Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLV

  • 46 049
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
п.п.2. къде е номинацията на Бил Мъри?!!

Направо ръгаш с ръжена в жива рана. Като припомни и пак се ядосах. Crossing Arms #2gunfire Още като писах преди време за филма, си признах, че много ми се иска да получи поне номинация. Да, ама кой ме слуша мен...  Twisted Evil

# 721
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мдам, 100% съгласна за Бил Мъри и акцента на Наоми.

И аз го бях писала по-напред.

Току-що изгледах нещо с Джесика Бийл и Джейк Джиленхол и не мога да дойда на себе си. Този филм е едно голямо WTF  Rolling Eyes

# 722
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Гледам, че сте обсъждали La Isla minima- на мен също силно ми напомни на True Detective. Краят много ме озадачи

Скрит текст:
След последната реплика на журналиста, че по-възрастният полицай бил много добър в измъчването и го правел с удоволствие останах с впечатление, че и той е замесен по-някакъв начин, но не толкова, че прикрива някой, а по-скоро сам е бил участник  Thinking.

Скрит текст:
Не бях се замислила над това. Момичетата също имаха много прорезни рани, типично в негов стил.  Thinking

# 723
  • Мнения: 2 453
Гледам, че сте обсъждали La Isla minima- на мен също силно ми напомни на True Detective. Краят много ме озадачи

Скрит текст:
След последната реплика на журналиста, че по-възрастният полицай бил много добър в измъчването и го правел с удоволствие останах с впечатление, че и той е замесен по-някакъв начин, но не толкова, че прикрива някой, а по-скоро сам е бил участник  Thinking.

Скрит текст:
Не бях се замислила над това. Момичетата също имаха много прорезни рани, типично в негов стил.  Thinking

Преди малко пак гледах края, та

Скрит текст:
веднага след като журналистът показа снимките на по-младия полицай дадоха кадър на партньора му и във фокус беше ръката му с часовник на нея. Не можах да преценя дали е този от снимката, но просто самата сцена и думите на журналиста ме навеждат на тази мисъл.

# 724
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Скрит текст:
Тъкмо щях да питам дали има подобен часовник, че аз съм изтрила филма. Излиза, че той е човекът от снимките.  Shocked Сега се сетих, че партньорът му все го питаше: "Ти кога спиш?" Явно той действа през нощта.
Нещата се навързват, даа. И онази врачка го гледаше много лошо. А и начина, по който уби Себастиан... Всякаш искаше да се увери, че няма да оживее, за да не го издаде.

# 725
  • Мнения: X
Аз съм с КМP и съм си свикнала с него ,беше започнал да ми прави проблем първо не можеше да отваря филм в mpv формат и затова изтеглих VLC мp - ама нещо не ми допада  Joy Ама зор -зор си гледах филми .
При едно обновяване странно кмп взе да няма звук на определени филм / странно е ,че съм ги гледала същите със звук и в определен момент изчезна / - та помолих един мой приятел и нещо не знам какво точно прави и сега кмплейъра ми отваря абсолютно всякакви формати и съм страшно доволна  Laughing
Скрит текст:
/ Да е жив и здрав и все така да ми оправя компа /

# 726
  • Мнения: 1 416
Скрит текст:
Тъкмо щях да питам дали има подобен часовник, че аз съм изтрила филма. Излиза, че той е човекът от снимките.  Shocked Сега се сетих, че партньорът му все го питаше: "Ти кога спиш?" Явно той действа през нощта.
Нещата се навързват, даа. И онази врачка го гледаше много лошо. А и начина, по който уби Себастиан... Всякаш искаше да се увери, че няма да оживее, за да не го издаде.


Скрит текст:
Той имаше часовник, да, но не става ясно дали е същия като от размазаната снимка. Скрийншотнах му и неговия часовник - нормален, обикновен часовник... то всички имат часовници кажи-речи Laughing
А го питаше кога спи, според мен, заради проблемите му с простатата - нали пикаеше кръв и пиеше хапчета.
Иначе е възможно и той да е замесен.

# 727
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Скрит текст:
Тъкмо щях да питам дали има подобен часовник, че аз съм изтрила филма. Излиза, че той е човекът от снимките.  Shocked Сега се сетих, че партньорът му все го питаше: "Ти кога спиш?" Явно той действа през нощта.
Нещата се навързват, даа. И онази врачка го гледаше много лошо. А и начина, по който уби Себастиан... Всякаш искаше да се увери, че няма да оживее, за да не го издаде.


Скрит текст:
Той имаше часовник, да, но не става ясно дали е същия като от размазаната снимка. Скрийншотнах му и неговия часовник - нормален, обикновен часовник... то всички имат часовници кажи-речи Laughing
А го питаше кога спи, според мен, заради проблемите му с простатата - нали пикаеше кръв и пиеше хапчета.
Иначе е възможно и той да е замесен.

Скрит текст:
Да, май имаше рак на простата. Ясно за часовниците, ама сега пак ми разчовъркахте любопитството.  Mr. Green Добре де, той нали беше уж сериозно ранен? После в дискотеката си беше съвсем ок.  Rolling Eyes

caprice, аз съм най-доволна от VLC плеър. Иначе имам няколко инсталирани, за всеки случай.  Laughing

# 728
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
"Foxcatcher" - имах чувството, че гледам някаква мистерия. Тоя Дюпон ми беше много загадъчен и през цялото време се опитвах да разгадая какво си мисли. Всеки момент очаквах да направи нещо. За съжаление чак накрая се прояви и така се наложи да изгледам целия филм, който ми остави доста празно чувство. Като изключим психото Дюпон, де. Crazy

# 729
  • Мнения: 6 618
за La Isla minima

Скрит текст:
Не мисля ,че детектива е участвал в мъченията и убийствата.Най-малко, защото не живее там ,те бяха командировани на това място.Уби този Себастиян така зверски за да спаси младия ,остави той да обере лаврите ,защото разбра че на него му трябва това за да получи назначение на хубаво място ,където да се роди детето му.
Дори и линията ченге/от службите/ с ченге /от добрите и радетели за свобода / не бе развита както трябва .
Нищо не стана ясно накрая ,нищо !Затова и смятам ,че филма въобще не е изпипан .
По-възрастния оставаше по кръчмите за да черпи информация от местните ,затова и другия го попита кога спи.
След последните снимки от журналиста стана ясно ,че въобще не са хванали всички ,най-вероятно местния бизнесмен се е отървал .Да де ама нали арестуваха красавеца би трябвало да има разпити ,съпоставяне на алибита ......,а нашите си заминаха кой откъдеТ е Simple Smile

# 730
  • Мнения: 10 685
Снощи гледах The Boy Next Door - не правете моята грешка  Joy
От зле по-зле е филмът, а Дженифър Лопес кой я е излъгал, че може да играе?  Thinking
И Джон Корбет /Ейдън от "Сексът и градът"/ и той в някаква безлична роличка....ужасТ  Joy

# 731

Общи условия

Активация на акаунт