Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 495
  • 1 473
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 270
Не спряхме да си говорим и смеем цяла вечер, прекарахме си страхотно. Довечера ще ходим на кино.

Обичам да разказва някой , за такива първи , втори срещи и емоцията , която изпитва , независимо от възрастта . Връщам се назад във времето и се сещам за тръпката , която изпитвах аз. За съжаление беше доста отдавна , а беше толкова хубаво . 
Jukebox приятно кино довечера  Wink

Благодаря.

# 646
  • София
  • Мнения: 5 606
Оф, аз пак да се възмутя може ли! Вчера си качих във ФБ стихотворението, което постна Нино:

Скрит текст:
Как си, Христо? Събра ли се вече с Венета?
Тук животът е глупав. Ежедневно си крета.
Вече зная и аз за какво се умира.
Свободата ли? Струва, две кебапчета с бира.
Дали гледаш отгоре с небесната чета?
На Околчица - дъжд. И разгонени псета.
На Околчица - срам. Имаш много поклонници.
Генерали и лумпени, политически конници...
Живи трупове жалят за мъртвите, Христо.
Всенародната кал днес се кланя начисто.
Цветове... Гласове... Знамена... Шарения.
Обещания светли и ...помия до шия.
Как се люби и мрази? Там пишеш ли нещо
или вече не искаш дори да се сещаш.
Много здраве от мен на небесната чета.
Във дванайсет завийте и вие, момчета.
И станете на крак, и за вас помълчете...
Втори юни си струваше всичко, поете!

Днес една позната беше написала следния коментар:
"Abe Veneta ne e li jenena za Tisho! Koi e toia Hristo sega!"  ooooh!

# 647
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 901
А ти, Цвети, се чудиш как може деца да не знаят кой е Ботев. Ами ето как - като родителите не знаят, как да научат и децата си. На мен това, което Нино даде, ми звучи много тъжно. Явно в такъв момент съм го чела, в такова настроение. Обаче пък е вярно.

# 648
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
"Abe Veneta ne e li jenena za Tisho! Koi e toia Hristo sega!"  ooooh!
ooooh!  ooooh!  ooooh!
 Banghead
Щеше да е много смешно, ако не беше толкова тъжно...

Честито на имениците, да сте живи и здрави! Ванини, желая ти да доведеш до прекрасен финал това, което си започнала   bouquet

Ние пък караме много странна норвежка зима - дъжд и +5 градуса, все едно сме в Лондон. Не се оплаквам, де, не обичам дъжд, но студ и сняг - още по-малко. Всъщност снега бих го харесвала, ако си стои все така, както в деня, когато е навалял.
От вчера пак си оставам самичка вечер - ММ работи само втори смени и се засичаме за по 3 чАса вкъщи. Малко ми е самотно.

# 649
  • София
  • Мнения: 18 679
Цвети, тази жена дали не се е пошегувала Rolling Eyes Аз сякаш отказвам да повярвам, че може да е чак толкова проста и то публично Shocked

Искам да кажа на Светалчо, че този неин пост за общуването с пуберите ще си го сейвна и ще си го чета, като му дойде времето, защото ми беше адски полезен. На мене второто ми име е "ирония и сарказъм" и подправям с тях щедро разговорите си. Усещам, че детето понякога се нервира, ще трябва да внимавам.

# 650
  • София
  • Мнения: 17 369
Ауу, Белинда, недей. Майка ми е така и като тийн все бях на тръни какво как да й кажа, че да не ми се подиграе. Ясно ми е, и тогава ми е било ясно, че не се подиграва наистина и с лошо, но винаги ми е било ужасно неприятно и много много неща не съм споделяла с нея само заради това.
Сега й говоря да го намали поне със сина ми (той кара ваканциите там) и донякъде има ефект, но пак не съвсем - много често се случва той да ми каже нещо и изрично да помоли да не го споделям с баба му, че 'нали знаеш'.

Джук - с коя риза беше все пак  Laughing Много добре звучиш, приятно кино довечера.

# 651
  • София
  • Мнения: 5 606
Цвети, тази жена дали не се е пошегувала Rolling Eyes Аз сякаш отказвам да повярвам, че може да е чак толкова проста и то публично
Ами аз изтрих това, което написа. Не бих я питала дали се шегува. Но мога да се обзаложа, че не се, за съжаление.
Отиваме на имен ден на баща ми. А голямата така се е нагласила, сякаш отива на бал!

# 652
  • Мнения: 270


Джук - с коя риза беше все пак  Laughing Много добре звучиш, приятно кино довечера.

С тази

# 653
  • Мнения: 7 171
Предложете ми салата с авокадо, но да е по-зимна Simple Smile
Не ми се иска да купувам наблъскани с нитрати зелени салати, репички, краставици или айсберг, все пролетни треви и зеленчуци.

Гуакамоле-то го знам.

Ако може и без засукани продукти, като кердови ядки Simple Smile

Трябва ми за менюто за предстоящи гости.

Един ред нарязани домати, един ред авокадо, и така докато свършат. Сол, олио и това е. Семпло и вкусно.

# 654
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, недей, ти да не мислиш, че нарочно го правя Tired Така си говоря аз, бъзик да става, къде с мене си, къде с другите, сигурно и тук във форума съм така. Никога не е било с цел да засегна. А на 40 как ще започна внезапно да съм само мила и любезна, не знам, но ще се напъна, щом е за децата...

# 655
  • тук-там
  • Мнения: 4 274

Това е цвят oxblood!  Crossing Arms
Не заблуждавай!

# 656
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искам да кажа, че имам много, ама много работа. На всичкото отгоре и ще ме проверяват. Сега не знам кое по-напред да хвана.

# 657
  • Мнения: 9 487
Лиле, с окото какво стана?

# 658
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Лили, кажи как е окото, дано е по-добре, че с око шега не бива, нито самолечение.

Белинда, радвам се, дано ти е полезно. Аз и с тази цел го написах, иначе се въздържам да давам акъли, щото никой не обича. Нали знаете: "Пари ми дай, акъл не ща." Аз съм наобратно: Акъл ми дай, пари ще си спечеля и сама." Но една колежка моя и мъжът й правеха точно тази грешка: убийствен сарказъм. И понеже си познават детето - удрят на най-слабото място. Детето им (момиче) прекара много трудно и тежко тази възраст и това им отношение само усложни нещата. Идвали са у нас на гости и съм била свидетел как си правят шоуто на гърба на детето и тийн-проблемите и понеже и двамата са много духовити, със страхотно чувство за хумор и остър език, цялата компания се напикава от смях, а детето се гърчи в тих ужас и виждаш как вътрешно кипи и всеки момент ще изригне вулкан от негодувание, съпротива и дори омраза. Брадичката му трепереше от гняв и ярост, но те мислеха, че е много "готино" да се бъзикат с реакциите му, с облеклото, с прическата - а детето наистина се обличаше шантаво и носеше безумни прически в знак на  бунт и несъгласие с всичко. На 13-тия си рожден ден си беше сложила 23 свещи на тортата, в знак на протест.

# 659
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Щях да си умра, без да знам, че има такъв цвят - какво означава - волска кръв ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт