На море в Турция - тема 35

  • 70 490
  • 724
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 425
Оффффф и аз докато реша Бодрум , или Мармарис ще приключат ранните записвания  Crossing Arms

не съм сама значи! Crazyуспокоих се малко Laughing
дала съм си  срок до 30,31 януари,прекалих с чуденето вече,..но така е като е за първи път

Хвърляйте ези-тура  Mr. Green
.


мина ми през акъла Joy Joy

# 166
  • Мнения: 5 459
Мдааам, ама при мен ситуацията е 2:1-аз за Бодрум, защото не сме ходили там, но двамцата герои си харесват Мармарис и не искат да чуят за друго място. Mr. Green

# 167
  • Мнения: 5 138
Вече съм с раздвоение или разчетворение на личността с тази почивка  ooooh!
Халич парк 4+ или Халич парк Дикили в Айвалък
чета ,че автобуса пристигал около 1ч. през ноща там
ами докат съмне какво ще правим там по нощите

Или да пропусна Айвалък и да отивам направо в Кушадасъ  newsm78
но ми се щеше да ги почна подред  Mr. Green

А защо не изберете със собствен транспорт?? С колата поне може да разгледате каквото и когато си поискате. А и с детето е удобство.  Thinking
точно детето ме притеснява, ако не е то ще си намерим къде да убием времето някак си
със собствен транспорт пак ли през въпросната агенция да резервирам или директно от букинг.

Виждам ,че в Ориент 99 има опция срещу допълнително заплащане ,настаняване веднага някой дали се е възползвал от нея  newsm78

# 168
  • Мнения: 242
Г-жа Нервакова, ако пътувате със собствен транспорт резервирайте през агенция. В букинг цените са много високи. Понякога цените на Емералд със собствен транспорт са по-високи, отколкото с автобус, затова внимавайте. Гледайте в сайта им и си направете сметка.

# 169
  • Мнения: 5 138
ndimitrova много благодаря за отговора   bouquet

# 170
  • Мнения: 41
здравейте, разглеждам офертите на емералд за Сиде и въпросът ми е кой от двата хотела, които явно са от една верига, да избера TURAN PRINCE RESIDENCE или CLUB HOTEL TURAN PRINCE WORLD.
благодаря предварително за отговорите

# 171
  • Мнения: 310
Имате ли впечетления за хотелите WOW KREMLIN PALACE и WOW TOPKAPI PALACE. Доколкото се ориентирах имат някаква обща територия

# 172
  • София
  • Мнения: 515
Може ли един въпрос за Ефталиите - по-напред в темата е писано за тях, но аз не мога да разбера относно новия аквапарк - той към тях ли е, безплатен ли е или не?! До Ефталия Вилидж ли е най-близо? Благодаря.

# 173
  • Мнения: 1 192
Резервирах за Мармарис- хотел Casa de Maris spa resort за майските празници. Аз Мармарис си го най-харесвам от Западното крайбрежие на Турция.За хотела не прочетох отзиви,но си мисля,че като е нов, ще е хубав. Като се върнем,ща разказвам.

# 174
  • Мнения: 38
Моля за информация за Crystal Admiral, Сиде. Рових се в по-старите теми, но коментарите са най-рано от 2008г.  newsm78
Благодаря предварително!  bouquet

# 175
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Резервирах за Мармарис- хотел Casa de Maris spa resort за майските празници. Аз Мармарис си го най-харесвам от Западното крайбрежие на Турция.За хотела не прочетох отзиви,но си мисля,че като е нов, ще е хубав. Като се върнем,ща разказвам.
Честито!
Аз два пъти попитах тук за инфо за този хотел, но никой не ми отговори. Наши приятели искат да отидат там за майските празници.

# 176
  • Мнения: 2 978
Към коя агенция е този хотел?

# 177
  • Мнения: 14
Здравейте! Първо, за много години и от сърце пожелавам на всички да открият най-добрата дестинация за незабравима ваканция през 2015! И ние (компания от 3 семейства) сме сред тези, които все още избират и се чудят накъде да поемат... Миналата година почивахме в Кефалука Резорт - Бодрум и сме много, много доволни -тук е мястото и да благодаря на администраторите, че са включили коментара ми на  първа страница!!!  Embarassed Сериозно мислехме да повторим мястото, но тъй като си падаме по експериментите, вниманието ни привлече Granada Luxury Resort & SPA - Алания - заради архитектурата и всякаквите глезотийки, които хотелът предлага. Вярно е, че няма собствен пясъчен плаж и територията на градината не е твърде голяма, но пък чуден пясък си имаме и по нашето море, нали?! Прочетохме де що има коментари в интернет мрежата, всички са положителни (но на чужденци), но тук в темите  няма никакви? А тъй като мнението на съфорумците е много важно за мен, моля ви, ако някой има лични впечатление от хотела, нека ми отговори! И още - би ли могъл също така някой да  направи най-общо сравнение между Кефалука и Гранада - имам предвид хотелите, а не самите курорти. Благодаря предварително и успех на всички в избора!

# 178
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Към коя агенция е този хотел?
Дорис

# 179
  • Варна
  • Мнения: 3 970
казаха от  голяма агенция ,че от Варна се тръгва към 14часа наобяд и пътя до Кушадасъ е 18 часа??
май месец добре ли е за море и плаж в Анталия?навивам се за самолетна,но мъжа ми се дърпа Crazy

Варна - Кушадасъ с автобус е 15 часа.
На отиване 15 00 - 06 00
на връщане 13 00 - 04 00
така пътувахме ние
Май месец ако е като миналата година за нищо не става , ако е като по миналата ще е идеално.
ДЕДО както реши Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт