КГБ = Клуб на Готините Баби - 153

  • 56 976
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 471
Toва с "шепни чергата" ми хареса. Прави сте, че синовете са ни добри, но като дойдат снахите, осебенно такива, които мислят "това свекърите не са родителско тяло" - цитат от форума и нещата се променят. Израза "откъдето жената оттам и родата" също си е верен. Остава само да стискаме зъби, да си мерим приказките - не дай боже да изпуснеш някоя не премерена приказка, дори на шега. С които съм разговаряла знаят, че това ми е болката. Затова и не писах толкова време. Но сега казвам "майната му" и си "отпускам" клавиатурата. На който не му харесва да не чете.
КАG-че, /мисля, че беше Грети/, погледнато от страна на младите добре сте сторили.Но ето имала си примера на майка ти и пак. Не дай боже синовете ви да ви прехвърлят един на друг- пу-пу пепел ми на устата. Сега, като ММ си счупи ръката много се грижеха и малкия и големия. Но сме още по-млади и всичко си е наше. Съжалявам, че лъха негативизъм от постовете ми. Спирам!!!
По канал 1 почва концерт обявен като "Любими руски песни" на Руслан Мъйнов.
ФЛООООО!! Очи черние!
До после!

# 31
  • Мнения: 1 563
Здравейте мили приятелки !!! Hug
Направих си следобядното кафе и седнах да ви погледна,а то много материал за четене... Браво на вас ! Така харесвам , добре завърши и добре започва новата тема , Новата година....
Сутринта за закуска се дояде баницата. За обяд гледам в хладилника от всичко по малко ,мислих , мислих какво да првя , а не ми се хвърля ядене . Вчера слагам пилешки пържоли , от печените зеленчуци... ,никой не ги поглежда. Извадих гювечетата ,всичко нарязах на ситно ,имах в една чиня и от плънката на питките-бохчите .... , та и нея сложих в гювечетата ,малко доматен сок  налях , кашкавал сложих и по едно яйце най отгоре. Хоп в микровълновата фурна за 10 минути ,обяда ми беше готов. Всичко се обра така и се изяде. доволна съм.
Довечера се връщат  Вили и Ники от Истанбул , та ще направя една мусака и зелена салата. ще опека и малко пържолки , а да се почерпим и с тях за Новата година и от утре най официално ви заявявам ,че с ММ минаваме на 90 дневната диета. С друго няма спасение при нас. Като сме на диета стриктно спазваме и двамата , но не сме лииииии ,като разпорени чували сме.. hahaha По цял ден из къщи все нещо готвим ,все нещо  лапаме ,няма никакъв ред.... Така поне три месеца малко да  се поразтоварим. То не че някога сме били слаби, но друго си е.. като  хвърлим някой килограм.Заявила съм на ММ  ,че всеки ден трябва да правим преходи пеша.... Обеща... та да видим... Преди и на фитнес ,пеша ходихме... , а сега цял ден из къщи и то къде , къде , главата в хладилника... ...
Ох , извинявайте ,че се разприказвах и  ви занимавам с такива глупости.... ...
Майче  Hug и аз много ти се зарадвах като те видях в темата. Чак два три пъти поглеждах ти ли си или не... Grinning пиши моля ти се по често ,много ми е приятно като  четох за твоите слънчица Тео и
Криско... тео и аз го гледах на снимките във Фб , много пораснал малкият сладурчо....
Светле Hug с удоволствие чета постовете ти и особено като си писала за  остроумният Лъчко...
Голям сладур е.... , представям си го как умно  върти очички като говори...
Аз също се радвам ,че младите  все повече започват да четат. Не да се хваля , но като гледам моите внуци как обичат да четат , удоволствие ми е.....
Маринка Hug много ми харесват стиховете... продължавай да пускаш ,да се наслаждаваме ,че все ги избираш от хубави ,по хубави....
Борянка Hug не го мисли това какво са ти казали младите..... така са, те си мислят ,че ние сме били от друго тесто ..... Ние също така сме разсъждавали... Гледай да отхвърляш негативните мисли... Говори си с нас каквото ти е на душата. С удоволствие ще те четем и отговаряме.... Не се тревожи ,че ще ни досаждаш , нали за това сме приятелки. Наистина самотата е убийствена.
Относно темата да имотите. Ами какво да ви кажа , аз не мога да мисля негативно....вярвам ,че като сме си възпитали децата на уважение към родителите ,няма да ни изхвърлят на улицата... Ох" да пази Бог "......Ние си продадохме единият апартамент, където ни беше къщата до Панаира и Наско сега си купи в София,но той си го доплати ... Моля се да има хубав късмет с половинка,да е щастлив !
Другият ,в който живеем е за Вили. Говорили сме си с децата. Решили сме да ги завещаем ,но чрез нотариус, за да не плащаме излишни пари.Дъщерята си имат жилища ,та това не ме притеснява. Вилите и тях ще ги завещаем на двамата. Оставили сме да се разберат  на кой коя да бъде,макар ,че те искат и двете заедно да ги ползуват.
Има много риск в тези прехвърляния ,особено с покупко-продажба, но много зависи от самите деца и половинките им какви са ,в какви условия и семейства са живяли... Много деликатен въпрос е и това може всеки индивидуално да си решава...
За предложението на Янка  за Румъния също е хубав вариант..., така ще е по близо до Кубрат ,Варна , Русе, Каварна... , а  аз със софийските момичета  от София за Русе... Моя приятелка есента беше ходила в Румъния ,много доволна останала... Мислете и за този вариант. За Гърция и Турция ще е по надалеч за момичетата от Северна България...
Аз правя нещо подобно като тортата на Мари ,но в чаши и става много хубаво. За" блат "ползвам бисквити от кръглите , кафяви на ЕВЕРЕСТ. Подслаждам квасената метана на вкус ,слагам и ванилия. Слагам по една лъжица на дъното в чашите,псле бисквитка натопена в кафе,после пак крем , пак бисквитка в кафе и накрая крем. отгоре върху крема може малка лъжичка кафе да се полее и може някакъв плод от сладко -черешка , ягодка , смокия ,а и пресни става.  Много хубав и лесен десерт , особено за  лятото Става и с изцедено кисело мляко.
Моите го обожават , а вече и всеки сам може да си го прави като искат. Пробвайте го ,няма да сгрешите.

Леле..... улях се ,забравих кога изпих кафето......Колко много съм изписала..... Мара подробна....
Хайде момичета , приятна ви вечер.  Hug Hug Hug Hug

Майче HugБорянка , писали сме заедно . Пускам концерта..... Пишете си и хич да не ви пука..... Grinning Kissing Heart

# 32
  • Мнения: 18 357



Valentina Sheitanova


ОТГЛЕЖДАНЕ НА ГОДИНА

Пропука се черупката на времето
 и се излюпи Новата Година.
Несигурна и с мокър пух по темето
изчурулика. Сладко се прозина
 и се огледа кротичко наоколо.
Къде е и каква е обстановката?
Видя се в някаква вледена локва
 и се подхлъзна бебешки неловка.
Изплаши ли я този факт и колко,
докато в този студ с крачета риташе?
Тепърва предстои да свиква с болките.
Тепърва ще я храни любопитството.
Дали ще бъде мила или с нокът
 ще издере на дните ни очите?
Една година и е точно срокът
 преди с досада вън да я изритаме
 ако не ни дари с благополучие,
ако разплаква, а не ни усмихва.
Сега е крехка, малка и се учи
 как да лети, как после да притихва
 в гнездата на човешките копнежи.
От нас зависи как ще се развива.
Успеем ли с любов да я отглеждаме
 тя ще порасне и ще е щастлива

# 33
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет,привет wavey
Мързелувам си,плета си,чета си,даже и на разходка излязох.Студено е,но днес няма толкова силен вятър и се понася студа.Вчера по време на разходката,взехме 6 билета,от тези дето се търкат.Печалбата общо 18 лева,днес осребрих пак с билети и за утре имам да вземам 28 лева.Днес ми беше ден,но утре не знам и се колебая билети ли да са newsm78 или да взема парата и да я изхарча с кеф.
Да си кажа,как започнах годината,пак с моята разсеяност и заплес.Купувам хляб и течен гел за пране от магазин в центъра.Плащам,слагам ръкавиците и тръгвам.Вървя си бавно,бавно и почти стигнала до в къщи newsm78,забелязвам,че много ми е леко. #CrazyОглеждам се,в едната ми ръка торбичката с хляба,а бутилка с гел няма.Почесах се,почесах и обратен завой.Оставих заплеса в старата година,но явно нов заплес съм прихванала веднага. ooooh!
Доби,плета жилетка,която ще е "историческа".Започнах я в началото на декември,почти беше готова и като я премерихме,Ели не я хареса,ама тя не беше за харесване.Разплетох и сега отначало,сега ми се вижда тясна,но това е по размера на Ели.Май е много слаба,като съдя по жилетката.

