На море в Турция - тема 35

  • 70 374
  • 724
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 19
Oтговарям за Vogue -Bodrum: не съм отваряла файла, но съм била 2014 в хотела. Всички атракции са безплатни - за деца и възрастни (луна-парк,пързалки,клуб). Алкохолът (вносен) също е безплатен, разбира се не 100-год. уиски. За основния ресторант - има не само обяд,но и задоволяващ  всеки вкус. В а-ла карт ресторантите има такса ,доколкото съм чела в чуйди сайтове е 30 евро на човек. Не се колебайте,резервирайте и ще останете с прекрасни впечатления от всичко: стаи,обслужване,храна,територия.Много е близо 8 км до Бодрум. Ние още си спомняме с възторг и тъга за 7-дневния рай!
Плажът е каменист,покрит с едър пясък (не може да се сравнява  с този в Белек,даже и с нашия). Дъното на морето е с големи камъни  (в началото) и после пясък.Плажът е мн дълъг, има и платформа, а също така и специален плаж и платформа за определен вид вили. Шезлонгите са на достатъчно разстояние , има и шатри на плажа.

Много ви благодаря за отделеното време и за информацията, която ни дадохте. Заедно с вас още един потребител разказа също за хотела и мястото (само че на лично). Оказва се, че информацията в официалния им документ е доста подвеждаща и мислихме дори да се откажем от хотела. Но след вашите мнения и коментари вече всичко е ОК и дори резервирахме хотелчето за майските празници Simple Smile - много благодаря и може да се засечем с някого там Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 2 023
Calissa И аз го видях това за това и питах за двата хотела.При условие ,че за първи път смятаме да ходим в Турция много ми е ценна информацията .Макар ,че сигурно има и по хубави хотели .

# 197
  • Мнения: 262
liv1892, а можете ли да дадете някакво мнение за Granada Luxury? Ще съм много благодарна, ако го направите - миналата година Вашият коментар за Кефалука мноооого ни помогна при избора!  Simple Smile
Здравейте. Хотела който сте харесали се приближава към топ-нивата за мен,много луксозно изпълнение,впечатляващ интериор на стаите,на самата фасада и ако резервирате стая с гледка море просто ще останете възхитени от панорамата. Минуси/от моя гледна точка/ на Гранада Луксури: сравнително малка територия за хотел в Анталия-22 дка. ,почти няма пясъчен плаж,платформи са/но пък каква уникална форма!/,излезете ли извън територията няма къде да се разхождате,защото зад хотела преминава първокласния път към Алания и Мерсин-много натоварен. Плюсове: страхотна храна и разнообразие,силна анимация,водни пързалки и хубав басейн,качествено обслужване на всички нива. В заключение: избягвайте промо стаите,въздържайте се от LV стаите/шумно е от пътя до тях/,смело резервирайте SV стаите(морски изглед). Ако държите да сте в хотела предимно,няма да съжалявате от избора си.  bouquet 

# 198
  • София
  • Мнения: 496
Благодаря на Rossi и Liv1892, които ми отговориха за Ефталиите. Днес резервирахме Ефталия Вилидж от 19.05. Като се върнем ще дам пресни впечатления.

# 199
  • Мнения: 14
liv1892, много благодаря за коментара! Минусите ги знаех, но мисля, че търсим преди всичко пълен релакс, с евентуални малко разходки с долмуши до близките градове. Явно, това ще е изборът ни за това лято-есен! Благодаря още веднъж, беше важно за мен специалист като Вас да потвърди впечатленията ми от всичко прочетено!!!

# 200
  • гр. София
  • Мнения: 104
Здравейте, може ли да ми кажете кои хотели в Турция са с Aqua Park към тях, нещо от рода на Aqua Fantasy

# 201
  • Мнения: 74
Здравейте, може ли да ми кажете кои хотели в Турция са с Aqua Park към тях, нещо от рода на Aqua Fantasy
От рода на аква фентъзи май няма други, но с по малко мащабни аква паркове има доста.

# 202
  • Враца
  • Мнения: 79
Здравейте, може ли да ми кажете кои хотели в Турция са с Aqua Park към тях, нещо от рода на Aqua Fantasy
От рода на аква фентъзи май няма други, но с по малко мащабни аква паркове има доста.
Би било полезно да обобщим инфо за хотели с аквапарк /повече от 3-5 пьрзалки /.
Eftaliite в Алания имат в хотелите поне по 5 пързалки за възрастни и още толкова на детски басеини. Към тях на плажната ивица/ Eftalia island / има още 10 -ина пьрзалки за вьзрастни и отново детски. Не съм ходила в Аква Фентьзи,но мнението ми е ,че Ефталиите предлагат достатьчно забавления за любителите на Аквапарк.
Кои са други подобни хотели?

# 203
  • Мнения: 167
Здравейте, може ли да ми кажете кои хотели в Турция са с Aqua Park към тях, нещо от рода на Aqua Fantasy
Ние тази година се спряхме на Nashira Resort - Сиде от 04,06, именно заради аква парка.

# 204
  • Мнения: 3 421
Цитат
Но ако се страхувате да пътувате до там или са Ви скъпи хотелите,защо не разгледате един Surmeli или Palm Wings в Кушадасъ. Гарантирам Ви, че ще останете много доволни и ще искате обратно да се завърнете в Турция. Успех.

caprice хайде на Сюрмели, аз съм там от 11.09. събирам си компания. Плажа на Сюрмели е един от най-добрите на Кушадасъ, от тая година ще има пързалки за децата. Но не взимайте промо стая. Уникална гледка към покрива на ресторанта и нямат балкони, а някои и климатици.
Благодаря за предложението, но до 11.09 трябва да сме се върнали, че ще си имаме ученик наесен.  Heart Eyes

# 205
  • София
  • Мнения: 1 423
Цитат
Но ако се страхувате да пътувате до там или са Ви скъпи хотелите,защо не разгледате един Surmeli или Palm Wings в Кушадасъ. Гарантирам Ви, че ще останете много доволни и ще искате обратно да се завърнете в Турция. Успех.

caprice хайде на Сюрмели, аз съм там от 11.09. събирам си компания. Плажа на Сюрмели е един от най-добрите на Кушадасъ, от тая година ще има пързалки за децата. Но не взимайте промо стая. Уникална гледка към покрива на ресторанта и нямат балкони, а някои и климатици.
Благодаря за предложението, но до 11.09 трябва да сме се върнали, че ще си имаме ученик наесен.  Heart Eyes

Ние тръгваме с 3-ма ученици. Ще пропуснат 4 уч.дни, голяма работа, то пък е едно учене в първите дни. Но щом е първокласник е друга работа. А цените са значително по-ниски тогава.

# 206
  • Мнения: 539
lс евентуални малко разходки с долмуши до близките градове.


Здравейте! От входа на хотела като тръгнете на ляво пеша на около 1.200км се намира пазара Alara. Доста скъп е ,но може да се разходите.
Пред самия хотел минава долмуш и аз Ви съветвам да отидете до селището Авсалар. Преди него се намира селището Инджекум, но там ще Ви е много скучно. Със същия долмуш може да стигнете и до Алания, но пътя  около 1 час.

# 207
  • Русе
  • Мнения: 658
Здравейте,
продължавам с въпросите  Mr. Green
Харесахме си Палома Султан в Кушадасъ, но се чудя дали ще е достатъчно топла морската вода в края на юни? Някъде четох, че температурата на морската вода по това време е 24 градуса, което за мен си е кучи студ...

# 208
  • Мнения: 136
Здравейте,
продължавам с въпросите  Mr. Green
Харесахме си Палома Султан в Кушадасъ, но се чудя дали ще е достатъчно топла морската вода в края на юни? Някъде четох, че температурата на морската вода по това време е 24 градуса, което за мен си е кучи студ...
Миналата година бяхме в Султан-а в началото на юни. Случихме на много кофти време (само два дни беше слънчево) и сравнителни ниски температури за това време на сезона (23-25 градуса). Най-вече поради това и поради рядкото показване на слънцето измежду облаците наистина не беше от най-приятните изживявания да се потопиш в морето. В края на юни обаче при всички положения ще е друга бира - температури на въздуха 30+ (дори може би близо до 40) и даже водата да е на 24 градуса не би трябвало да имате проблем. Проблемът ви може да е, че Палома Клуб Султан може много бързо да стане "stop sale". Така че ако сте се насочили натам - нямате много време за чудене. При всички положения ще останете доволни от избора си!

# 209
  • Враца
  • Мнения: 79
http://www.todotour.ru/new-hotels-turkey.php
Новите хотели в Турция за 2015 Peace

Общи условия

Активация на акаунт