Търся/предлагам аватар/подпис! 4

  • 260 586
  • 8 687
  •   1
Отговори
# 2 655
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Лофче, отбелязах. Peace

Mamma_2015, ще те имам предвид и ще опитам нещо подобно. Peace

# 2 656
  • Мнения: 6 577
Сега ако ме светнете и откъде мога да си намирам хубави картинки, ще сте страхотни  Hug Heart Eyes Или направо да се насочвам към чичко Гугъл?!  newsm78
Гуглето питаш, но аз примерно много често си харесвам снимки от различни ФБ странички и там също следя Peace

Някой да има нещо лилаво? Лалета или лавандула?  Grinning

Ето и от мен 2 предложения:
Лилаво 1:
Скрит текст:


за Аглея
Скрит текст:


И петъчни предложения, но не лилави  Laughing

Скрит текст:
1.



2.iani87



3.pantera666



4.magicjo



5.



6.alex.viki

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 13:48 от ..::V.I.P::..

# 2 657
  • Мнения: 2 576
VIP моля за 6  Hug

# 2 658
  • София
  • Мнения: 8 141
..::V.I.P::.. ще си взема и втората от лилавите комбинации  Grinning   bouquet

# 2 659
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030


И петъчни предложения, но не лилави  Laughing

3.




3 петъчно, моля   bouquet

# 2 660
  • Мнения: 6 577
Отбелязвам. От лилавите тогава първата я пускам в експлоатация за който си я хареса.   bouquet  bouquet

# 2 661
  • София
  • Мнения: 630
Момичета, предлагате направо чудесни неща. Открих ви съвсем скоро и искам да благодаря първо на ~ Dee_Dee ~ за това как изглеждам в момента.

Много се запалих, четох и рових насам, натам - но не мога да си скалъпя подпис към аватара в момента.  Weary, нищо не ми харесва и не ми се получава

Но пък искам да ви покажа какво си сътворих като празнична премяна.
Дано не съм много нахална, но моля ви кажете си мнението и съветите.  Blush


# 2 662
  • Мнения: 6 577
Добре дошла в нашата тема Hug Изобщо не си нахална, даже напротив, надявам се да посещаваш по-често  Peace Peace
Страхотна е комбинацията ти, на мен лично ми харесва. Продължавай в същия дух и не се притеснявай да експериментираш.
Относно подходящ подпис към аватара ти - ако ми дойде нещо на ум ще предположа. Предполагам, че и другите момичета ще се включат.   bouquet  bouquet

# 2 663
  • София
  • Мнения: 4 468
VIP, моля за петъчното 4 Simple Smile

# 2 664
  • Мнения: 2 545
И на мен много ми харесва комбинацията на teddybearm - стилна, изискана, изящна!
Отличничка още с първия опит!  Peace
Поздравления!   bouquet

# 2 665
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 054
teddybearm, за теб ли търсих меченца?? Бях помолена и да направя подпис за две, които си избра, не съм  забравила, но просто тези дни имам куп други неща да свърша и нещо не ми е до картинко редене. Но е добре, че се включи и тук, може някое друго добро момиче да направи нещичко.

Много добре си се справила с комбинацията си! Браво. Но подписа ти е по- голям от допустимите размери, а те са: за аватар 160/ 200, а за подпис 200/600. Ако имаш каквито и да е въпроси относно размери, програми за оразмеряване, снимки и каквото още се сетиш, не се притеснявай да попиташ. Тук всички са мили и отзивчиви ( минутки са реклама  Laughing Laughing) .
Всички тук, и творящите и консумиращите потребителки ще ти кажат, че е страшно приятно и зарибяващо начинание  Wink
Успех!

# 2 666
  • Мнения: 2 197
Вип-че,може ли 2,но ако не е много нахално да ми пратиш оригиналите,ако ги пазиш,де....малко искам да променя това-онова  Wink

# 2 667
  • София
  • Мнения: 8 141
И аз вече съм с новите снимки  Grinning
Ох, като вляза в тази тема и умирам от кеф. Обожавам цветните неща  Laughing
Луд на шарено се радва  Embarassed

# 2 668
  • Мнения: 2 576
VIP благодаря ти    Heart Eyes
teddybearm на мен също ми хареса комбинацията която си си направила  Peace.Браво на теб,продължавай все така   bouquet

# 2 669
  • Мнения: 6 577
Вип-че,може ли 2,но ако не е много нахално да ми пратиш оригиналите,ако ги пазиш,де....малко искам да променя това-онова  Wink

Разбира се. Отбелязах те и ей сега ти пращам на ЛС оригиналните Peace

Общи условия

Активация на акаунт