството,че ми прави някакъв синузит или има някакви полипи в носа и затова е тази постоянна хрема.Не може да ми се казва,че му няма нищо и че много се заглеждам,а той два месеца да е със хрема нон стоп.
Поспаланчето не е влизала и май ми се струва,че са отишли да си приберат Слав.

# 77
  • Мнения: 1 152
За много години момичета да сме живи и здрави всички, много щастие и късмет да имаме през новата година!

# 78
  • NE
  • Мнения: 11 001
Дани Мъжо е със синузит и то нелекуван и е ужас на моменти. Ако можеш провери дали го боли между веждите с почукване. Иначе синузут само със снимка се определя. Аз бях с едностранен и с малко повече морска вода се излекува.

Я да попитам какви витамини мога да пия съвместими с кърменето, че нещо се мъча да се разболявам.Другото което искам да питам дали инхалаторите стават за употреба от няколко човека.

# 79
  • Мнения: 7 118
Честита Нова Година! Нека тя донесе здраве и много сбъднати желания на всички! Hug

Цветенце, да, инхалатора се ползва от няколко човека без проблем.  Peace

# 80
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Честита Нова Година мили мамчета! Да сте много здрави вие и целите ви семейства,а децата да слушкат повече. Hug
Ние се завърнахме. Повторих БХС-то в Майчин дом и от там запрашихме да си приберем детето.
Скрит текст:
4 дена вече дига температура. Нашите го бяха завели на лекар докато пътувахме-казали гнойна ангина. Надявам се АБ да подейства вече, че е някакъв ужас. През 4 часа е на някакво температуро понижаващо, не яде, не пие, и е мрънлив до безобразие. Новата година я посрещнахме по креватите-след 2-3 безсънни нощи на никой не му беше до празнуване. И чичо ми почина на 30-ти вечерта ooooh!
Дани до 3-4 годишна възраст за синузит не се говори изобщо-синусите им не са се образували още Peace
Зузко честити ходещи крачета. Само по правилни пътища да я водят  bouquet

# 81
  • NE
  • Мнения: 11 001
Зузи Мерси. Hug Да не се налага, но имам впредвид такава покупки, че са цифра.
Поспаланчо Бързо да се оправя Слав, че хич не ти е леко. Hug
Моите искренни съболезнования за чичо ти. Hug

# 82
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Честита Нова 2015 година на всички!  Пожелавам ви много здраве, щастие и успехи през новата година!

# 83
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Честита Нова Година на всички Simple Smile Бъдете много здрави и сбъдване на всички желания Simple Smile
pospalancho да оздравявате  Hug кога излиза БХС?

# 84
  • Мнения: 1 498
Честита Нова Година  Simple Smile Бъдете здрави   bouquet

# 85
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Бени казаха, че би трябвало във вторник да има качени резултати. Flutter

# 86
  • София
  • Мнения: 5 262

За много години, милички  Hug Да сте живи и здрави, винаги обичани и щастливи  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 7 118
Поспаланче, съболезнования Confused За резултатите съм повече от убедена, че всичко ще е супер

# 88
  • Мнения: 11 593
За много години, момичета, зло да ни забрави  Hug
Зузи, не помня дали поздравих ходещите крачета, но и да съм - два пъти няма да е грешка  Hug
Поспалане, съболезнования.....
Днес ме гони зверски махмурлук, добре че е ММ, да се оправя с детето, че половината ден не бях адекватна  Blush

# 89
  • shumen
  • Мнения: 18 270
Поспаланче,моите съболезнования за чичо ти.Да се оправя скоро Слав,че и твоята не е лесна.
За синузита и аз го четох,но от свеки знам,че и ММ е бил така и от толкова малък.Явно е наследствено и има някакви изключения.
Цвете,това с почукването го знам,но няма как да стане,защото питаш ли го дали го боли и къде,моето дете винаги казва да.Утре се заемам и започвам да звъня да видим дали някой ще ни приеме лреди 05.01 на частно,защото аз на педи за направления няма да се моля повече.

Общи условия

Активация на акаунт