Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 58 тема

  • 67 064
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
МАС имат точно със стъклен ефект и голямо разнообразие, като консистенция  Peace

# 706
  • София
  • Мнения: 901
МАС имат точно със стъклен ефект и голямо разнообразие, като консистенция  Peace

 Hug Благодаря ти за бързия отговор, не се бях сетила да погледна там.

# 707
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Постави въпроса си директно  Peace

Има т.нар "прозрачно стъкло" - Clear Lipglass:



Kaкто се вижда не е с апликатор, а в туба и се "изстисква". Може да се носи самостоятелно или над молив, над червило. Постига стъклен ефект и обем на устните  Peace Трайно е  Blush

От значение е и индивидуалното сработване с твоята "химия" - на място ще ти предложат апликатор - дали да пробваш това или друг продукт  наистина има избор - във флаконите се 'бърка" сами с чист апликатор. На тези, които имат собствена "четка"  - мекичкото за полагане на продукт е отрязано - именно да да не се полза директно  или маже по ръцете Blush Защото после, като се прибере апликатора  само вкарва "бактерии"   Blush

Ще очаквам да споделиш, ако си харесаш  Blush

Последно носих Plushglass (глосовете им са разни видове "glass") в цвят Ample Pink:



На устни е прозрачно, създава усещане на плътност, на мен не ми лепне, както и на приятелка, можеш и него да тестваш  Peace

Но, като уточниш какво търсиш - ще ти предложат  Peace

# 708
  • София
  • Мнения: 901
Точно търсих из интернет снимки и суочове, но не ме грабнаха, ще пробвам на място. Като цяло, малко ме притесняват консултантките в магазините от типа на Мак, надявам се да не са много напористи и да не гледат лошо...  Embarassed

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
Ако не там - другаде ще си харесаш  Peace

Сисли имат хубав глос, не лепне, грижа за устните е, корал във флакона и прозрачен на устни, но не е така траен, според мен и попива по-бързо  Peace



Ще чакаме да се похвалиш  Blush

# 710
  • Мнения: 2 717
Аз сега ползвам този фдт:


Не е лош, но в студеното ми изсушава кожата.

# 711
  • Мнения: 242
Нещо лесничко и бързо от мен, защото отдавна не съм се отчитала с нещо по-нормално Simple Smile Колажът е в този вид, защото е предвиден за друга цел.


Връщам се да почета малко Simple Smile

# 712
  • Мнения: 7 519
Много нежно и красиво, обаче не знам защо си мисля, че това не е твоя грим.

# 713
  • Мнения: 4 428


Момичета , темата за ФДТ е много замряла напоследък , а много искам някои да ми помогне  Blush бях се спряла на ФДТ на Лореал

Скрит текст:


но получих от познати повече негативни мнения , и май се разколебах.похвалиха ми Буржоа , какво ви е мнението за тяхниете ФДТ , някой конкретен, добри ли са.повече от 30лв.не ми се дават.

Преди доста време го ползвах и не ми хареса особено. Дори ми се отрази зле на кожата - доста ми запуши порите.
От ФДТ на Буржоа съм по-доволна, но там цветовете са малко странни.

# 714
  • Мнения: 2 643
Хммм с тези ФДТ явно всичко е до кожа, моята е мазна , няма да е лошо да ми я поизсуши.днес мина една клиентка и лицето и беше много хубаво , питах я с какв ФДТ е , и тя ми каза ,че бил на Севънтиин , при тях всичко мие тъмна Индия.нямам никакви наблюдения

# 715
  • Мнения: 1 794
 Hug
 foxita , много нежно,красиво,момичешко.....комплименти!За мен ти си невероятен талант и лицето ти е просто вълшебно Grinning
Освен дадености и талант,ти имаш страхотно чувство за мярка   bouquet

# 716
  • Мнения: 2 942
Хммм с тези ФДТ явно всичко е до кожа, моята е мазна , няма да е лошо да ми я поизсуши.днес мина една клиентка и лицето и беше много хубаво , питах я с какв ФДТ е , и тя ми каза ,че бил на Севънтиин , при тях всичко мие тъмна Индия.нямам никакви наблюдения

По принцип ви следя от както съществува темата и почти не съм се включвала, но понеже ползвах фон дьо тена на Севънтийн и се надявам да съм от полза с мнението си.
Моята кожа е смесена и фон дьо тена добре се спогоди с нея. Попива много добре и не стои като маска, а кожата лъсваше някъде към 10-ия час от слагането му. Освен това, имат много светъл цвят, който за моята бяла кожа беше идеален, защото обикновено не намирам толкова светъл цвят от никоя марка, който да не ми тъмнее на лицето.  ooooh!
Единственото заради, което не повторих покупката е, че оставяше следи по яките на дрехите ми, които имаха досег до брадичката ми. Може проблема да е в това, че освен крем не слагам друга основа от долу, но съм попадала на марки, които не цапат дрехите, само че при тях пък цвета ми е тъмен.  Tired
Говоря за ето този фон дьо тен:

# 717
  • Мнения: 3 675
Може проблема да е в това, че освен крем не слагам друга основа от долу, но съм попадала на марки, които не цапат дрехите, само че при тях пък цвета ми е тъмен.  Tired
Не е това проблема.
ФДТ просто си е цапал.
Аз имах един период, в който всичките ми яки бяха омазани с ФДТ  ooooh! Laughing
С DW нямам такъв проблем, но ми е трудно да си го махна от лицето  Crazy Laughing

# 718
  • София
  • Мнения: 1 956
Ех и аз съм закъсала с фон дьо тена. Много си харесвам Дабъл уеър, обаче в момента не мога да си напасна цвят. Зимата избледнявам много... 3-ките ми тъмнеят, а 2-ките ми светлеят... И сега имам една чисто нова тройка 3N1 Ivory beige. Пуснала съм го даже за размяна. Даже и за 3W1 бих го сменила... И като ме заубеждават продавачките, че трябвало фон дьо тенът да е малко по-тъмен, да давал свеж тен... Глупости!

# 719
  • Мнения: 3 675
P-r-o-l-e-t , купуваш си два и ги смесваш  Simple Smile
Ако много държиш на този ФДТ, това е решението.
Аз също съм смесвала
На DW моят номер е 1W2 и съм доволна - не се налага да смесвам и много се надявам да не го спрат или променят  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт