90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 279

  • 28 863
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 86
Ден 10
З -  кафе (еспресо, без захар) един портокал
О- боб, салата от червени чушки
В - боб

-4,6 от началото. Но от днес съм в МЦ и бъобще не мисля да се тегля докато не мине.
Споделете за начинаещите тези които правят втора врътка какъв е резултата им от първата. Да се нахъсаме още повече  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 3 108
Магси
- мисля, че Василева беше ти отговорила, но не си я видяла. Относно режимните четворки- можеш да си ги правиш от време на време, когато си пожелаеш , с цел поддържане на желаното тегло, но не много често и не по време на почивка , ако не си свършила втората почивка , след като няма да правиш следващо завъртане - сама си избираш- правило няма .
Хаха, аз съвсем забравих, че би трябвало да съм в почивка след 2ра врътка и след нея да съм в извън режимен и извън почивен период.  Grinning Аз и първата почивка не я карах много стриктно.  Whistling До края на месеца ще направя някоя и друга четворка да видим как ще ми се отрази, защото малко или много свикваш на по-свободно избираемо хранене и днес както си правя плодов, а не съм от около седмица, доста бързо огладнявам.  Embarassed

# 47
  • Мнения: 2 109
Здравейте  Hug

Днес първи работен ден- тегава работа и предстои да става още по-тегава  Laughing , такъв период започва.
От утре започвам режима, за да съм в крак с групата от 10 януари, но няма да правя водни дни- не ми понасят и правя "зърнен", вместо воден ден. Днес съм на олекотено хранене в очакване на старта утре. Измислила съм менюто за 3 дни напред  Laughing

Разкажете за "Ритон" и режима, който е гледал, моля!

# 48
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Здравейте и от мен, запис в новата тема.
След вчерашният плодов -1.2кг, досега за 4 дена -2.5кг  Joy Тоди за малко  hahaha Явно бананите не действат при всички, но следващият плодов ще пробвам само с банани.
Днес 3 бъркани яйца с малко лук и един сушен домат със салата айсберг,направо пир. За вечеря обаче ще си хапна сирене по шопски, без яйце  Laughing Хайде лек и успешен остатък от деня.

# 49
# 50
  • Мнения: 5 435

Преди месец два Ритон бяха на гости в На кафе. Тогава Катя каза,че е правила 90 дневната диета и спазва стриктно почивката, а мъжът и я е спрял защото много кг е свалил и щял да стане прекалено слаб. Общо взето се хвалеха,че режимът е добър и действа. Peace
 

# 51
  • Мнения: 7 201
На Bonduelle има царевица без захар, казва се Gold, малко по-скъпа е от другата, но наистина сякаш най-сигурно е, когато е замразена.

# 52
  • Мнения: 29 101
На Оберон царевицата по етикет е без захар, случва се да взема от нея, но по принцип и аз предпочитам замразена от пакет. В Лидл има разкошна, на Icefield, тьнки люспи, много хубава, само че не е сладка. На сьщата марка купувам и грах, ситен, но млад и вкусен.
Аз като една почитателка на ЛИДЛ също купувам такава царевица и грах. Царевичката си я задушавам на кукъра, за останалите домашни още докато е топла слагам масло!
Днес главата ми пушииииииииииииии! #2gunfire #2gunfire
З банан, кафе
О боб яхния, салата домат и краставица, филия пълн. хляб
В същото по малко и без хляб! Grinning

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 9 789

"да се хапва често и на малки дози"???!!!  Ти да видиш! Joy Joy Joy
Еййй оцелях в първия работен ден, въпреки очакванията. Даже добре оцелях, въпреки че свърших работа за половин китайски народ.  Явно за 2 седмици ядене и лежане съм натрупала много излишъци от енергия. Joy Само дето умрях от глад и студ. Що се хващам с тая леща, като си знам че не ме засища. Ама много ми се ядеше.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 29 101

"да се хапва често и на малки дози"???!!!  Ти да видиш! Joy Joy Joy
Еййй оцелях в първия работен ден, въпреки очакванията. Даже добре оцелях, въпреки че свърших работа за половин китайски народ.  Явно за 2 седмици ядене и лежане съм натрупала много излишъци от енергия. Joy Само дето умрях от глад и студ. Що се хващам с тая леща, като си знам че не ме засища. Ама много ми се ядеше.  Mr. Green
Сави и аз много я обичам, но наистина сле два три часа съм гладна! Незнам защо хората на варива само ориз ядат, ми то може лещичка, грах с картофи, кисело зеле с ориз, задушени карофи, зелен боб с или без картофи и т.н. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 80
Здравейте,днес да се похваля няма главоболие Simple Smile но пък сутринта на 3 пъти едва стигнах до WC.Днес закуската на един път ябълки и един път банан.Обяда макарони,малко безвкусни ми се видяха и гояма салата зеле с моркови.Вечерята същата,но паниката макарони е по-малка.Постоянно пия чай,пробвах на г-н Курдов идеята за трета цедка на пакатчето и идва икономино так Wink.Ще пробвам утре бананите с много вода.

# 56
  • Мнения: 5 435
Това с цедката си мислех, че си е мой неспоменат патент.  Mr. Green
Наистина си е икономично.

# 57
  • Мнения: 20
Здравейте, записвам се при вас от 06 януари. Дано сте ми стимул, че имам доста да свалям. Четох, четох, дано съм разбрала правилата правилно. Видях много постигнати резултати при вас и се надявам и при мен да се  получи. От утре,  ще видим.
Пожелавам ви много приятна и спорна 2015 година.  Peace

# 58
  • Мнения: 701
хехе, как сте бе  Laughing, супер си е да си на работа  Joy
плувате ли, хапвате ли плодчета, до тук съм на 2- 3 кафета, почти литър вода и още толкова чай.
Много ми е добре днес, доста работа ще имам тази седмица, но аз обичам така, а в края на месеца и една командировчица до немско съм си планирала  hahaha
хайде, пих кафенце, нагледах ви, Стаси и Боби са поправили грешките, а Марси да не се прави, че не са я отразили, не ти е харесал отговора на д-р Василева и затова си го "забравила"  newsm78
довечера пак ще ви нагледам, сега ви желая спорен и усмихнат ден  Hug

# 59
  • Мнения: leet
И аз да се запиша в новата тема  bouquet
След плодов-1кг,дано не си го върна де!Много ми е студено,само ходя да го гледам тоя термометър,но май нещо аз не съм в ред newsm78
З-банан
О-пържолка+салата морков+панджар+ряпа
В ще е същото на половина
Снощи детето яде такава салата(с панджар/цвекло),по-точно 3-4 пъти си бодна и днес сутринта като му сменях памперса щях да получа инфаркт.....докато загрея,си изкарах ангелите ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт