тест за бременност

  • 2 943
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте нова сам и искам да ми отговорите на един въпрос.Правих си тест шуар чек излезна контролна линия С и се появи още една платна линия но е по близо до контролната а не е над Т .Между С и Т много ще сам благодарна на вашите отговори аз незная положителен ли е или не Simple Smile

# 1
  • Мнения: 184
Мен ако питаш можеш да го считаш за положителен, тихичко честито, докато и някой друг не даде мнение по въпроса Simple Smile

# 2
  • Germany
  • Мнения: 919
Според мен също е положителен, но все пак е най-добре да повториш теста, за да не се чудиш.  Peace Стискам палци!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Навярно теста е положителен (има две линии), но просто активното вещество на тест лентата, която е в пластмасовата обвивка не е било точно на маркировката Т. Защо не вземеш още един тест?
На клавиатурата ти има ли буква Ъ или не знаеш, къде се намира тя при писане на фонетика?

# 4
  • Мнения: 3
Благодаря за отговорите утре сутрин пак Laughing

# 5
  • Мнения: 157
Че има бременност има,честито,но.....защо така зачестяват неграмотните постове на бъдещи и настоящи майки? Това поколението на 90-те ли е? newsm78

# 6
  • Мнения: 3
Момичета сутринта направих нов тест и беше отрицателен (много отрицателен) за съжаление

# 7
  • Мнения: 2

 Здравейте на всички!

Имам въпрос ,на който моля ако някой е компетентен да ми отговори!
Случаят е следният - в началото на декември месец направих аборт по желание. На 6 януари правих секс с приятеля ми с презерватив и оттогава не съм,понеже съм много притеснена.На 12 януари ми дойде първата менструация след аборта и продължи като нормален цикъл 6 дни. Проблемът е ,че трябваше да ми дойде на 10 февруари ,но цикълът ми още не е дошъл.Направих си 3 теста за бременност ,които са отрицателни.Реших за всеки случай да посетя гинеколог.Вчера бях на преглед ,но той вместо да ме успокои ми каза ,че вижда една ивица,която може да означава или симптоми на нерегулярност или бременност ,която е твърде рано да се установи ,но е по-вероятно първото. Искам да попитам има ли някаква вероятност ,дори и минимална да съм бременна или тестовете "Шур Чек" са достатъчен показател за не наличността й. Притеснявам се и най-вече ,защото от две седмици се чувствам отпаднала , имам главоболие , мускулни болки в кръста и гърба и усещам напрежение в гърдите. Ако има бременност не би ли трябвало вагиналният ултразвук да го установи ? Моля за възможно най-бърз отговор ,защото още съм твърде малка ,за да стана родител.

Благодаря!

# 8
  • Мнения: 300

 Здравейте на всички!

Имам въпрос ,на който моля ако някой е компетентен да ми отговори!
Случаят е следният - в началото на декември месец направих аборт по желание. На 6 януари правих секс с приятеля ми с презерватив и оттогава не съм,понеже съм много притеснена.На 12 януари ми дойде първата менструация след аборта и продължи като нормален цикъл 6 дни. Проблемът е ,че трябваше да ми дойде на 10 февруари ,но цикълът ми още не е дошъл.Направих си 3 теста за бременност ,които са отрицателни.Реших за всеки случай да посетя гинеколог.Вчера бях на преглед ,но той вместо да ме успокои ми каза ,че вижда една ивица,която може да означава или симптоми на нерегулярност или бременност ,която е твърде рано да се установи ,но е по-вероятно първото. Искам да попитам има ли някаква вероятност ,дори и минимална да съм бременна или тестовете "Шур Чек" са достатъчен показател за не наличността й. Притеснявам се и най-вече ,защото от две седмици се чувствам отпаднала , имам главоболие , мускулни болки в кръста и гърба и усещам напрежение в гърдите. Ако има бременност не би ли трябвало вагиналният ултразвук да го установи ? Моля за възможно най-бърз отговор ,защото още съм твърде малка ,за да стана родител.

Благодаря!


След аборт е нормално да има нерегулярност в цикъла ти. За по-сигурно винаги се пуска кръвен тест, въпреки, че е скоро след аборта и може да не са спаднали все още нивата на чхг (това е индивидуален процес и зависи от непредналостта, я която е била при прекратяането й). Стресът също е сериозне фактор, които мпже да докара нередовна менструация. Моят съвет е да изчакаш още малко и да пуснеш кръвен тест. Ако е отрицателен и все още няма менструация посети отново лекаря си. Успех  Peace

# 9
  • Мнения: 26
Здравейте, момичета !
Искам да ви попитам нещо...по принцип цикъла ми е на около 35 дни, а в момента съм на 53 ден. На 45 ден някъде си правих тест шуер чек, който беше категорично отрицателен. На 50 ден получих ръждиво зацапване и реших, че това ми е закъснелия цикъл-е не беше той. Днес - 53 ден си направих втори тест и също е отрицателен. Та въпроса ми е:

Възможно ли е при 2 отрицателни шуер чек-а  да има "цветна" бременност, която тестовете да не могат да засичат ?  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 16
Здравейте вчера си направих тест за бременност,защото много закъсняваше 5 дена а на мен ми е супер редовен!!!!

# 11
  • Мнения: 1 685
Здравейте, момичета !
Искам да ви попитам нещо...по принцип цикъла ми е на около 35 дни, а в момента съм на 53 ден. На 45 ден някъде си правих тест шуер чек, който беше категорично отрицателен. На 50 ден получих ръждиво зацапване и реших, че това ми е закъснелия цикъл-е не беше той. Днес - 53 ден си направих втори тест и също е отрицателен. Та въпроса ми е:

Възможно ли е при 2 отрицателни шуер чек-а  да има "цветна" бременност, която тестовете да не могат да засичат ?  Rolling Eyes
Няма "цветна бременност". Ако има бременност, тестовете ще я отчетат. Закъснението Ви е много голямо, отидете на лекар да се види причината.

Здравейте вчера си направих тест за бременност,защото много закъсняваше 5 дена а на мен ми е супер редовен!!!!
А въпросът е?

Общи условия

Активация на акаунт