90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 279

  • 28 870
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Карлово
  • Мнения: 328
промеждутъкът между храненията през втория (бобов) и третия (въглехидратен) ден ... колко е?

# 31
  • Мнения: 4 393
Докато изчета всичко, хем имало нова тема, хем станало добър ден.
При мен всичко минава по план.
Вчера първи плодов - 6 банана и 2 портокала. Подлъгаха ме тези портокали точно в края на деня, но пък им се насладих  Embarassed
Днес съм на белтъчини и за обяд хапнах кашкавал, кисело мляко и кисели краставички /без захар/.
За довечера менюто сигурно ще е същото, но ще заменя краставичките със салата айсберг.

Да попитам: виждали ли сте царевица в консерва без добавена захар и на коя марка е, че на миналите варива исках да си сложа царевица в салатата, мъжът ми взе консерва на Бондюел, но като прочетох съставките, се наложи да се откажа от нея.

# 32
  • Мнения: 312
промеждутъкът между храненията през втория (бобов) и третия (въглехидратен) ден ... колко е?
   - 3 часа

# 33
  • Мнения: 247
пак аз Simple Smile
Резултат от бананите е 1.100 надолу  newsm44 newsm44

Ох след вчерашните плодчета, днес на обяд 3 кебапчета с шопска салата (без сирене) и ще почина, няма такова преяждане. Дано с времето се нагодя на порциите, че не си е работа.
Като ям малко огладнявам по късно, като ям повече, имам чувството че ще "пометна"  няма оправия наистина ....

# 34
  • Мнения: 1 517
промеждутъкът между храненията през втория (бобов) и третия (въглехидратен) ден ... колко е?

Да попитам: виждали ли сте царевица в консерва без добавена захар и на коя марка е, че на миналите варива исках да си сложа царевица в салатата, мъжът ми взе консерва на Бондюел, но като прочетох съставките, се наложи да се откажа от нея.

[/quote]
ако не се лъжа има на мисота. Взимала съм от Кауфланд без захар. Другия вариант е замразената царевица в пакет и вие да си я порционирате.

# 35
  • Мнения: 5 435
Здравейте и от мен,

Аз ще се включа с групата от 10 януари, въпреки че дотогава няма да преяждам категорично. Вече корема ще почне да ми излиза от дънките, а няма да мога и да ги закопчавам. срамота. ooooh!
Днес съм си взела три банана на работа, а за вечеря зеле с моркови и кашкавал. Опитвам се да намаля количествата и после да ми е по лесно.
Някой беше споменал Зелен чай, кажете някой хубав, да не е само като боядисана вода.

# 36
  • Карлово
  • Мнения: 328
промеждутъкът между храненията през втория (бобов) и третия (въглехидратен) ден ... колко е?
   - 3 часа
благодаря   bouquet

# 37
  • Мнения: 36
Здравейте, започвам отново режима, за втори път. С първия опит свалих 10 кг. за два месеца и не успях да изкарам третия, и почивка не спазвах. ( върнах 1 кг. )
И водните не правех, защото тогава кърмех, и сега продължавам да кърмя, но вече само за приспиване и ще се старая да съм по стриктна. Мъжът ми започва с мен ( първият път ми се смя , как ще отслабна след като ям торта  , но като видя реултата...) , той е активно спортуващ, но много бързо качва и празниците му се отразиха много зле +  5 кг.
Аз започвам от 67,600 а той от 102. Wink)
Успех на всички момичета Simple Smile))

# 38
  • в окото на щастието !
  • Мнения: 736
Ей, вие не работите ли ве ?  Laughing
Добър ден   bouquet
Тинки - знаеш си   bouquet
Магси
- мисля, че Василева беше ти отговорила, но не си я видяла. Относно режимните четворки- можеш да си ги правиш от време на време, когато си пожелаеш , с цел поддържане на желаното тегло, но не много често и не по време на почивка , ако не си свършила втората почивка , след като няма да правиш следващо завъртане - сама си избираш- правило няма .
Тудей ми е тиква дей .
Тази сутрин имах плюс от пицата , знаех си го че ще е   така , но ми се хапваше - от месеци не съм я правила , продуктите - соленички - нормално .
Добре дошли на новите   bouquet
Хубав ден от мен  Hug

# 39
  • UK
  • Мнения: 4 311
На Оберон царевицата по етикет е без захар, случва се да взема от нея, но по принцип и аз предпочитам замразена от пакет. В Лидл има разкошна, на Icefield, тьнки люспи, много хубава, само че не е сладка. На сьщата марка купувам и грах, ситен, но млад и вкусен.

# 40
  • Мнения: 1 629
Привет, аз да се запиша. Последно време само ви чета. Нещо не стигам да се отчитам всеки ден. За 10 дена съм свалила 1кг, но при мен количествата са големи. Забелязах че ориза ми се отразява добре на вечеря.  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 1 542
Здравейте,

И аз съм сред започващите режима. Правила съм го преди няколко години и знам, че работи.
Мислех да почна от другия понеделник, защото като съм на работа повече успявам да съм стриктна, но ще се присъединя към голяяяяямата група от 10ти.
Първите дни и главоболието през тях са ми кошмарни, но после става по-леко.

Заинтригувах се от "банановия ден" и моля за разяснение - на плодовия ден се ядат само банани за по-добър резултат ли?

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Заинтригувах се от "банановия ден" и моля за разяснение - на плодовия ден се ядат само банани за по-добър резултат ли?
Да. Установихме, че така се отслабва повече отколкото на смесени или на друг вид моно- плодове. Ядат се само банани, количество по желание (но и да не са прекалено малко - поне 6-7 банана за деня). Без други плодове и без ядки.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз забелязвам доста народ започва днес. Тъй-като тотално оцапах предните 2 дни (насладих им се изцяло) smile3535 и аз се присъединявам към стартиралите днес.
З - круша, кафе (еспресо, без захар) + 1л вода
О- зелена салата+кашкавал+яйце
В - само салата

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Радостина, менюто ти не е режимно. Първо на обяд - не може да смесваш яйца и млечни. Или едното или другото. И вечерята не може да е само салата. Трябва да добавиш белтък, желателно е същия като на обяд. Този 1л вода, който си посочила нали не ти е цялата вода за деня?

Общи условия

Активация на акаунт