Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 538
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 7 690
Тонка, това е малко като...


# 376
  • Мнения: 6 305
Джубокс, качи снимки, за да преценим   Mr. Green

# 377
  • Мнения: 22 524
Абе....чак такава мнителност пък....не ми допада на мен.
Мъж ли е, жена ли е, все тая....какво значение има. Сигурно са малко тези, които се правят на интересни тук, измислили са си цял един живот, образование, мъже, деца, жилища и т.н....
Гледайте по-лежерно на нещата....стига с това дебнене кой, какъв бил.

Аз не виждам нищо ненормално в това, един мъж да знае цветовете.
Толкова ли пък за идиоти ги смятате мъжете, или просто е по-удобно да се залага на това схващане....

# 378
  • Варна
  • Мнения: 10 644
Мъжът ми също използва думата бордо.
Графит не, защото бърка сиво-синьо-зелените нюанси и винаги спорим с него.

Не вярвам да има мъж, който сам си избира и купува дрехите, без женска помощ, да не е научил, ако не ги е знаел, разните му там наименования на "по-завъртяни" цветове. Най-малкото цвета го пише на етикета или продавачката ще е достатъчно услужлива, за да го назове и следващия път да не се излага, като каже, че търси гащи в кърваво  Mr. Green

Прави ме впечатление, че във форума, на мъжете или се "подмазват" съфорумките или се "заяждат" с тях.

# 379
  • Мнения: 13 055
Имам колега, хетеросексуален, но суетен, следи всички тенденции, това горчица, петрол всичко, винаги елегантен и спретнат. А моя на масленозелена риза вика кафява и крещи, че му я няма, тотален далтонист! И може да се смеете, но му приготвям дрехите от вечерта иначе рискувам да се появи в ансамбъл будещ бурен смях:) Вече Мими го приготвя:) Друг вариант да му слагам риза и панталон, които се съчетават на една закачалка, объркам ли обаче, става веселба:) Няма грам вкус и моден усет. Сякаш последната година- две се поизучи, но е далеч от времето, в което ше пазарува сам. Мечтата на продавача е, каквото му кажат, че е хубаво, купува. Нали съм ви разправяла за женските дънки:))

# 380
  • София
  • Мнения: 23 130
Но на тях нали им мина вече модата. Не знам дали са го разбрали обаче  Thinking
Не са. И надали. В салона, където ходя, е фрашкано с мъже. На един му скубят веждите, друг със зелена маска на лицето пуши цигара на терасата, трети идва за фотоепилация на цяло тяло... Сакън, нищо не казвам, просто отбелязвам какво виждам. (Няма лошо маската за лице, тук подкрепям.)

Просто мъжете НЕ говорят така, освен ако не са дизайнери, както Тонкабонка отбеляза, ама дори тогава не ползват всички нюанси от CMYК за описание на облеклото си.
Точно Янечек. Мъжът ми е в този бизнес от 15 години, но не съм го чула и един път да ми говори, извън служебните ни спречквания, за разните му там нюанси и прочее. Или пък да ходи с пантонската мостра и да ми я навира под носа при подбор на ризка.  Joy

# 381
  • Мнения: 270
Просто мъжете НЕ говорят така, освен ако не са дизайнери, както Тонкабонка отбеляза, ама дори тогава не ползват всички нюанси от CMYК за описание на облеклото си.

И понеже не говорят така са нередовни или задължително хомосексуални (по Антигона)?
Добре, че не споменах, че и козметик посещавам.

utro77 Никога не съм смятал скромността за добродетел.

# 382
  • Мнения: 7 690
Просто мъжете НЕ говорят така, освен ако не са дизайнери


Това изобщо НЕ е така.

# 383
  • Мнения: 26
"Приятели" е хубаво сериалче, но не знаех, че и мъже го гледат. О... това си е за тема - кои от "нашите" сериали гледат мъжете.  Flutter

# 384
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Мъжът ми също използва думата бордо.
Графит не, защото бърка сиво-синьо-зелените нюанси и винаги спорим с него.

Не вярвам да има мъж, който сам си избира и купува дрехите, без женска помощ, да не е научил, ако не ги е знаел, разните му там наименования на "по-завъртяни" цветове. Най-малкото цвета го пише на етикета или продавачката ще е достатъчно услужлива, за да го назове и следващия път да не се излага, като каже, че търси гащи в кърваво  Mr. Green
Прави ме впечатление, че във форума, на мъжете или се "подмазват" съфорумките или се "заяждат" с тях.
Не мисля. Аз си разговарям съвсем нормално.

# 385
  • Мнения: 22 524
Е аз пък съм жена, но хич не се вълнувам от цвят сьомга, не знам какво си зелено и т.н. от сорта.
И не че не ги различавам, не ме интересува просто кой точно нюанс е и как се нарича.
За друг пък това може да е интересно, да ги е научил, запомнил и да иска да си ги използва.

Една от любимите ми игри на телефона е точно с определяне и подреждане на нюанси. Simple Smile само дето не им пише имената, иначе до сега да съм научила към 200различни.

# 386
  • Мнения: 7 690
Просто мъжете НЕ говорят така, освен ако не са дизайнери, както Тонкабонка отбеляза, ама дори тогава не ползват всички нюанси от CMYК за описание на облеклото си.

И понеже не говорят така са нередовни или задължително хомосексуални (по Антигона)?

Какво по Антигона?

# 387
  • София
  • Мнения: 23 130
"Приятели" е хубаво сериалче, но не знаех, че и мъже го гледат. О... това си е за тема - кои от "нашите" сериали гледат мъжете.  Flutter
Мъжът ми има органическа непоносимост към Приятели. Но Кухня гледаме и двамата, и се тресем от смях.

Антигона
, да речем просто, че повечето мъже не изпадат в дълбока конкретика когато иде реч за цветове.  Peace

# 388
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 271
Sunny29, благодаря!

И моят мъж гледа Приятели, знае бордо и някои други цветове, не е припарвал до козметичен салон и т.н. Аз не знам доста от изброените от вас наименования на цветове и нюансите им, но пък знам видовете болтчета, винтчета и подобни.
Хората са различни, какво толкова!

# 389
  • Мнения: 270
Просто мъжете НЕ говорят така, освен ако не са дизайнери, както Тонкабонка отбеляза, ама дори тогава не ползват всички нюанси от CMYК за описание на облеклото си.

И понеже не говорят така са нередовни или задължително хомосексуални (по Антигона)?

Какво по Антигона?

Мъж с епилиран торс е задължително гей по твоята интерпретация.

Общи условия

Активация на акаунт