Звездни компромати-227 част

  • 56 036
  • 729
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 9 042
Ирина не я харесват,защото от средностатистическа,анонимна бг-мамма домакиня,стана публична личност,която (как не я е срам?) дръзна да следва сърцето си и да изостави уреденият си(и монотонен) вече живот.
Запретна ръкави,започна да работи над мечтите си и смятам,че е успяла в това,в което е искала и вярвала...Колко от жените тук могат да се похвалят с това? По лесно е да олюеш някого,вместо да му признаеш смелоста да започне от 0.


Пълни глупости.

# 331
  • Sofia
  • Мнения: 10 883
Ирина не я харесват,защото от средностатистическа,анонимна бг-мамма домакиня,стана публична личност,която (как не я е срам?) дръзна да следва сърцето си и да изостави уреденият си(и монотонен) вече живот.
Запретна ръкави,започна да работи над мечтите си и смятам,че е успяла в това,в което е искала и вярвала...Колко от жените тук могат да се похвалят с това? По лесно е да олюеш някого,вместо да му признаеш смелоста да започне от 0.

Е, да не слизаме на толкова елементарно ниво, че ще се почувствам като в розов роман. Laughing
Ирина не я харесвам поради лични впечатления наживо - не харесвам този тип хора, с безкрайни претенции за всевъзможни дреболии, които всички останали са длъжни да задоволят. Някои хора обичат издребняването, аз пък мисля, че е глупаво животът да се втренчва в него, въпрос на лично мнение. Неколкократно се писа тук - жената е умна (очевидно), интелигентна, просто дразнещо претенциозна.
И тук има хора с нови връзки, последвали сърцето си, нищо лошо няма в това, най-малко аз ще тръгвам да упреквам някой за това. Не ми харесват единствено ПР напъните за употреба на връзката.
Пък Иван като е толкова щастлив - много хубаво, не го познавам и не съм забелязала този факт. Но като се замислих - ако ги гледаш отстрани може би наистина Иван изглежда по-одухотворен, както някой по-горе спомена. Ирина, лично на мен, ми изглежда остаряла след цялата тази история. Преди тази връзка изглеждаше по-млада и модерна, а сега ми прилича на странно изглеждаща леля. Rolling Eyes
И естествено се надявам да имам право да не я харесвам като водеща - тембърът й е влудяващ, както преди, така и след Иван. Crazy

# 332
  • София
  • Мнения: 2 920
...
И естествено се надявам да имам право да не я харесвам като водеща - тембърът й е влудяващ, както преди, така и след Иван. Crazy
И аз не мога да я слушам.  Whistling

# 333
  • Пловдив
  • Мнения: 44 329
Нали преди време наш Мара,когато беше омъжена за Митко имаха хотел на Банско.Та...сега кой ли го стопанисва  Rolling Eyes Попаднах на ваучер за почивка...http://grabo.bg/ski-i-spa-v-bansko-0rghsvk?affid=6540&affid2=7  явно са го закъсали.

# 334
  • Мнения: 3 922
Жената на Благо го замени с още по-заможен мъж

А тук опровергават новината - Христина отново била сама http://hot-news.bg/n/oligarhut-mladen-samuilov-razkara-hristina- … tanova.92246.html - махнете тирето

Ето я и новата изгора на Благойчо: 1, 2 , 3 И още снимки от инстаграма на Благо

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 08:16 от Greene

# 335
  • София
  • Мнения: 2 920
Тя Христина не трябваше да му дава втори шанс, след като оня беше с Лиана. Сега се чуди как да му го върне.  Stop

# 336
  • Варна
  • Мнения: 11 820
Ирина била дръзнала да следва мечтите си и да започне от нула... newsm78 Оле, мале...

От състоятелен бивш мъж, има състоятелен нов мъж. Кое тук е ниво нула?
Беше вече водеща, но това не й беше в кърпа вързано, както сега й е уредено до живот, благодарение на Иван. За справка - Вихра. Вече никъде не е водеща.

Тази "дързост" на Ирина бърка в нервите на зрителите. Не знам има ли някой, който да издържа тембъра й, кравешкия умен поглед и темперамента й на забавен кадър.

И да, сега като половинка на Иван, изглежда като леля му, нищо, че и той се прави на талибан с тази брада.

И за да не съм съвсем хейт, държа да отбележа, че сладките й със сусамов тахан, мед, стафиди и овесени ядки са страхотни !
----------------------------------------------------------------------------
Куни-то, упс, Куинито ми е много сладка.
Аз май съм единствената, която харесва тялото на Николета при тази височина. Абстрахирайки се от посланията на снимките й и това, на което акцентира на тях, ми харесват и дупето и формите й, и ръцете, всичко.

# 337
  • Мнения: 4 120
Нали преди време наш Мара,когато беше омъжена за Митко имаха хотел на Банско.Та...сега кой ли го стопанисва  Rolling Eyes Попаднах на ваучер за почивка...http://grabo.bg/ski-i-spa-v-bansko-0rghsvk?affid=6540&affid2=7  явно са го закъсали.
Доколкото знам не е негов вече. Хотелът е много хубав. Просто тази година руският пазар е ограничен, да не кажа, че липсва, а в този период около руската Коледа в Банско се разчиташе на руснаци. Почти всички хотели пуснаха ваучери.

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 09:41 от инфантилна

# 338
  • Русе/София
  • Мнения: 1 838
Сега по нова тв,Антон/забравих му името,журналист/ каза,че Блатечки и Д.Попова са си заедно,и това,че Блатечки се бил върнал при бившата не е вярно.

# 339
  • София
  • Мнения: 2 746
Аз пък в последно време хващам Стъклен дом по една телевизия и точно в момента героите на Асен и Диляна имат любовна афера и се чудя дали още тогава са започнали нещата (2010-2011 година)?

# 340
  • Мнения: 1 455
Да питам тая Куини защо на всички снимки гледа така опечалено? Да не би да са я снимали преди цикъл? егати, младо момиче ooooh!

# 341
  • Мнения: 1 174
Защото така е модерно, трябва да си ако не сърдита, то поне нацупена - все пак всички са ти длъжни за всичко и както винаги НЕ се справят. Бе, претенцията е връх за кифленското съсловие.

# 342
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Куинчето въобще не ми изглежда на 18-годишна. И сякаш също леко си е боднала устетата тези дни, преди не беше така възглавничеста в муцунката сякаш.

Джоузеф Гордън-Левит и Сет Роген в кадри от новия им филм

# 343
# 344
  • Бургас
  • Мнения: 10 828

И на всяка втора снимка заплашително размахва пръсти. Позите му явно са на привършване.
http://instagram.com/p/xOv8kov7nC/
http://instagram.com/p/w0WhdyP7iN/
http://instagram.com/p/vtuCgfv7sW/
Тук е разнообразил позата и размахва три пръста
http://instagram.com/p/wTVFwgv7pp/

Общи условия

Активация на акаунт