# 34
  • Мнения: 495
При нас пък е обратно, аз искам да прехвърлим къщата ни на дъщерите, пък ДС не иска да му споменавам!

Скрит текст:
Думата - дума отваря, да ви споделя аз какво преживявам тези дни:
На Стефановден ми се обади да ми честити чичо ми, 85 годишен, брат на баща ми, от джиесем, непознат номер.
Той живее в София, кв.Лагера. След традиционните пожелания ми каза да не го търся на стария му дом.телефон, защото вече със стринка ми живеят на квартира- гарсониера в Люлин. Стринка ми 86 годишна е неподвижна, с удар от 5-6 години. Братовчедката ми, която живее при тях и те й прехвърлиха апартамента, продала хубавия тухлен, шейсетгодишен апартамент и новите собственици преди седмица влезли във владение!Онемях!
Братовчедката ми е 55 годишна, бивш университетски преподавател, в момента безработна, самотна майка, мотива и бил, че иска с дъщеря си да живеят самостоятелно, и ще търси два по-малки.
Още нищо не е купила, не знам цените в София, но той се съмнява, че ще й стигнат за два апартамента.
Днес му се обадих аз, гласа му трепери, плаче му се, сина и снахата ще им плащат наема, ама докога?
Недогледали били договора за прехвърляне на апартамента, но аз си мисля, че е от прекалено доверие в дъщеря им. Тя с детето били при нейна приятелка.
Сина им живее в апартамент на родителите на жена си, с дъщеря за женене, теснотия!
А като знам какви хора бяха, чичо ми един от ръководителите на Кремиковци, стринка ми и тя важна функция в голям завод, бяха все по специализации в чужбина, по симпозиуми, изучиха си децата  и сега ме пита :"Танче, къде сбърках?" Казах : "Чичо, съжалявам, че съм толкова далече!", той каза само "И аз" и затвори джиесема, явно за да не разбера че плаче!
Нямам други живи роднини от тяхното поколение, тъжно ми е, не знам какво да правя!


Колкото труден стана живота и като има някой да ти го направи още по-труден, и особено ако този някой ти е дете.........

# 35
  • Мнения: 1 250
Привет девойки, колко пъти се каня и аз да се впиша и все нещо попречва. Четох на части, кое запомних, кое не, та не ми се сърдете че не реагирам на постовете ви поотделно ,а то мисълта ми подскача като пинг понгова топка Laughing
Ей това шепни черга ми хареса.
Интересено какво е народното звание на зет, не вярвам да е шепни килим. Май навремето не са постилали килими толкова нали newsm78
Вие хубаво си отпочивате и дояждате натрупаните манджи, а ние като всичко си е работно,обикновено си караме по старому. Сега приготвяме нещо като капама.Сигурно няма нищо общо с това което вие майсторехте в индустриални количества за празниците,аз ко кръстих така заради разните неща които се слагат вътре.Иначе се казва чунт (тези дошли от Европейските страни го наричат така, а другите от арабските му казват хамин)  . Обаче не можах да кандардисам щерката да го побългарим малко като добавим и малко кисело зеле от консерва (в консервените кутии, настъргано по швабски). Слага се ориз, боб нахут, меса, катртофи, цели сварени и необелени яйца и т.н.  и т.н. набутва се в захлупен съд и във фурната, пускаш на 100 и отиваш да нанкаш. Към ранна утрин започваш чак на 3тия етаж да се будиш от миризмата която се разнася и дразни обонянието, но изтърпяваш до обяд , а после като свършиш моментално добавяш отгоре още 2-3 килца.

 Апропо български, снощи дъщерята ме заведе на следпремиера на "Българска рапсодия".

http://www.blitz.bg/news/article/310646

Поревахме си, беше ми кеф да гледам как детето се вълнува и си трие сълзите, като имате

предвид че е доведена тук когато беше на 4.5 месеца Naughty

Майче Hug Hug Hug е много ти се зарадвах, ставай вече редовна че липсваш. Мъничето е сладур, но и баба му не отстъпва, да знаеш Peace
Аз всъщност се радвам на всички,които се появяват след отсъствия, ето Аритка прескочи за миг, сега е ред на Кремчето , къде изчезнаха девойките от Швеицария и Финландия newsm78 Обадете се момичета.
Писах много разкъсано, но ще ме извините, затова пък  какъв ферман пак  излезе Joy
Гушкам ви всички без изключение и отивам в салона, че тук в стаята е един клинчар. Вчера ходихме по къс ръкав, а днес студ и сега чувам дъжд почна.Обещаха - изпълниха. Жалко че и политиците не са като синоптиците, ама нъц.

# 36
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Ще започна нов бизнес аз, така реших:

РЕЦИКЛИРАНЕ НА СВИНСКИ И ПИЛЕШКИ ПЪРЖОЛИ

ИЗПОЛЗВАНЕ НА ОСТАТЪЦИ ОТ КОЛЕДНИ ПРАСЕНЦА И ПУЙКИ

НОВ ЖИВОТ ЗА ЗЕЛЕВИТЕ САРМИ

ГЮВЕЧЕТАТА - ШАНС ЗА НЕИЗЯДЕНИТЕ НАРЯЗАНИ МЕЗЕТА

ОСВЕЖАВАНЕ НА ПИТКИ, ПОГАЧИ И БАНИЦИ

Така като чета следновогодишните теми, доста работа ще падне. Пък и по Великден ще има работа Joy JoyИмам страхотна рецепта за торта със стар козунак Joy


# 37
  • Мнения: 5 340
О, много беше хубав концертът на Руслан с Пловдивската опера! Майче, благодаря, че спомена за него!
Боряна, стихотворението е много смислено!
Светалчо, Луси минава на 90 дневната, та може да ти препрати и нейните. Иначе със сигурност бизнесът поне ще е вкусен, ако не е печеливш.
Танита,  какво да ти кажа за твоите чичо и стринка! Едно мислим, друго става.Ето ,не са син и снаха, а дъщеря и пак постъпва зле. Дано все пак да й е останал малко мозък и наистина да купи жилища, а не да ги профука!

Последна редакция: пт, 02 яну 2015, 18:12 от K.A.G.

# 38
  • Мнения: 18 357
С прискърбие  мога да ви съобщя за моите сърми,че само ги опитах,така и  не хапна никой от тях а се старах да са с маслини и гъби ,с нам кво си по някаква рецепта от нета.И бяха наистина вкусни.Ама без късмет.Заради това прегръщам идеята  за бизнес.Едва ли на мен ще помогне.До сега се държах ,но този път ревнах ,наистина ревнах ,намерих си повод ,но причината си знам- ще се оправя,ама щом се разревах ,има пробив.Пък може и да е от полза малко  намокряне на очите...Просто споделям ,някой да прочете ,никой не може да ми помогне освен мен самата...

# 39
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Много ме е яд, че изпуснах Руслан Мъйнов! (Заради ММ и неговият тенис.)
На кой канал беше? (да видя дали ще има повторение утре или вдругиден).

Не ви ли прави впечатление, че Фло не се е появявала тази година?!

Кари, този чунт (не е лошо да дадеш цялата рецепта с подробни обяснения) много ме заинтригува. И най вече оризът - не става ли на каша след цяла нощ във фурната newsm78 Аз го подлагам на само 20 мин. топлинна обработка от страх да не се скашка.
Много обичам манджи с нахут, споделяйте рецепти, ако знаете. Аз правя от него само хумус, кюфтенца и яхния. А, и салата, ама тя е ясна.

Забравила съм  вчера именяците smile3538

Фури, да ти е жив и здрав Васко и много да се слушате!

Яжка, и на твойто слънчице честито! Да расте здравичък и веселичък сладкият Веско!


Борянке, няма лошо човек да си поплаче малко.Помага. Но не прекалявай.
Човешко е да се самосъжалиш от време на време.
Гледам по майка - седим си и си говорим ведричко и даже се смеем на нещо си (тя ми е много весела по характер), звънва телефонът, някой й се обажда да я пита как е и тя почва да плаче автоматично, като някаква машинка - като я питат как е, натискат някакво копче за самосъжаление, което отпушва резервоарчето със сълзите и тръгват. След разговора все едно нищо не е. Даже вчера, в момента в който звънна телефонът, тя ми махна с ръка да изляза от стаята, защото предварително си знаеше, че ще плаче и да не се притеснява от мен.

Последна редакция: пт, 02 яну 2015, 18:27 от svetal4o27

# 40
  • Мнения: 5 340
Концертът на Руслан  беше по Канал 1. Останах с впечатление, че е запис, защото каза "Утре е 9 май и ще ви изпея....." Дано има повторение, защото наистина си заслужава да се гледа и слуша.

# 41
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 139
Благодаря ти, Грети.
Проверих, ще го повтарят утре по БНТ 2 от 17.50 - за който го е изпуснал днес.

Довечера от 22 и нещо концерт на Смоуки по Канал 1. Не са ми най-любими, ама ще ги гледам.

# 42
  • Мнения: 814
Привет-мривет, приятелки Hug  bouquet Heart Eyes!
Да ви е честита на вас и на всички половинки, малчовци и пораснали дечица, на тези, които са ни дали живот и са покрай нас Новата година - да е мирна, да е плодородна, да носи  здраве, късмет и благополучие на всеки от нас, на целия ни народ!
Посрещнахме Я - и започнаха празниците - да са живи и здрави имениците ,сладурчето Веско на Яжка, скъпият съпруг на Фурийка, да си носят с гордост хубавите имена!
И нека се сбъднат късметите от новогодищната баница, малчуганите да бъдат все така духовити, по своему мъдри, палави и борбени, порасналите - да се учат бързо от собствения опит, а за техните родители, т. е. за нашите деца - нека вървят по своя път, да преодоляват сами с  падане на колене и изправяне след това постиженията си, за да ги ценят. Имам предвид пост на Майа и последвалите  на K.A.G  и другите размисли за предварително разпределяне на придобитото от нас. Придобили сме го с наш труд, усилия, лишения. Всеки в живота си трябва да построи един покрив над главата си, за да го цени, така ме учиха навремето, падналото "отгоре" не се цени. А професионалният ми опит, може и да ме е деформирал за 40 години стаж, ме кара да се съмнявам в прибързаното назпределяне на придобитото от родителите. Децата ни са добри, но ако се появи "шепни черга" , израз, който не бях чувала, но ми хареса, става страшо, обръщат се деца срещу родители и обратно, братя срещу сестри...Не всички взаимоотношения са такива, за това е деликатно да се даде еднозначен съвет.
Марина-Влади, благодаря за прекрасните стихове, също на Борянка, на Танитка и Фло, Шпунц...дано не пропускам друга приятелка -наистина се четат с удоволствие!
Ние сме у дома, не съм излизала от мин. година, Ст. лежи  с бронхопневмония, аз се въртя около него/ щото болен мъж в къщи си е гадна емоция!/,  дано лошото, с което изпратихме старата година, да остане в нея, Новата да е по.добра за всички!
Отивам да сервирам вечерята, ако успея, пак ще се включа! Hug Hug Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 15 910
Добър вечер. Лошата мама пак не ме пуска да пиша отговор. Иначе нета си е наред, явно пак са ровили по настройките. И аз гледах Руслан, хареса ми.
Мая, радвам се, че се разписваш. Пиши си, хич да не ти пука - и ние имаме нужда да споделим. А и нета е необятен, за всички има място.
и на мене ми прави впечатление, че Фло липсва. Не видях дали в старата тема има линк към сегашната. Ако не - може да не е разбрала за нея. Или пък да пътуват някъде с деца и внуци. Дано да се обади скоро и всичко да е наред.
За имотите - не мога да коментирам. Аз съм 1 дете, но въпреки това баща ми направи дарение на неговия апартамент. И то на другия ден, след като навърших 18 год. Имаше идея да се включи в друг строеж, а нямаше право ако има имот. И също го беше страх да не се омъжа  hahaha и при развод да се делим със зетя. То не че имах такива намерения, бях в 11 кл. Но пък той ми даваше зор да се женя и раждам като станах на 16 год. Бил стар, искал внуци да гледа. Гледа, но когато аз реших. Ани също ми е единствен наследник. Нямам намерение нищо на никого да дарявам. То и няма нужда, само ще пълним гушите на адвокати и нотариуси. Няма катафалка с ремарке, всичко ще остане за нея.
Танита, дано дъщерята купи 2 по-малки апартаменти. Има си нужда от отделни жилища за поколенията. С търсенето на апарт. е трудно, все нещо не им е както трябва. Но като има готови пари е лесно, като хареса веднага ще купи. Аз така направих преди години. Само да не я налази някой използвач-любовник и да и изяде паричките.
Кари, интересно звучи "капамата". Когато имаш време може да опишеш по-подробно. Или пък линк към рецепта, ако има.
Фурия, после чакаме снимка на жилетката.
Арита, оздравявайте бързо. Че болен мъж е страшно нещо.

# 44
  • София
  • Мнения: 8 312
Привет момичета! Умни, красиви и приказливи   bouquet
С приветствие се отчетох в първата минута на 2015, но пак да кажа:
Да е мирна и плодородна 2015, а ние здрави и работливи! Късмета да ни съпътства, парите да са ни в излишък, внучетата да ни радват, дядовците да ни глезят, децата да ни помагат Simple Smile
Голямо писане сте му ударили. Докато се огледам, докато изтрезнея, Новата година се пръкнала и с нея, и новата 153 тема. На СВЕТЪЛЧО  bouquet. Нека да я изпишем с това, което ни вълнува, радва и тревожи. Само хубаво, не е на хубаво Simple Smile. Това е живота- низ от весели и тъжни случки. Пожелавам ви все пак веселото да е в пъти повече от тъжното.
Та ето ме и мен в новата тема. Започвам я с Ха ха ха.
СВЕТЪЛЧО, ти си виновна Simple Smile да давам материал и да започва да функционира фирмата ти. Много е идейно! newsm10
МАЙЧЕ, благодаря за напомнянето, за концерта на Мъйнов. Зарязах Судокото, грабнах един шал с ресни и изтанцувах романса от филма Таборът отива към небето... Супер беше...За всичко ставаме-и тенджерите да дрънкаме, и питки да месим, и внучета да дондуркаме, и деди да приласкаем и на децата акъл да дадем Mr. Green( най-вече...)и да поведем хорото.
БОРЯНЧЕ, сложи сърмите в няколко кутийки по 2-3 и в камерата. Добре ще ти дойдат, когато те размързи да готвиш. Баба ми казваше: ОтминАл те брат, останАл ти комат Simple Smile Защо така тъжно Sad. Гушкам те Hug
Момичета, всички ви изчетох, радвах се на радостните постове, натъжих се на тъжните, поразмислих се за нещата от живота. Ето и моето мнение по имотните въпроси, които коментирате. Да речем, че са ни добри децата, дори да не нападаме " шепни чергите", аз си мисля, че остарявайки, губим самочувствие, сили, почва под краката си, средствата ни намаляват и ако останем и без гнездото си, сигурно съвсем ще се сринем. Все едно, като си тръгнем, нищо няма да вземем със себе си. Катафалка с ремарке не съм видяла Simple SmileВсичко остава за децата ни. Не мисля, че трябва да пренебрегнем децата си и да преписваме на внуците. Внуците ще си изчакат реда и ще получат от родителите си. Ако пък имаме бол имоти, ще дадем на всички. Да, ама не. Не виждам такива баби милионерки, милиардерки, реститутки в нашите редици.

Ей, я малко да разведрим атмосферата Simple Smile

П О К А Н А  З А  К У П О Н  Н А  Б А Б И Н  Д Е Н

На 24.01.2015 от 13.00 сбирка у Фло-то Да отбележим един от професионалните ни празници. Що за баби сме, ако не полеем празника си. Каня и небаби. Я да дойдат, та да ги стигне и тях!


На всички, които са писали, изпращам много целувки и  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Знаете, че обичам да коментирам, ама този път ще се въздържа Simple Smile

ПП ЛУСИ, милата душица, ме пуснала за издирване.( В скайпа ) Simple Smile Черен гологан не се губи.
Поканата я отправям рано, за да могат и от други краища на Родината да се организират мацки и да пристигнат. Ей ви национална среща hahaha Гостоприемни сме, ще ви приютим. Заповядайте!!! newsm51

Последна редакция: пт, 02 яну 2015, 20:55 от Flo 51

Общи условия

Активация на акаунт