Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 58 тема

  • 67 082
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 428
Мда, готов цвят много трудно може да се намери и аз смесвам по 2 цвята  Peace Като лятото давам превес на по-тъмният, а зимата на по-светлият  Wink
Но и при мен го има проблема с цапането на дрехите от ФДТ  Tired Каквото и да съм пробвала, все цапа малко или много. Пробвах DW, но не ми понесе на кожата - много ми я изсуши. Иначе чета само суперлативи за него.
Сега съм с ФДТ на итал. марка Месауда. Цапа по-малко и през зимата един от цветовете ми пасва самостоятелно  Laughing Но все още не мога да кажа на 100%, че това е моят ФДТ.
Откакто се гримирам, това е най-трудният продукт за нацелване - все нещо не си е на мястото  Thinking

# 721
  • Мнения: 3 675
Но и при мен го има проблема с цапането на дрехите от ФДТ  Tired
Сподели как ги почистваш от ФДТ
Аз имам дрехи, които се изпраха, но и такива, които си останаха с петна  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 4 428
Но и при мен го има проблема с цапането на дрехите от ФДТ  Tired
Сподели как ги почистваш от ФДТ
Аз имам дрехи, които се изпраха, но и такива, които си останаха с петна  Rolling Eyes

При мен всъщност се цапат само зимните връхни дрехи, които са с високи яки. Чистя ги, като по-честичко ги минавам локално с препарат за петна. Някои се чистят лесно, при други не се получава и петната си остават...

# 723
  • София
  • Мнения: 1 611
И при мен само зимните дрехи се цапат  Tired Независимо с кой фдт съм. Иначе за мен DW си остава най-добрият  Heart Eyes

Утре ще пусна новата тема  Peace

# 724
  • София
  • Мнения: 1 956
Ами при мен с ДУ яките също не се цапат. Пак си зависи и с какъв крем съм отдолу. Ако е някакъв тежък, мазен, ФДТ-на се поразтича... Иначе много зависи какъв е фон дьо тена. Имала съм такива, които слизат за няколко часа чак в сутиена ми...

# 725
  • Мнения: 3 675
Аз от както не ползвам ФДТ или ако ползвам е DW, дрехите са ми чисти  Grinning

# 726
  • Мнения: 2 947
Явно повечето цапат, но никога не се е дискутирало в темата и реших, че само при мен го има този проблем.  Mr. Green
Ще го пробвам този ДУ, като гледам колко добри отзиви има, но трябва да стигна до цивилизацията, където го предлагат и да преценя кой ще е моя цвят, защото по картинка със сигурност няма да успея да избера подходящия цвят.
А за петната от фон дьо тен - аз на по упоритите, които не излизат след изпиране, им впръсквам малко обезмаслител на мястото на самото петно и после в пералнята.  Peace

# 727
  • Мнения: 46
Момичета, здравейте какво ви е мнението за Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place , преди два дни си го взех защото четох отзиви на съблогарка ,че има голямо покритие, но някак ми се иска и друго мнение за това се допитвам до вас. Малко със закъснение питам понеже вече го купих, но както и да е. И бихте ли ми препоръчали и вие някои покривен ФДТ, готова съм да дам повечко пари, но да си струва.

# 728
  • Мнения: 2 643
Сега се колебая между Севънтиин и Буржоа. Като ценови клас са сходни... Държа да е за мазна кожа. Севънтиин имат със сигурност

Фокси грима ти е трепач. Молива за водната линия ме грабна. Браво.

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 968
  Диор Стар не цапа - когато говоря по телефона не ми
оставя следи.Всички други, които съм пробвала, а те не са
малко- оставят.Излъгах - DW също не оставя.И двата ми изсушават
кожата, но повече ми хареса на Диор. Не стои като маска, а е доста
покривен.С по-хидратиращ крем ми стои добре и май ще си взема него.
Също така много по-лесно се чисти от лицето.

# 730
  • Мнения: 2 947
Сега се колебая между Севънтиин и Буржоа. Като ценови клас са сходни... Държа да е за мазна кожа. Севънтиин имат със сигурност

Фокси грима ти е трепач. Молива за водната линия ме грабна. Браво.

Последно си купих ето този:


В магазина ми казаха, че е за мазна кожа. Попива добре, не изсушава кожата, не стои като маска и лицето започва са лъска някъде след 7-8 часа след поставянето му. Има средна покривност, но отново има леко зацапване на дрехите с него, но е съвсем леко и не толкова забележимо. Ако искаш го погледни и него, защото и той е в същия ценови клас.

# 731
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 009
Момичета, писах и в съседната тема за похожденията, ама не мога да се въздържа и тук да не изразя възторг от липглас глоса на МАК  Heart Eyes Стои сякаш наистина имаш течно стъкло по устните! Не прилича на никой продукт, който съм ползвала досега!
Според мен е в пъти по-добър от другите им глосове, макар и тях да водят със стъклен ефект.

# 732
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Оооо, честито ......  Hug

Аз тук съвсем наскоро го предложих на съфорумка, а ето, че и още някой се е обзавел успешно  newsm76

# 733
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 009
Да, то именно ти ме зарази, Аленке  Heart Eyes Тенкс    bouquet

# 734
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Трябва да се наговорим в сряда да сме и двете с него  Laughing Mr. Green

Аз взех тази палитра и мисля да се пробвам с нея утре. Малко ми е "страшно", защото не съм сигурна дали ще ми пасне  Thinking Имам едни по-убити тонове, които изобщо "ги няма на мен", но да видим какво ще "сабя/четка покаже"  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт