На море в Турция - тема 35

  • 70 398
  • 724
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Може ли един въпрос за Ефталиите - по-напред в темата е писано за тях, но аз не мога да разбера относно новия аквапарк - той към тях ли е, безплатен ли е или не?! До Ефталия Вилидж ли е най-близо? Благодаря.


Да отговоря аз, не съм била там, но тази година живот и здраве юни сме там, от това което четох и и ми казаха е че аквапарка се ползва от всички Ефталии и е безплатен , а най-близо до него са Ефталия Вилидж и Ефталия Марин.

# 181
  • Мнения: 19
Здравейте Simple Smile Насочили сме се да резервираме хотел Vogue Hotel Bodrum за майските празници. Тъй като никъде не можем да намерим информация относно какво точно включва оферата ULTRA ALL INCLUSIVE, се обръщам към вас, за да ми дадете малко повече разяснения. Единственото, което намерих е този документ от сайта на агенцията Емералд - Vogue Hotel Bodrum документ;

Според описанието много от нещата се заплащат - например A’la Carte Restaurants, аквапарк-а, лунапарк-а, няма обяд в главния ресторант и др. подобни. Може ли малко по-подробно да ни разкажете какво точно се включва в офертата, защото от този коментар - пт, 04 юли 2014, 13:55, който видяхме в една от по-предните теми, звучеше, че всичко е включено в офертата, а според документа - НЕ Simple Smile
Много Ви благодаря и съжалявам, че ви губя от времето.

Последна редакция: чт, 15 яну 2015, 23:52 от Здравко Несторов

# 182
  • Мнения: 262
Имате ли впечетления за хотелите WOW KREMLIN PALACE и WOW TOPKAPI PALACE. Доколкото се ориентирах имат някаква обща територия
Да,така е. двата хотела са съседни в Лара-Кунду и гостите им могат да ползват територията и на двата,но не и услугите .Хотелите са от по-старото строителство в района ,но като качество на почивката са на ниво. Все пак това е веригата WOW.
Използвам възможността да внеса яснота и за хотелите от групата Eftalia в АланияГостите на всеки от хотелите могат напълно безплатно да ползват територията,атракциите и храната в ресторантите и напитките в баровете на развлекателния комплекс ISLAND.входа му се намира срещу Eftalia Villige. Така не се губи нищо от All Inclusive концепцията.
Имаше въпрос и за Клуб Тюран Принс и Сентидо Тюран Принс. това са два съвсем различни хотела ,доскоро под една шапка. Доста отдалечени са един от друг в Сиде. По-големия е първия,той е и по-популярен у нас,заради огромната си територия и прекрасния аквапарк. Втория е доста по-малък,като в него е интересно че има 5*/Hotel/ и 4* част/Park/. Ако резервирате там,внимавайте какво ще пишат в договора Ви.

# 183
  • Мнения: 14
liv1892, а можете ли да дадете някакво мнение за Granada Luxury? Ще съм много благодарна, ако го направите - миналата година Вашият коментар за Кефалука мноооого ни помогна при избора!  Simple Smile

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 2 031
Здравейте,за първи път смятаме да почиваме в Турция .Спрях се на Мармарис сега се чудя кой ходел да избера PASA BEACH HOTEL 4 или IDEAL PRIME BEACH 5 *?Моля помагайте.

# 185
  • София
  • Мнения: 350
Здравейте,за първи път смятаме да почиваме в Турция .Спрях се на Мармарис сега се чудя кой ходел да избера PASA BEACH HOTEL 4 или IDEAL PRIME BEACH 5 *?Моля помагайте.
Прайма разбира се е по-добър, но и цената му е висока. Ако парите не са основния критерии - без да се замислям - IDEAL PRIME BEACH 5*.  Peace

# 186
  • Мнения: 63
Oтговарям за Vogue -Bodrum: не съм отваряла файла, но съм била 2014 в хотела. Всички атракции са безплатни - за деца и възрастни (луна-парк,пързалки,клуб). Алкохолът (вносен) също е безплатен, разбира се не 100-год. уиски. За основния ресторант - има не само обяд,но и задоволяващ  всеки вкус. В а-ла карт ресторантите има такса ,доколкото съм чела в чуйди сайтове е 30 евро на човек. Не се колебайте,резервирайте и ще останете с прекрасни впечатления от всичко: стаи,обслужване,храна,територия.Много е близо 8 км до Бодрум. Ние още си спомняме с възторг и тъга за 7-дневния рай!

# 187
  • Русе
  • Мнения: 659
Здравейте дами,
тази година сериозно се замисляме да отидем (за първи път) на море в Турция. Във фейсбука ми постоянно се появяват реклами на една туристическа агенция, така че няма как да не потърся впечатления за нея в интернет. Но не намирам. Агенцията е "Воаяж" Варна. Ето линк:

http://pochivki.почивки-турция.com/pochivka-v-kurort.php?c=2& … k=1268&cl=165


Някой от вас да я е ползвал? Дали е надеждна?

Последна редакция: пт, 16 яну 2015, 13:53 от Колди

# 188
  • Мнения: 6 312
Oтговарям за Vogue -Bodrum: не съм отваряла файла, но съм била 2014 в хотела. Всички атракции са безплатни - за деца и възрастни (луна-парк,пързалки,клуб). Алкохолът (вносен) също е безплатен, разбира се не 100-год. уиски. За основния ресторант - има не само обяд,но и задоволяващ  всеки вкус. В а-ла карт ресторантите има такса ,доколкото съм чела в чуйди сайтове е 30 евро на човек. Не се колебайте,резервирайте и ще останете с прекрасни впечатления от всичко: стаи,обслужване,храна,територия.Много е близо 8 км до Бодрум. Ние още си спомняме с възторг и тъга за 7-дневния рай!
А имат ли нормален плаж с пясък или са на бетонна платформа. Много ми се иска да посетя Бодрум, но винаги това ме спира, че в повечето случай, хотелите нямат хубав плаж.

# 189
  • Мнения: 136
Здравейте дами,
тази година сериозно се замисляме да отидем (за първи път) на море в Турция. Във фейсбука ми постоянно се появяват реклами на една туристическа агенция, така че няма как да не потърся впечатления за нея в интернет. Но не намирам. Агенцията е "Воаяж" Варна. Ето линк:

http://pochivki.почивки-турция.com/pochivka-v-kurort.php?c=2& … k=1268&cl=165


Някой от вас да я е ползвал? Дали е надеждна?
Воаяж препродава програмите на големите ТО. Имат офиси в Казанлък и Варна. Ние тази година ще пътуваме с тях за пети път. Проблеми с Воаяж няма да имаш, проблемите могат да възникнат заради този ТО, на който са ти препродали пакета (не дай Боже!) - примерите са в миналото (Он Травел, Алма и т.н.). Иначе като цена излиза същото, което би платила в Емералд, Ориент, Турс Клуб или Дорис.

# 190
  • Мнения: 63
Плажът е каменист,покрит с едър пясък (не може да се сравнява  с този в Белек,даже и с нашия). Дъното на морето е с големи камъни  (в началото) и после пясък.Плажът е мн дълъг, има и платформа, а също така и специален плаж и платформа за определен вид вили. Шезлонгите са на достатъчно разстояние , има и шатри на плажа.

# 191
  • Русе
  • Мнения: 659
Воаяж препродава програмите на големите ТО. Имат офиси в Казанлък и Варна. Ние тази година ще пътуваме с тях за пети път. Проблеми с Воаяж няма да имаш, проблемите могат да възникнат заради този ТО, на който са ти препродали пакета (не дай Боже!) - примерите са в миналото (Он Травел, Алма и т.н.). Иначе като цена излиза същото, което би платила в Емералд, Ориент, Турс Клуб или Дорис.

Много благодаря. А как мога да разбера хотела, който съм си харесал на кой туроператор е препродаден?

# 192
  • Мнения: 7
Здравейте,за първи път смятаме да почиваме в Турция .Спрях се на Мармарис сега се чудя кой ходел да избера PASA BEACH HOTEL 4 или IDEAL PRIME BEACH 5 *?Моля помагайте.
Прайма разбира се е по-добър, но и цената му е висока. Ако парите не са основния критерии - без да се замислям - IDEAL PRIME BEACH 5*.  Peace

     Сравнявайки цените на двата хотела в различните агенции, случайно или не попаднах на EXCLUSIVE оферта за IDEAL PRIME BEACH 5*, в която цените за 12.06 и 19.06 са по-ниски от тези на PASA BEACH HOTEL 4*!

# 193
  • Мнения: 136
Много благодаря. А как мога да разбера хотела, който съм си харесал на кой туроператор е препродаден?
Ами, по принцип, ако нямаш претенции, от Воаяж гледат кой предлага най-добрите цени за конкретния хотел, както и откъде ти е удобно да тръгнеш и ти предлагат вариант. Иначе, аз, лично, действам така - следя офертите на всички големи ТО, харесвам си някоя, отивам във Воаяж-а и им казвам: искам (примерно) да направим резервация в Лонг Бийч Резорт и Спа чрез Турс Клуб. Оттам Воаяж ми правят резервацията (цената е същата, която е обявена от съответния ТО). За нас, поне, така е най-удобно, тъй като контактът е непосредствен и притесненията ни са по-малки. Между другото, тази година направихме обща резервация с приятелско семейство от Русе.

# 194
  • Мнения: 516
cska kazanlak + 1.И ние процедираме по същия начин с една местна агенция.Нямаме издънки вече 12-13 г. Супер удобно ми е ,плащам на място,не се разправям с банки,веднага получавам договора,касов бон ,разбира се и ми правят застраховка ако искам.

Общи условия

Активация на акаунт