С какво ходите обути вкъщи?

  • 34 149
  • 353
  •   1
Отговори
# 45
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 238
Лятото боса, зимата по търлъчки. Laughing Пантофи рядко нося и то от тези, които са разни животинки, че с другите обикновените само се спъвам. Laughing

# 46
  • Мнения: 576
С джапанки от тези дето се обуват между пръстите.Сега като е по-студено слагам и чорапи и ММ много ми се смее.

# 47
  • Мнения: 1 213
Когато е топло -боса.
Когато е студено -с чехли или пантофи.

# 48
  • Мнения: 465
По-чорапи, след баня с джапанки. Така ми е най-удобно, а и ходенето бос е полезно.

На гости - според гостито - ако са ми близки, събувам се пак по чорапи. Ако гостито не е съвсем лежерно, тогава предпочитам да си остана с обувки. Съобразявам се с домакинята също.

# 49
  • Мнения: 3 361
Не знам какво целеше авторката с пускането на тази тема, но прави впечетление, че нито една ССФ не ходи вкъщи с токчета и секси рокля. Simple Smile Отиде имиджа на секси ССФ.

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Чакай, чакай! Темата неминуемо ще мине през идването и ходенето на гости, необходимостта от събуване и нарушаването на естетиката на ССФ!

# 51
  • Мнения: 8 919
ССФ вероятно е още на празнична и новогодишна вълна, на някое изискано и романтично място. Едва ли й е до такива битовизми, но скоро ще взезе в ритъм.

# 52
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Чакай, чакай! Темата неминуемо ще мине през идването и ходенето на гости, необходимостта от събуване и нарушаването на естетиката на ССФ!
И аз се чудя къде ли са онези, особено живеещите в чужбина, които си ходят вкъщи с обувките и още не са дошли да ни кажат какви сме ориенталки, че и гостите си да събуваме.

# 53
  • Мнения: 1 213
ССФ вероятно е още на празнична и новогодишна вълна, на някое изискано и романтично място. Едва ли й е до такива битовизми, но скоро ще взезе в ритъм.
Чакам с интерес... Simple Smile

# 54
  • Мнения: 12 674
Може да й е станало студено на съфорумката.

# 55
  • Вестерос
  • Мнения: 38 345
Според настроението и температурата. Имам няколко чифта чехли, терлици и вълнени чорапи. Но лятото обикновено щрапам боса Laughing

За мен джапанките са по-нехигиенични - порестата материя задържа пот, а чехлите все пак се перат. Джапанките най-много да ги разваля ако ги пусна в пералнята 2-3 пъти Confused

И аз така  Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 5 606
И зимата и лятото всички в къщи ходим боси. Момичета, а не ви ли е топло?
И аз обичам да ходя боса, но имам неприятен спомен от когато голямото ми дете си играеше с колички. Една осичка за гуми незнайно как се беше озовала извън количката и дълбоко навлезе в моето ходило.
Сега вече няма колички, но пак ме е страх да не би нещо да е паднало на земята и аз да не го видя и задължително да го нацеля. Затова домашните ми обувки - и лято и зима са с подметки.
Много гадно, Лили. Ако ми се забие нещо в крака (особено от малките детски джунджуриики) сигурно ще се обуя и аз. За сега внимателно избягвам всичко, въпреки че понякога по пода в цялата къща е страшно.
Но в нас има и друго, което пропуснах да спомена-точно под нашия апартамент явно минават тръбите на парното, защото е много топло, все едно сме с подово.

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488

За мен джапанките са по-нехигиенични - порестата материя задържа пот, а чехлите все пак се перат. Джапанките най-много да ги разваля ако ги пусна в пералнята 2-3 пъти Confused

Джапанките ги пера наравно с чехлите, не виждам какво може да им се развали пък на тях.

# 58
  • Мнения: X
Чакай, чакай! Темата неминуемо ще мине през идването и ходенето на гости, необходимостта от събуване и нарушаването на естетиката на ССФ!
И аз се чудя къде ли са онези, особено живеещите в чужбина, които си ходят вкъщи с обувките и още не са дошли да ни кажат какви сме ориенталки, че и гостите си да събуваме.
Зависи от коя чужбина са ,а и все още всички пишещи тук си оставаме и българки независимо от место-живеенето.
В Япония, Корея, Канада, Италия, Гърция и т.н. хората се събуват преди влизане в нечии дом също както и у нас.  Peace

# 59
  • софия
  • Мнения: 2 543
Дъщеря ми е с бъбречна операция и предразположиние към цистит. Опцията боси се изключва автоматично по тази причина.

Общи условия

Активация на акаунт