Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 58 тема

  • 67 092
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Аз съм полудяла по различните клипчета за обемни устни като например този: https://www.youtube.com/watch?v=h_zjoWi0c6w Честно казано съм далеч от крайния ефект, но определено мога да кажа, че този начин на гримиране има много добър резултат.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 611
Разписвам се с първи грим за 2015г.  hahaha


Трябваше да сложа зелено вместо лилаво, но нищо - следващият път.

# 17
  • Мнения: 3 248
Май, ако трябваше да избирам между двете, аз също бих предпочела Шанел. Но при всеки е различно.

# 18
  • Мнения: 3 675
Аз харесвам матовите цветове на МАС. Другите не ми допадат  Rolling Eyes
Сенките на Chanel в бурканчетата много ги харесвам, но те се развалят (променят си консистенцията, втвърдяват се и не са същите - поне при мен). Тези на МАС имам чувството, че са вечни  Shocked Laughing
Показаният цвят на мен ми харесва и бих го носила много често и затова бих си купила на Сhanel.
Двете бурканчета като цвят може да са еднакви, но като консистенция, нанасяне и усещане са различни.

Elle-même, на мен с лилаво много ми харесва  Heart Eyes

За YouTube - аз следя xKarenina  Sunglasses
Харесва ми как се гримира, а и имаме обща страст - Filofax  Heart Eyes Mr. Green
При мен страстта по гримовете премина  Rolling Eyes Вече не ми се купува и трупа. За да изглежда един човек добре не му трябват тонове продукти, а само няколко, но добре подбрани  Wink
В момента голяма страст са ми Filofax и всичко свързано с него, а и Yankee Candle  Heart Eyes Crazy Grinning
Интересувам се и от душгелове.
След един душ, като си запаля Yankee Candle и седна да си чета някоя книжка, изобщо не ми трябват гримове  Crazy Heart Eyes Laughing
А грима го ползвам само за да не плаша хората - чак такова удоволствие както преди не ми доставя  Rolling Eyes

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
B & C  Hug точно така  Blush имам Montaigne  Blush мини вариант и това, че е малка, малко ме изкарва от рутината да ползвам по-големи сенки и ми създава дискомфорт  Blush

Аз не следя блогове, канали и т.н. Нямам такива навици, може би и време. Гримът е повече настроение и се водя по себе си, а не по това да направя нещо, като някой друг - най-много да се ядосвам, че не е станало Simple Smile Правила съм няколко такива грешки в самото начало, като съм опитвала да повторя визии, коренно различни от мен самата  Crazy

Съобразявам се с това, което имам, какво искам да постигна и действам  Blush

Гримовете в темата, по които най-много съм въздишала - в самото начало - бяха на Лепи (много ще се радвам, ако не се откаже да се включва), а после и на Фокси Simple Smile

# 20
  • Варна
  • Мнения: 154
В днешно време човек може да черпи вдъхновение откъде ли не! Заляти сме от информация, снимки, канали в YouTube, beauty блогове, модни списания! Аз харесвам приложимите в ежедневието неща, не си падам по сложни техники. Харесвам Лиса Елдридж, някои от нещата на thegossmakeup и други съвсем не толкова популярни имена, на които попадам в повечето случаи случайно в YouTube!
Самата тема също вдъхновява според мен всяка от нас да търси и открива подходящите за себе си продукти и начини за приложение  bouquet

# 21
  • Мнения: 31 429
Тази снимка е едно от най-големите ми вдъхновения на топлите дни през 2014 година.

# 22
  • София
  • Мнения: 995
Ел разкошен грим както винаги!!!

това беше новогодишният ми грим :
Скрит текст:


Вдъхновенията ми са основно в YouTube, а любимите ми гримьори там са: LustreLux, Camila Coelho, Desi Perkins Chrisspy...

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ел, прекрасен грим.  Heart Eyes
Кое е лилавото на долия клепач?

# 24
  • Мнения: 2 214
kikamora, най вероятно правя грешки че тръгвам да се обяснявам с теб.
В началото наистина помислих че ти стана обидно за Лепи и щях да се извинявам на момичето, защото наистина не ми беше целта да я обиждам. Исках да и кажа че е много нежна и не е това визията която я прави още по красива, исках да и подскажа за веждите как да ги оправи. Както ти забеляза аз съм от поколението (старото Simple Smile ) което като момичета си оставяхме по два косъма да ни расте, затова ми трябваха минимум две години да ги докарам до поне някакво що годе нормално състояние.
От последния пост разбирам че обидата ти и горчивината няма общо с Лепи, просто те дразня с постовете си, до колко разбирам даже си тръгнала да говориш в множествено число от лицето на група хора.
Нито харесвам рускините, нито ги считам за еталон, по често давам тях като пример по една проста причина че не знам английския и не гледам английски клипчета. Що се касае моливната техника, права си че я боготворя, защото има мисъл, идея а не просто рисуване с различни боички. Само че не разбирам защо това може да те дразни, понякога в темата се изписват около стотина поста само за една пудра, просто ги пропускам ако считам че не ми са интересни. Трудно ли ти е да пропуснеш петте поста  за моливната техника.
Останалите ти ядливи забележки ще ги пропусна, не ме тревожат думите ти нито за средната ми хубост
 Joy Joy Joy Joy Joy нито вече не помня какво беше.
Ако искаш да ми дадеш съвети относно грима ми, защото това е темата, ще съм готова да ги изслушам.
Ето ти и материал да имаш Simple Smile
Скрит текст:
Само моля ти се не ми казвай че съм фотошопнала нещо щото нямам такова чудо на компа, имам като Аленка на телефона някаква програма която изравнява тена.

Последна редакция: пт, 02 яну 2015, 19:41 от г-жа Стихийно бедствие

# 25
  • Мнения: 625
За много години Heart Eyes!Страхотни неща виждам тук,а съм толкова далеч от проф.гримиране,което много от вас показват,включвам се с няколко въпроса и молби.Понеже съм мяркала,че много от вас имат Метеоритите на Гарлен,ви моля да ми обясните какви видове са те,с четка ли се нанасят,заместват ли пудра/руж(аз главно ползвам бронзиращи пудри,като отдавна не понасям блестящите и жълтеещи,сега съм с на Макс Фактор,която е по-матова и я ползвам като руж,а лятото слагам и на цялото лице),метеоритите на цялото лице ли се слагат?
Много са ми интересни и контурите и винаги съм се чудила може ли да се постигнат с по-светъл и по-тъмен фдт например Thinking....,ще се радвам да ме просветлите Heart Eyes Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 500
Elle-même, гримът е чудесен, а очната линия, както винаги перфектна. Много харесвам двойната очна линия, която правиш.  Heart Eyes
С кафяви очи ми допада повече, отколкото със сини.  Peace

# 27
  • Мнения: 3 675
г-жа Стихийно бедствие, ти така и не успя да ме убедиш в предимствата на тази моливна техника и смисъла от нея, но се радвам, че си открила нещо, което толкова много да ти харесва и вдъхновява.
Мен не ме дразни и не ми е скучно, когато се пише за тази техника.  Simple Smile
Но нека да си представим, че аз влезна в някой руски или украински форум и започна да обяснявам на дамите, че българките са едва ли не богове в гримирането, а те там милите изглеждат ужасно грозно, нямат вкус и въобще не търпят на критика  Laughing
Ако се държа като теб там, със сигурност няма да ми позволят да се вихря дълго време.  Laughing
А що се отнася до външния ти вид - аз ще се радвам да изглеждам като теб, като стана на твоите години.
А за Лепи явно си пропуснала - момичето е показало новогодишен грим за блога, а не грима с който изглежда най-добре  Laughing
На мен лично също ми хареса. Устните изглеждат като заскрежени  Heart Eyes
Очите също ми харесаха.  yes

Elle-même, гримът е чудесен, а очната линия, както винаги перфектна. Много харесвам двойната очна линия, която правиш.  Heart Eyes
С кафяви очи ми допада повече, отколкото със сини.  Peace
Цветът на очите при Elle-même е много красив, но ако трябва да си сложа ръка на сърцето и да избера с какъв цвят очи да се родя - бих избрала сини  Crazy
Ето и гримът показан от  densi - ако очите не бяха сини, едва ли щеше да ми харесва толкова много  Rolling Eyes
Аз от много време се каня да си купя лещи, но все не стигам до тях  Rolling Eyes





# 28
  • Мнения: 4 428
Благодаря за новата тема  Hug
И Честита Нова Година  Flutter

За вдъхновение, много обичам да гледам клипчета в нета. Блогове също обичам да чета и разглеждам. За жалост през изминалата година нямах време нито за едно, нито за другото  Tired
Дано настоящата вече 2015год, да ми е по-"разтоварена" и да имам време да погледна и в страни от пътечката  Laughing

Последно време и аз се пренаситих от грим-продукти  Crazy Не че не се зазяпвам, но бързо ми минава ентусиазмът, като си направя реална сметка, че вече имам въпросното нещо в някаква модификация.
Нещо се отдадох на обувки и парцалки  Mr. Green Лошото е, че там парите вървят с доста по-голяма скорост от палитрите  Laughing Money

# 29
  • Мнения: X
База подобна на пейнт пот аз ползвам на Диор от backstage серията, доволна съм.
Скрит текст:


Илли, преди два часа се сдобих с тази база благодарение на теб.  Laughing Обаче много суха ми се вижда. В магазина тестерът не беше такъв, но там само на ръката пробвах. Сега си изчистих клепача с мицеларна вода и пробвах да нанеса, но е доста трудна работа. Може да е защото обикалях два часа по улиците и е позамръзнала в чантата ми.  newsm78
Не съм ползвала такива бази, само по-течни и ми е странна тази. Може би с четка трябва?

В коя тема се коментираха коледните червила на Диор? Преди малко ги пробвах на ръка и изобщо не съм впечатлена нито от цветовете, нито от самите червила. По принцип обичам всичко на Диор, което е за устни, но от тези не бих купила, за 42 евро пък съвсем.

Общи условия

Активация на акаунт