"Такъв е живота" - новото предаване по Btv

  • 14 386
  • 184
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 867
А пък аз днес докато бях на консултация сутринта снимаха и там някаква мацка. Може и мен да ме покажат:)

# 16
  • Мнения: 2 040
Щеше ми се да го гледам, но в 21ч започва Безследно изчезнали по Нова, така че само ще се  превключват каналите, то се е видяло...  Grinning
 Ще има ли повторение на епизодите?

# 17
  • Мнения: 2 040
Щеше ми се да го гледам, но в 21ч започва Безследно изчезнали по Нова, така че само ще се  превключват каналите, то се е видяло...  Grinning
 Ще има ли повторение на епизодите?

# 18
  • Мнения: 5 391
Обезателно ще гледам Peace

# 19
  • Мнения: 2 271
И аз го чакам с нетърпение.Даже вчера се бях заблудила, че е 06.03. и се заредих в 21ч пред телевизора.

# 20
  • Varna
  • Мнения: 503
  Трябва да е интересно. Непременно ще го гледам

# 21
  • Мнения: 282
Ще го гледам и то с голям интерес, ще дръпна и един рев (зависи колко пъти ще раждат, де) и мъжо пак ще реши, че съм в депресия. newsm45

# 22
  • София
  • Мнения: 609
Задължително ще го гледам;само не знам с домашните как ще се разберем-те са негативно настроени-какво си мислят,че ще са някакви ужасии?Аз знам,че ще е съвсем прилично,нали?

# 23
  • Мнения: 8
И аз гледах сутринта Искрено и Лично, но знам за предаването от рекламите. Сигурна съм, че ще бъде мн интереснол Направо нямам търпение! Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 10 758
Щеше ми се да го гледам, но в 21ч започва Безследно изчезнали по Нова, така че само ще се  превключват каналите, то се е видяло...  Grinning
 Ще има ли повторение на епизодите?
Хехе, и в къщи ще бъде така.Май ще се изнеса в спалнята да го гледам или повторението, ако има такова.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 757
И аз смятам да го гледам! Още повече, че днес хдодих при моя д-р и той каза, че е "участвал" - май е израждал  Wink

# 26
  • Мнения: 7 640
това е -найстата тема по въпроса Flutter

# 27
  • Мнения: 739
с риск да ми се накарате - казвам и моето мнение.
Аз съм от хората, които не могат да гледат дори поставяне на инжекция и им става лошо от такива неща. Видя ли кръв и нещо ми се обръща. Не съм гнуслива, просто нещо ми става. Това да гледам как някой пиши и се мъчи, кръв и т.н. ми се струва ужасно. Моето раждане мина относително леко, но не бих искала да го видя отстрани, ако имаше такава възможност. Такова предаване не би понесло на всеки. Разбира се, става въпрос за чудото на сътворението и малките сладки бебенца, по-хубаво от това няма! Дано не показват най-хард моментите. Ще гледам и аз  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 5 757
с риск да ми се накарате - казвам и моето мнение.
Аз съм от хората, които не могат да гледат дори поставяне на инжекция и им става лошо от такива неща. Видя ли кръв и нещо ми се обръща. Не съм гнуслива, просто нещо ми става. Това да гледам как някой пиши и се мъчи, кръв и т.н. ми се струва ужасно. Моето раждане мина относително леко, но не бих искала да го видя отстрани, ако имаше такава възможност. Такова предаване не би понесло на всеки. Разбира се, става въпрос за чудото на сътворението и малките сладки бебенца, по-хубаво от това няма! Дано не показват най-хард моментите. Ще гледам и аз  Peace


Мисля, че няма да го дават в подробности чак, поне нямаше да е по това време  Wink

# 29
  • Мнения: 3 098
Гледах го,първите ми впе4атления са добри. PeaceНямаше побъркваЩи кадри.Когато бях студентка,ми се наложи да гледам 4 раждания наведнъж и след това с години нямах желание да стана майка.Но в предаването моментите бяха избрани,това ми хареса,няма нужда да стресират хората.Хареса ми идеята,която тепърва Ще се прокарва в България_присъстване на баЩата по време на раждането.

Общи условия

Активация на акаунт