МързилЪт ни е ногУ по-дУбър ут мързИла тьи! - 56

  • 30 108
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • BG
  • Мнения: 2 458
ТолкуС сти мързИливи, чи чак ва мързи да добутатИ мързИливата тема до края! Ма тя новата хем ша са Фкисни, хем дукът свърши тая, ша мине и Св.Валентин и псилютну няма да е актуална и штряа да мисла нова!  Crossing Arms

# 721
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
чи ко ни пречи да пуснем новатъ  Thinking

# 722
  • Мнения: 11 843
ТолкуС сти мързИливи, чи чак ва мързи да добутатИ мързИливата тема до края! Ма тя новата хем ша са Фкисни, хем дукът свърши тая, ша мине и Св.Валентин и псилютну няма да е актуална и штряа да мисла нова!  Crossing Arms

 Joy Joy Joy ха така да видиш, че мързИлът ни е по-добър  hahaha


Нерка
Скрит текст:
Мерси, че питаш  Hug . Дребен от утре минава първа смяна и не ми се мисли, как ще лягаме рано, как ще ставаме рано...да тичам да го оставям после да летя до работа  в последния момент ooooh! . Иначе е добре Simple Smile .

# 723
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
туй загрявка за валентина



# 724
  • Мнения: 11 843
Марки мерси  Hug



ай пишете по-бързо, че гледай Бената ко са Идоса , тъз гУръ не й повлия добре  Thinking




Деми не е ли рано за земеделстване  newsm78 hahaha



Ели голямо занимание си й намерила на малката  Shocked ooooh!



уф, Цеце туй някой колега ли е  #Crazy hahaha

# 725
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365

Пъпиту има некви проблеми?

 hahaha hahaha hahaha :hahaha

аз имам същия проблем за туй ми трябва диетъ  Naughty

Аз туй точну щтиях да та питъм Марчи Hug Ко са, обещтавъш ли само виртуалну да йедеш ил шъ съ разпраями  341uu

Пъпиту е дубре, днес търча кат простинал кон, дубре че съм си с колатъ Heart Eyes Ейй, взех да я убичам повиче от Пъпеф Rolling Eyes дън ма ни чуе, чи шъ мъ убии Rolling Eyes
Иначи вчера съ бех заровила у идни дрехи, пранета, простирани, гладини...

Цецунче, и тува е рабутъ, и гледаниту и въртениту Peace



Ооо, Демии, шъ изтиите гланца на ламинатъ бре, що съ ни спрети за пу ино кафенци Laughing



# 726
  • BG
  • Мнения: 2 458
Уууу, БоПче, убаву чи ма Утсети, чи щяф да разказвам пУдроВну за гурътъ на Линорка!

Начи:
Скрит текст:
Хижата бяши доста солидна 3-етажна сграда, навремето готина, сега също бива, кат изключи някои дребни подробности, кат напримир че нямаше баня, да не говорим за топла вода, сам един киндзеф, мЛогу миризлиф на първия етаж, а стаите са на 2 и 3-тия, и че имаше само 2 двойни стаи. Ния спахме с още ено семейство, мн. близки наши, естественУ, в ена четворка, имаше и стаи по 10 легла. Ина духалка са опитваше да стопли дебелите замръзнали стени половин ден с бутафорен успех, хубу, че имаше дебели завиФки и ест. много родопски одЯла. На първия етаж псилютно оборудвана кухня с всичко, (без топла вода само, ма ко от туй!) и само дет ходиха мъжете да купуват газ нейде из дивите родопски селца, че да си стоплим ягнето, дет си го носехме сготвено. Голяма трапезария с френски прозорци към невероятна борова гора,с лекото неудоПство, че валеше кат из ведро, ма то па кой щи гледа природа - утишли сми да пийм се пак! Кабелна и намсико, само да не бяха предварително организираните за нащУ забавление(!!!) от Шефъ на туристическия съюз в близкия град дует от квартета "Еделвайс" чичковци, да не кажа дядковци, иначе големи свежари, единя с акардЬОн, другЯ - с дайре и ку щете ми вервайте - дванаесе (12) часа слушахме стари граЦки пЪрчета без никва, ама никва пауза. Неуморни бяха! Та на кака ви душата изгоре и после кат са прибра, са метна на компа, влезнА в Тубата, тури слушалкити и са подложи на дълга и реанимационна терапия с рок, хард-рок, хип-хоп, диско, поп, почти стигнах до поп-фолк! Иначе беше ноу готЕно, дуволна останах! Имаши и други екстри, ма ай стига, чи ма думързя!  Mr. Green

# 727
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Бене, виждаш съ, разпознахми тъ  hahaha



Начи мноу убава тъз хижа....веднагъ се отказах, на момента! Mr. Green
Но съ посмях от сърце Peace
".....няма баня, няма топла вода, няма кенефи /саму идин миризлив при тува/, няма печки, няма не знам си какво...."
но, забележете кукунредрелас -  има френски прозорци! Ей туй мъ Фпечитли мноу, Бене Hug Peace
Важнуту е, чи си пучинала какчи Wink


Е, не, не честну, Бобе що нападаш Бобеф така изодзад Joy

# 728
  • Мнения: 11 843
Бенеее напрао ти завидЕх на преживяването ....но пък виж после как човек оценява цивилизацията и нета  smile3521


Цецкуу работиш мноо ама ш изтървеш лИбовната тема  Flutter

# 729
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
тъкмо и аз да кажа,че тъз хижа баш мий "пу фкуса"  Whistling
Скрит текст:
без топла вода, легло и WC не мога да вирея

# 730
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Деми,бързаш ли за някъде?

 hahaha hahaha hahaha hahaha
Joy Joy Бръзам да си начеша....корема  Joy Joy Joy Joy Joy Joy




Деми не е ли рано за земеделстване  newsm78 hahaha
Никога не е рану за дълбока оран Mr. Green


Ооо, Демии, шъ изтиите гланца на ламинатъ бре, що съ ни спрети за пу ино кафенци Laughing
Пъпишони, молятса, ний сми ноу прибрани, ноу пудрИдени  bowuu

# 731
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Скарли, пиини си вудичка малку в пучивката Peace



Делте, тува ни знам кво е Rolling Eyes

# 732
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542

уф, Цеце туй някой колега ли е  #Crazy hahaha
Абе, май колежка беше, преди да я нападна. Ут радуст са прумини.

Бях възприпятствана да пиша. Naughty Пишете вие, чи ся са занимавам с прекия. newsm78

Бено, ай ся, за 2 дена само оди. Ни си са вмирисала, па можеше да са изкъпиш на видрото утвън.
Хубавото е на гурата, чи няма нужда да ползваш вмирисания кинеф. Инак куда друг път ши има "сабувам бели гащи, трън започва гъза ми да дращи."
Ягнету вкусну ли беше?

# 733
  • BG
  • Мнения: 2 458
 hahaha Жистоку беши!  Joy

Изпонамеждудругуту забрах да ви кажЪ, чи хижаря съШнУс са указа актьор от театъра в близкия град и беше адски забавен! Имаше и театър, и поеми, и един друК пич с китара малко вливаше капчици живот в мен (кугат успееше да издебни дядуфците да си поемат въздух), та разнообразяваши хавата с песни от ученическите и студентски години. Ма наистина беше гот, щото бяхме голяма компания и беше весело, а за неудоПствата  ни мъ слушайти - не съм лигава принцеса, особено за една вечер сичко понасям. Само дет накарах БенеФ да ми са закълне, чи другее път шма води на мясту, дет в киндзефа да има 12-ребрена отоплителна лира и поне два пръста дебел мокет пред тоалетната чиния, я самата тя да фунти пуне на лиляк, чифтосал са безогледно с момина сълза!  bowuu И са закле, ко шпраи!  hahaha

# 734
  • BG
  • Мнения: 2 458

Бено, ай ся, за 2 дена само оди. Ни си са вмирисала, па можеше да са изкъпиш на видрото утвън.
Хубавото е на гурата, чи няма нужда да ползваш вмирисания кинеф. Инак куда друг път ши има "сабувам бели гащи, трън започва гъза ми да дращи."
Ягнету вкусну ли беше?

Ма валеши, ма, Цецо! ИнЪчи найш кви хубави шишарки за прибрисвани имаше пу зимята!

Фкусну беши, ами, па на другее ден изядухми васуля на хижаря! Ма му остайми малку дроп-сърма. Ма и той яде и пи за наша сметка цела вечар, а колко хомеопатия му остайхми, дан разпраям!  ooooh!

тъкмо и аз да кажа,че тъз хижа баш мий "пу фкуса"  Whistling
Скрит текст:
без топла вода, легло и WC не мога да вирея

Ма, кака, имаше и киндзеф, и лигла!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт