Имам новина голяма - през СЕПТЕМВРИ 2015 г. ставам мама!

  • 36 091
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 446
Редо, коя книга започна?
До вчера и мен ме наболяваше корем, но днес вече не, и не ми се гади, не ми се и спи толкова.
Само гърдите ме болят и са ми надути. Laughing


What to expect when expecting, чета на английски,че не ми се купува хартиена. Има и продължение за първата година. На мен не ми се е гадило, но имам адски кисели, почти до гадене.
Спи ми се адски.

# 706
  • Мнения: X
Септември е далече, но дънките ни стягат вече

 Peace

Иначе и аз понякога имам болки.. Confused

# 707
  • Мнения: 34
Сега се прибрах от прегледа,всичко е добре видяхме сърчице , термин на 21.09. Болките се от контракции на матката , каза ми да пия но-шпа 3*2 не както до сега по 1,ако болките продължават ми изписа инжекции ,но те при нужда

# 708
  • Мнения: X
Радвам се, че си добре.

# 709
  • Мнения: 36
Щастие омайва ни сега - затуптяха Септемврийски сърчица

Предложението на Паулина ми звучи най-позитивно. С пожелание всички да чуем сърчица и да няма повече отпаднали от групата Simple Smile
След прегледа се надявам и аз да се присъединя към фейсбук групата. Днес ми е адски напрегнато - гади ми се, но не се чувствам бременна като последните няколко седмици. Гърдите ме болят по-малко и няма онази тежест в корема... Чудя се дали да се радвам, или да плача...

# 710
  • Мнения: 1 121
Ninnie, и аз имах един такъв ден, но на следващия бях на преглед, и аз като теб се чудих дали всичко не е приключило. Но се оказа, че всичко е наред.  Hug Сигурна съм,че и при теб всичко е наред  Hug

# 711
  • Мнения: 452
Здравейте момичета Simple Smile От една седмица не съм писала , но ви чета редовно Simple Smile  Ходих си в родния град за да съобщя новината и на моите родители , те много се зарадваха . Та вече знаят моите родители , родителите на мъжа ми и две приятелки Simple Smile Всички са много щастливи , аз съм малко притеснена , защото още не съм чула сърчице , тази седмица ще се записвам на частно някъде във Варна . Едно момиче от групата писа , че е доволна от д-р Танев , ако може да ми прати на лично съобщение негов телефон и адрес . Симптомите вече взеха да отминават , но с това хранене все още съм скарана , нищо не ми се яде и като видя , че е станало време за ядене ми се доревава  Sad  Вие храните ли се момичета и какво ядете предимно , аз месо и плодове ям с рев , голям кошмар мие  newsm78
Вече почнах да се замислям за ФМ искам по от рано да си запиша час , някъде за 16.02 , но въобще нямам идея къде в Варна да го направя това изследване , вие мислите ли да ходите на ФМ и на БХС , аз за второто доста се чудя дали да го правя  newsm78
И аз много харесвам идеята за ФБ страницата , писах на лично съобщение , та скоро се надявам да съм добавена  Crazy
Другото което ме притеснява , че не качвам кг , не че много искам , но все пак мислех , че 1-2кг ще кача в началото и коремче нямам много , само вечер е по голямо , гърдите ми и те спряха да растат  newsm78 Много се вглеждам , трябва по спокойно  Blush

# 712
  • Мнения: 1 446
Aз си се храня както преди, лека промяна в апетита имам нагоре. Ям си всичко, трябва само да свикна да изключвам нещата които са забранени като меки сирена, суши даже не ми се дояжда, ММ ме караше преди две седмици да ходим, обаче явно организма си знае работата, та отказах.
Кафето не знам как да спра, защото адски ми се спи. Днес цялата ми глава тежи.

Днес като нямам болки, съм по-притеснена от дните, в които имах.  Crazy Луда работа моята.

# 713
  • Мнения: 1 037
Aз си се храня както преди, лека промяна в апетита имам нагоре. Ям си всичко, трябва само да свикна да изключвам нещата които са забранени като меки сирена, суши даже не ми се дояжда, ММ ме караше преди две седмици да ходим, обаче явно организма си знае работата, та отказах.
Кафето не знам как да спра, защото адски ми се спи. Днес цялата ми глава тежи.

Днес като нямам болки, съм по-притеснена от дните, в които имах.  Crazy Луда работа моята.
Моята АГ ми разреши до 2 кафета на ден, каза, че не вредят. А обикновено при бременност кръвното пада, та е ок да се пие кафе. Peace
Преди малко се наобядвах и как ми се приспаааааа Sunglasses
Но си направих едно кафенце, дано малко ме вдигне.
Сутрин ми е много трудно да реша какво да закусвам. Ядат ми се разни тестени закуски, но гледам да се ограничавам (с първата бременност качих 35 кг и изпадам в ужас това да не се повтори Praynig)
Днес ядох активия и банан, но утре ще ми се яде друго. Да не говорим, че и цял живот не мога да закусвам сладки неща, някак съм свикнала, че сладкото е за десерт. Laughing ooooh!

# 714
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Вече почнах да се замислям за ФМ искам по от рано да си запиша час , някъде за 16.02 , но въобще нямам идея къде в Варна да го направя това изследване , вие мислите ли да ходите на ФМ и на БХС , аз за второто доста се чудя дали да го правя  newsm78

Изключително ти препоръчвам Доц. Балев в Клиника Темелков.

# 715
  • Мнения: 6
аз си хапвам добре. Гледам да е по-малко но честичко. Закусвам ( филийка, бюрек, кисело мляко и др.), фреш с цитроси+задължително лимон. На обяд някоя манджичка, вечер както дойде. Правя междинни хапвания - плодове и ядки. Пия много водая 1,5-2 л. и съм качила към 1 кг. преди имах по-силно чувство на глад, от ден-два е нормално.

# 716
  • Мнения: 1 446
Aми аз ям яки и банани. Вчера това ми се ядеше, днес не можах да си изям сандвича на обяд, пък преди много обичах такъв.

Уикенда ми беше силен глада, днес по-скоро нормален. Ще видим.

# 717
  • София
  • Мнения: 3 099
Вероника, честито сърчице  Simple Smile
При мен като че ли отминава зверското гадене. Ядат ми се много домати със сирене. Месо не искам да виждам.
Колежката, която знае за положението ми каза, че спрайт много помага срещу гаденето, защото съдържа натриев цитрат (лекарство против повръщане). Опитах - наистина има ефект.
Днес си изкарах акъла. На тоалетната хартия имаше къса нишка (като конец) червена. Веднага звъннах на доктора ми, който каза, че са възможни такива неща около датата на цикъла. Сетих се, че се водя с дата на  последна менструация 27.11, а днес също е 27-ми. Пих но-шпа и утрогестан, ще ги увелича малко и дано всичко е наред  Praynig

# 718
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Момичета,кой ще пуска нова темичка че са до 50 страници  по принцип   Wink

# 719
  • Мнения: 1 184
Момичета, аз съм с адско гадене и виене на свят и ми е трудно да се добера до компютър да ви чета. Моля, момичетата които не съм записала на първа страница да ми драснат едно лично съобщение, а ако не, направо на момичето, което направи втората темичка   bouquet
Благодаря за разбирането и извинявайте.
Иначе и аз се присъединявам към ФБ групата Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт