Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 58 тема

  • 67 084
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 767
Алена, отново си прекрасна! Heart Eyes
Досега не се бях замислила за цветовете, които изглеждат по различен начин на екран и на живо.
На телефона ми твоят грим изглежда в розово и кафяво, а на компютъра розово и сиво-кафяво.Няма и следа от цвят "сьомга".Специално разгледах в Интернет цялата колекция на Шанел, ами там цветовете са точно така,както ги описваш.Иначе палитрата е прекрасна върху лицето ти!Дано утре да имам късмет да я видя на живо. Grinning

# 691
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
 Hug Непременно я погледни  Blush, както и червилото по-горе Simple Smile Остана някак в сянка покрай ружа Simple Smile



# 692
  • София
  • Мнения: 9 628
И освен това, вчера ходих до магазин Мория на Витоша.
Цитат
Не си ли взе АртДекото? Thinking
Не, защото реших, че твърде много ми прилича на Шанелските Рефлекс и Дестини, който имам.
Ехе!  Grinning
Ти голяма реклама на АртДеко-то направи! Щом чак със Шанел ги сравняваш! Grinning

Ама чакай! Това на Арт Деко са бронзанти за лице. Не са ружове. Thinking

Иначе денсито преди време беше писала за другите брозиращи продукти, които си видяла в магазина. Да разкаже тя ако си спомня. Отдавна беше. Peace

Какво е чудото на Мурад и как действа?  newsm78
Ами като стикче/писалка изглежда. Ето тук.
Скрит текст:
Soothing Skin, Lip and Cuticle Care


The Soothing Skin, Lip and Cuticle Care is a skincare staple and the convenient pencil-like applicator makes it easy to carry around with you wherever you go. The unique formula exfoliates to remove dead and dry skin cells, on both your lips and also any other dry patches of skin.  It softens and smoothes whilst maximising moisture penetration for beautiful, healthy-looking skin.

Condition and heal chapped skin and lips as the Soothing Skin, Lip and Cuticle Care attracts moisture and locks it in for instant relief. The revolutionary pen can also be used to heal minor skin irritations and the convenient cuticle pusher cap keeps nail beds neat and healthy looking.

Your skin and lips will look beautiful, smooth and hydrated while powerful antioxidants defend your skin from free radical damage, ensuring maximum skin health. Skin is infused with essential vitamins and nutrients which heal and soothe dry, cracked lips leaving them soft, smooth and healthy.

Our Promise To You:

We guarantee that you will be happy with the Murad Soothing Skin, Lip and Cuticle Care. In fact, we are so sure that you will be satisfied after 30 days of use that if you’re not you can return the product for a full refund of the purchase price, even if the bottle is empty!

Murad conducts all clinical trial data totally independently to ensure you get products that work and provide a noticeable difference to your skin. As Dr Murad says, Ageing is a fact of life, looking your age is not! Murad products are tested on humans, not animals.
Бях си го поръчала много изгодно от ЛФ, но още си чакам поръчката от 22.12. ooooh!

# 693
  • Мнения: 31 428
Да аз имам палитра от слънчевите неща. Доволна съм. Сенки, глос, бронзанти и всичко събрано в едно. Подходящи са за пътуване.

# 694
  • Мнения: 919
Да аз имам палитра от слънчевите неща. Доволна съм. Сенки, глос, бронзанти и всичко събрано в едно. Подходящи са за пътуване.

Е, и аз вече имам. Simple Smile

# 695
  • Мнения: 2 725
Здравейте, момичета.

Извинявам се, че нахлувам така в темата, но знам, че ще ми помогнете.

Искам да си взема руж като на тази снимка. Можете ли да ми препоръчате нещо подобно? Няма значение от кой клас козметика е, стига да е хубав и да си заслужава. Гледах на NARS един цвят, но ми се иска първо да проверя дали няма да се намери нещо подобно в България.

Червилото също ми харесва и отдавна търся такова. Определено пазарът в момента е залят с червила в този цвят, но все не намирам идеалния... а този на снимката е. За това, ако искате, може да ми помогнете и за червилото. Отново няма значение марката.

 Благодаря предварително  Hug



Червилото много ми наподобява Golden rose Velvet Matte 23. Не претендирам, че е 1:1 същото  Peace

Снимката е от блог на съфорумка, ето линк към ревюто: http://idaandmakeup.blogspot.com/2014/11/golden-rose-velvet-matt … -lipstick-23.html

# 696
  • Мнения: 2 214
С маааааалко черен молив и ще стане 1към 1

# 697
  • София
  • Мнения: 901
около 40 лева, базите за клепач е страшно индивидуално нещо, на мен МАС базата ми харесва, но също така ми харесва и сенките в бурканче на Диор (розови) които ползвам за база. По същия начин ползвам молива на Кико за база. Нямам фаворит особен.
Имам един ама той не е за ежедневна употреба така че не го казвам.

Много ти благодаря   bouquet

# 698
  • на кого му пука
  • Мнения: 923


Тази девойка има канал в YouTube.
https://www.youtube.com/user/heidihamoud/videos?sort=p&view=0&shelf_id=0

Ако намериш клипчето,от което е снимката ,отдолу трябва да има изброени и използваните продукти.

# 699
  • Мнения: 330
Добър вечер...........някоя от вас да знае нещо повече за този гланц ,виждам че темата е стара но все пак реших д апробвам и да отправя запитване , моля кочто има поне малко информация за качеството на гланца да ми пише или в темата или на лично , благодря предварително
http://www.boutique-marquise.com/kozmetika/grim/calvin_klein_lg44

# 700
  • Мнения: 3 248
Коя тема е стара?  Shocked  newsm78

Този глос на КК лично аз изобщо не го харесвам. Но пък и аз рядко харесвам глосове. Впечатленията ми са: сладурска опаковка макар и непрактична, силен вкус и аромат, много гъст и лепкав. Определено не си заслужава цената, освен ако не е намален стабилно.

# 701
  • Мнения: 2 643
 

Момичета , темата за ФДТ е много замряла напоследък , а много искам някои да ми помогне  Blush бях се спряла на ФДТ на Лореал




но получих от познати повече негативни мнения , и май се разколебах.похвалиха ми Буржоа , какво ви е мнението за тяхниете ФДТ , някой конкретен, добри ли са.повече от 30лв.не ми се дават.

# 702
  • Мнения: 2 214
За по естествен финиш

за по плътно покритие

# 703
  • Мнения: 2 643
г-жа Стихийно бедствие

Скрит текст:
Скрит текст:


Благодаря ти , Ревлона мога да си го поръчам на една приятелка от Пловдив или от нета , но как да си уцеля цвета  ooooh!то в магазина  е трудно , а през нета как да го направя без да объркам.кое гледате

# 704
  • София
  • Мнения: 901
R_R, тъй като си питала за Буржоа, само да споделя, че аз наскоро с голям мерак си взех Хелти Микс. Ами попива ми бързо в кожата, сухите места още повече ги изсуши... Много разочарована останах, може би защото имах големи очаквания. Сега пак съм в търсене на фдт, на ХМ ще му дам втори шанс пролетта с база отдолу  Crossing Arms

Като се заговори за гланцове   Mr. Green моля ви, препоръчайте ми някой със стъклен ефект, не с брокат, не воднист, а хубав ненатрапчив цвят и блясък като стъкло. Днес загледах Кларинс и Бенефит, но реших първо да се консултирам и с вас  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт