90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 279

  • 28 850
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 448
Добро утро!Тинки  bouquet
Ир и на теб Hug
Курдов не им се ядосвай.И на мен ми подхвърлят такива подмятания.Това си е просто завист
Аз вчера леко изкарах плодовия на банани,нали си имам запаси от тлъстинки и не усетих глад Embarassed
Но днес кантара ме разби -2,5 кг,явно доста вода съм задържала покрай плюскането.Това ме радва по-малко ще имам да свалям при започване на режима ooooh!.
Днес само водица,ррррррррр,Вели Hug.Е,ако много прегладнея и чай ще си направя.Имам леко главоболие от многото токсини.Но съм силно мотивирана да си върна килограмите
Мария-Ива всички казват,че организма помни режима 90 дни и ако започнеш няма как да свалиш толкова ефективно като първия път.Но ако са само 6 кг може и да успееш  bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Привет и от мен!

Хайде да е хаерлия тази врътка за всички ни  Mr. Green

За днес менюто още не е ясно ,но по късно пак ще пиша .

# 17
  • Мнения: 1 314
Стаси, минала съм режима, почивка, всичко  Simple Smile
Минах обаче и празниците..уж внимавах, уж живите ми тренажори денонощно и неуморно се стараха да ме държат във форма - снощи почнах да ровя из парцалаците си
Реших да обуя едни летни 7/8 дънки и не можах да ги закопчея
 Crazy

Дежи и аз се радвам  Hug успех  Heart Eyes не че се съмнявам

# 18
  • Мнения: 247
Здравейте пак Simple Smile

Ох този работен ден вече ми тежи  Joy Joy Joy Joy друго си беше вкъщи Simple Smile
Нооооо поне с режима е по-лесно Simple Smile има с какво да се разсейваш
Макар че сега като хапнах рано рано Simple Smile че все пак и на работа трябваше да се ходи Simple Smile, май ми е гладничко. След банана дей вчера, трите мандаринки на закуска ми държаха точно 2 часа Simple Smile

Нищо сега пия кафенце (2-ро за деня) и водичка и след 2 часа макс ще се хапва, лошото е че ще се хапват месца, хич не ги обичам, ама май вече го споделих това Simple Smile е ще оживея, обещавам Simple Smile

Хайде ще се правя че работя Wink Късмет на всички с новата темичка  Hug Hug Hug Hug Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 293
Нова година, нов късмет! Много свалени килограми желая на всички през новата година!

# 20
  • Мнения: 439
Записвам се в темата отново. След режим на почивка се включвам с второ завъртане. Почивката не я спазвах стриктно, но не върнах килограми.  Днес съм първи ден - протеини.

# 21
  • София
  • Мнения: 14
Здравейте, момичета. И аз съм във вашите редици от 02.01. Преди две години правих режима и успях да отслабна с 11 кг. Правилата на почивката обаче не ги спазих и си възвърнал старите килограми, така че този път ще наблегна стриктно и на тях.

Взела съм си мерки със сантиметъра, меря се стриктно всеки ден и попълвам табличката на Нели  bouquet(менюта и килограми). 

Стартирах 69,8 кг. Днес, 3 дни по-късно, съм 67,0 кг, т.е. -2,8 кг. Дано така продължавам и занапред.

Включих в менюто ми и стабилни количества зелен чай, за изчистване на организма от натрупаните токсини, правя всеки ден и 25 мин. кръгова тренировка за топене на мазнини.

Обаче ми действате страшно мотивиращо и съм сигурна, че заедно  ще постигнем така желаните резултати .  Hug

Днес, ми е плодов и реших като вас да го направя бананов ден. Дано отчета много минусчета.

# 22
  • Мнения: 858
Запис  и  от мен  в новата  тема,  Тинки   bouquet ,
Кудров не се дразни на дребни душици на мен вчера се стигна до там да ми кажат че  в лице съм заприличала на човек от някаква секта  Joy
Василева,
Скрит текст:
аз  в сряда съм на  преглед при  твоя колежка за профилакичен преглед, дано всичко излезе нормално
Аз днес се присъединявам към луничките, до където искарам и после на плод или фреш
На  всички   Hug и успех на новите

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Записвам се и аз.
Въпреки, че ми е малко трудно да спазвам диети, но тази бях решила да я пробвам след празниците и мисля, че вече е време.

# 24
  • Мнения: 235
Днес първи плодов ден.Сутринта -0,900 newsm44
заредила съм се с банани и ябълки

# 25
  • Мнения: 312
Привет,фиданки и фиданчовци!!!
Тинки,   bouquet
Страшен наплив има в темата  Mr. Green , пожелавам на всички успешно приключване на режима. Hug
След водния вчера - 1,300 кг.
За днес менюто не е ясно,ще го мисля в движение.
Лек и успешен ден!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 105
Здравейте, всички!  Hug
Днес реших, че е време да спра с Коледно-Новогодишното ядене и да се прочистя малко с
Плодов ден. Иначе приключих 2 режима, както някои вече знаят и сега смятам да си поддържам постигнатото.  newsm68 И тъй като никой не ми разясни как стоят нещата с режимните четворки като попитах, а и колко се правят, реших да направя скоро 2-3. Peace

# 27
  • Мнения: 508
Хайде и в новата тема.../ Днес такъв глад ме гони не е истина, след празничното ядене днес на плодове не е лесно.
Тинки благодаря за новата тема Hug

# 28
  • Мнения: 1 080
Здравейте пак Simple Smile

Ох този работен ден вече ми тежи  Joy Joy Joy Joy друго си беше вкъщи Simple Smile
Нооооо поне с режима е по-лесно Simple Smile има с какво да се разсейваш
Макар че сега като хапнах рано рано Simple Smile че все пак и на работа трябваше да се ходи Simple Smile, май ми е гладничко. След банана дей вчера, трите мандаринки на закуска ми държаха точно 2 часа Simple Smile

Нищо сега пия кафенце (2-ро за деня) и водичка и след 2 часа макс ще се хапва, лошото е че ще се хапват месца, хич не ги обичам, ама май вече го споделих това Simple Smile е ще оживея, обещавам Simple Smile

Хайде ще се правя че работя Wink Късмет на всички с новата темичка  Hug Hug Hug Hug Hug
А какъв ти е резултата от бананите?

Тинки, благодарности и от мен!

# 29
  • Мнения: 1 517
Здравейте и от мен. Тук съм следя ви. Аз съм обратното на Инка, дрехите ми стават, стоят ми по същия начин, ама съм 1,5 кг + newsm78 явно е вода някаква изостанала от прекаленото смесване на храната. Все пак и новогодишната баница си изядох #Crazy НИщо сега ще сме стриктни. Днес карам на айсберг с кашкавал и сирене на обяд и кисело мляко на вечеря, а утре плодово ядков. Обожавам ябълки, пък имам и орехи Heart Eyes
Не съм писала скоро много много но част от празниците минаха нервно и не ми е оставало време.
Скрит текст:
защо трябва да се ядосва човек с глупости и да се съобразява с какво ли ме. напоследък съм изпаднала в мотото "защо на мен" имам сесия и предстоящо търсене на работа, за което дори не съм избрала град ooooh! и така.
но ще се оправя, инатлив скорпион съм Crossing Arms
добре дошли на всички нови. надявам се да сте достатъчно мотивирани и стриктни, защото си струва. Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт